Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Porządek na Forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/porzadek-forum-89278/)

ynsiwy 22.07.2011 18:35

Porządek na Forum
 
W związku z narastającym napięciem, oraz coraz bardziej nieprzyjemną atmosferą na naszym forum, chciałbym zaproponować sondę, która ostatecznie rozstrzygnęła by ostatecznie dwie kwestie, które przyczyniają się do całej tej nieprzyjemnej sytuacji.

- zamknięcie tematu "POLITYKA"
- wprowadzenie zmian w "REGULAMINIE"

Odnośnie pierwszej mojej propozycji, chcę zauważyć, iż jak to było często wspominane, temat nie jest związany z dziedziną jaką zajmuje się forum, a znacznie ją przewyższył.
Temat ten zdecydowanie psuje relacje między użytkownikami, a dodatkowo wg. mnie negatywnie wpływa na Nowych użytkowników, których praktycznie nie przybywa.
Dyskusję można zamknąć tymczasowo, bądź bezterminowo.

W związku z drugą propozycją, chciałbym, aby administracja forum wprowadziła zmiany dotyczące posiadania wielu kont, dotyczy się to powtarzającego się min. IP (w przypadku stałego IP wymagany kontakt z administracją).
Mile widziana była by też ściślejsza moderacja tematyki politycznej, lub ewidentnej określone w regulaminie granice, które ten temat by ograniczały.

Jeżeli ktoś ma dodatkowe sugestię do tych dwóch moich propozycji, proszę pisać w temacie.
Jeśli Ktoś uważa, że proponowane przeze mnie zmiany są zamachem na wolność słowa, niech zachowa to dla siebie.

Jestem już długo członkiem forum i chciał bym, aby panowała tu miła atmosfera i wszystko było "tak jak powinno być"

Proszę Administrację aby poważnie potraktowali ten wątek.


SONDA ZAMKNIĘTA, 30 DNI

Proszę o ścisłą Moderację tamatu, aby nie pojawiła się zbędna dyskusja.

yahol 22.07.2011 21:53

Jako osoba (tu wstawić dowolne określenie, jakie wam pasuje), ale spolegliwa, mila, przystojna, uczciwa, mądra, wykształcona, mająca powodzenie u kobiet i dziewczyn, wyrażam swój pogląd na temat:
-wiec, wydaje mi się, ze jednak jestem zdecydowanie, chyba, bynajmniej, jednak, z pewna dozą wątpliwości, - przeciw restrykcjom.
Jednakowoż zaznaczam, ze przy określonych korzyściach, jestem skłonny negocjować, i być może, z lekka nutka obrzydzenia, ale jednak, jest prawdopodobne, ze zmienię zdanie.
Mimo, ze to nic pewnego.

Banana Coctail 23.07.2011 11:33

Pytania następujące:
- granice jakie?
- kto ustala, tzn jaka opcja?
- żółtodzioby nie pisują tam, tylko zwykle w tematach ich nurtujących natury technicznej.

Zetoxa 23.07.2011 12:19

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 1172754)
Jako osoba (tu wstawić dowolne określenie, jakie wam pasuje), ale spolegliwa, mila, przystojna, uczciwa, mądra, wykształcona, mająca powodzenie u kobiet i dziewczyn, wyrażam swój pogląd na temat:
-wiec, wydaje mi się, ze jednak jestem zdecydowanie, chyba, bynajmniej, jednak, z pewna dozą wątpliwości, - przeciw restrykcjom.
Jednakowoż zaznaczam, ze przy określonych korzyściach, jestem skłonny negocjować, i być może, z lekka nutka obrzydzenia, ale jednak, jest prawdopodobne, ze zmienię zdanie.
Mimo, ze to nic pewnego.

Jasiek, przegiąłeś z tą przystojnością, brzydalu jeden :>

Banana Coctail 26.07.2011 20:37

Czy pan bożek egipski raczy się odnieść, czy zostawił i czeka aż janczarzy posprzątają wg jego uznania?

mgit 26.07.2011 21:12

Jeśli mają być takowe restrykcje, to może należy się zastanowić czy nie pójść o krok dalej.

A mianowicie wprowadzić konieczność akceptowania każdego postu (nie tylko tematu, ale postu i wiadomości PW) przed publikacją przez szanowną administrację.

Ponadto wprowadzić cenzurę i ograniczyć wolność swobodnej wypowiedzi :hmm:

Patrix 26.07.2011 21:16

O tak! Bo jednego racja drugiego w oko kole i nawzajem !!! k***a
Mamy tu doskonałą kalkę polskich relacji w wersji mini.


NIE :]

ynsiwy 27.07.2011 05:20

Cytat:

Napisany przez Banana Coctail (Post 1173288)
Czy pan bo***380;ek egipski raczy si***281; odnie***347;***263;, czy zostawi***322; i czeka a***380; janczarzy posprz***261;taj***261; wg jego uznania?

Napisa***322;em co uwa***380;a***322;em, nikt nie ma nic do dodania, sonda si***281; sko***324;czy, zadnych zmian nie b***281;dzie.
Jednym s***322;owem nie masz si***281; czego obawia***263; ;)

Kogoro 27.07.2011 06:05

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1173299)
Jeśli mają być takowe restrykcje, to może należy się zastanowić czy nie pójść o krok dalej.

A mianowicie wprowadzić konieczność akceptowania każdego postu (nie tylko tematu, ale postu i wiadomości PW) przed publikacją przez szanowną administrację.

Ponadto wprowadzić cenzurę i ograniczyć wolność swobodnej wypowiedzi :hmm:


:sciana:

maskotka 27.07.2011 08:30

Cytat:

Napisany przez ynsiwy (Post 1173349)
Napisałem co uważałem, nikt nie ma nic do dodania, sonda się skończy, zadnych zmian nie będzie.
Jednym słowem nie masz się czego obawiać ;)

Na drugi raz zaproponuj dyskusję, a nie żądanie poparcia.

ynsiwy 27.07.2011 09:28

Jako zb***281;dna dyskusja mia***322;em na my***347;li, posty nic nie wnosz***261;ce.
Je***347;li masz co***347; do dodania w tych dwóch kwestiach to nikt Ci nie broni.
Nie s***261; to moje ***380;***261;dania tylko propozycje. Klikasz na "nie" i to wszystko.

Banana Coctail 27.07.2011 13:04

Powiedz po prostu, że chcesz żeby było po Twojemu. Będzie klarowniej :)

ynsiwy 27.07.2011 13:10

To nie moje forum ***380;eby by***322;o po mojemu :)

Patrix 27.07.2011 13:33

Cytat:

Napisany przez ynsiwy (Post 1173447)
To nie moje forum żeby było po mojemu :)

Nasze też nie k***a To jest forum Barteza :taktak:

rycho 27.07.2011 13:40

Barteza?
No nie.

Zetoxa 27.07.2011 14:33

to je moje k***a

rycho 27.07.2011 14:35

Aż się wysiliłem zobaczyć poprzedni post...
I co?

ynsiwy 27.07.2011 16:14

Cytat:

Napisany przez Zetoxa (Post 1173496)
to je moje k***a

na Twoim były by cycki :czytaj: :)

Banana Coctail 27.07.2011 16:28

freeones, tam się kierować.

andy 27.07.2011 20:13

Kolejny przykład jak z dyskusji o czymś konkretnym robi się offtop. Poziom forum spada już od jakiegoś czasu, i nie jest to wina tematu o polityce. Ten temat jest tylko tego uwieńczeniem. Kilka osób w tym temacie powinny dostać bana. Może nawet permanentnego - niestety na to nie ma odwagi.

Zresztą, wystarczy spojrzeć na zaangażowanie administracji w forum. Nowy skrypt miał być wgrany parę miesięcy temu, były propozycje innych zmian, które mogły forum pomóc, mogły przyciągnąć nowe dusze...Ale nic się w tym kierunku nie robi.

Odnośnie sondy to wyniki będą wypaczone ponieważ niektórzy pozakładali sobie multikonta.


P.S. Osobiście jestem za jego zamknięciem jednak wątpię, że to coś naprawi. Tutaj trzeba o wiele głębszych zmian..

Patrix 27.07.2011 20:16

andy jest naszym forumowym sumieniem :taktak:

andy 27.07.2011 20:20

Nie jestem żadnym sumieniem i nie zamierzam być. Kiedyś miałem chwilę słabości i chciałem coś zmienić na lepsze - ale wiesz co? Przeszło mi :) Nie warto sobie szargać nerwów..

Reetou 27.07.2011 20:24

:nie:

Niedobrze jest przesadzać. W żadną stronę. Andy przesadza w tę drugą właśnie.

maskotka 27.07.2011 20:26

andy, robisz to samo co ynsiwy - mówicie w nieokreśloną przestrzeń, zamiast powiedzieć kogo konkretnie uważacie za niepożądanego na forum.

Domyślam się oczywiście, że mnie - ale co do pozostałych wcale nie mam jasności.

To właśnie takie insynuacje "psują atmosferę na forum", co ynsiwy zarzucał.

Mówcie wprost.

Patrix 27.07.2011 20:28

No właśnie, powiedział kilka, a nie parę !
Para to dwa!

No mówże !

ed hunter 27.07.2011 20:31

Od przesadzania, to jest ten w czerwonej czapeczce, lepiej mu w grządki nie wchodzić. :nieee:

Reetou 27.07.2011 20:31

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1173599)
Para to dwa!

No mówże !

Para ment pikczers!

Buuuuaaaaa!

maskotka 27.07.2011 20:34

Reetou. Moje posty zawierające ogromny ładunek mądrości pokasowałeś a sam tu krowę walisz.

No to do wyrzucenia:
1. maskotka
2. mąż maskotki - Bananos
3. Reetou

Patrix 27.07.2011 20:34

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 1173603)
Od przesadzania, to jest ten w czerwonej czapeczce, lepiej mu w grządki nie wchodzić. :nieee:

Bo tym paluszkiem pogoni :wow:||

maskotka 27.07.2011 20:35

1. maskotka
2. mąż maskotki - Bananos
3. Reetou
4. Patrix

Reetou 27.07.2011 20:37

Rób, rób listę. Po kolei będę wywalał...

Aha, siebie nie mogę.

maskotka 27.07.2011 20:59

Ja już nikogo nie chcę wywalać, dawno mi przeszło.

Ale zróbcie listę, a maskotka doradzi jak wywalić skutecznie.

andy 27.07.2011 21:01

Cytat:

Napisany przez Reetou
Niedobrze jest przesadzać. W żadną stronę. Andy przesadza w tę drugą właśnie.

Patrząc z perspektywy 2-3 lat śmiem twierdzić, że miałem rację co do większości :) Forum się stacza coraz bardziej. Szkoda bo wiele tu włożyłem swojej pracy, ba jeszcze niedawno miałem ochotę jeszcze coś doklepać. Jednak nie ma sensu.

Cytat:

Napisany przez Pali
andy, robisz to samo co ynsiwy - mówicie w nieokreśloną przestrzeń, zamiast powiedzieć kogo konkretnie uważacie za niepożądanego na forum.

Wypisanie konkretnych osób niczego tutaj nie zmieni. Robiłem to już wcześniej :)

Cytat:

Domyślam się oczywiście, że mnie - ale co do pozostałych wcale nie mam jasności.
Nie uważam.

Cytat:

Mówcie wprost.
Zobacz w co ten temat się zmienił. Tutaj już nawet nie można czegoś na poważnie napisać bo zaraz kilka osób zacznie robić sobie żarty...



Dopóki na forum nie będzie można na poważnie o pewnych rzeczach podyskutować nie widzę sensu dla takich tematów - sorry ynsiwy.

Patrix 27.07.2011 21:06

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1173621)
Nie uważam.

A to ciekawostka !
A kto, rycha chcesz wywalać... :(

Banana Coctail 27.07.2011 21:23

Powiedzmy sobie prawdę. Nazwijmy psujów po nicku.
Ja się przyznaję bez bicia. Listę maskotka popieram, dopisałbym Edwarda i Adama.

maskotka 27.07.2011 21:26

Dopóki każdy nie powie co mu się nie podoba, to nic z tego nie będzie.

Gadanie o "psuciu atmosfery" to pitolenie.

Ja już obszernie mówiłem co mi się nie podoba: Edka prowokacje i Kogoro propaganda. Ale nie chcę ich wyrzucać.

Jeśli ktoś coś do mnie ma, to niech mówi wprost.

//edit
Napisaliśmy z Bananu to samo :D Żebyś Bananu był kobietą, poprosiłbym o rękę!

Patrix 27.07.2011 21:28

a ja demka i krisa ! :D

Ja powiadam, zbananujcie 8 fundamentalnych osób i forum dozna agonii :D

@maskotko
ja się miarkuję, miarka wysoka, ale miarkuję :D
to wyjedźcie z banananą do krajów tolerancyjnych,
sępy do ciepłych krajów ! Będziecie na zmianę raz jeden raz drugi na górze,
tak jak tu w postach parami zawsze :D

Cytat:

Napisany przez maskotka (Post 1173630)
Gadanie o "psuciu atmosfery" to pitolenie.

Puściłeś bąka to śmierdzi, nie pitol :szczerb:

maskotka 27.07.2011 21:32

To może być rozwiązanie. Chodźmy stąd wszyscy na inne forum i zobaczymy co się stanie.

Zostanie jeden strażnik, np. Reetou i będzie zdawał relacje z poczynań nowych userów.

Banana Coctail 27.07.2011 21:32

maskotek Ty to ja i ja to Ty. Ubchmanie drogi :)

Skatologiczny humor, moralność Kalego, reakcje Pawłowa, robienie z forum przybytku antysalonu/tuby propagandowej koterii JarKacza, odsądzanie od czci i wiary nie"patriotów"... tyle mi przyszło na myśl pierwszą.

Patrix 27.07.2011 21:33

Ale ja lubię Reetou :(

Zetoxa 27.07.2011 21:34

dziwolągowisko :>

Banana Coctail 27.07.2011 21:35

Belkę znalazłeś w swojej gałce ocznej Patrixu?

Patrix 27.07.2011 21:37

jedzie mi czołg, radziecki T44 ? uważa bo lufą oko wykole!

Banana Coctail 27.07.2011 21:38

Nie mam więcej pytań. Zostawiam świadka do dyspozycji.

maskotka 27.07.2011 21:39

To idźcie stąd wszyscy a ja zostanę i powitam nowych użytkowników.

grzeniu 27.07.2011 22:10

Przechodzicie samych siebie k***a

A temat jak temat, czuję że powstał trochę po rozmowie nsiwego ze mną.
Dotyczy zjawiska od jakiegoś czasu toczącego forum. Widzę, że co poniektórzy przebąkują o poczuwaniu się do winy....no dobrze, ale co w związku z tym? Tak wam zależy na, szeroko rozumianym, poziomie forum a nic się nie zmienia?
Jeśli sami nie podniesiecie kultury wypowiedzi i dyskusji, to żadna moderacja ani administracja tego nie zmieni. Banowanie nie jest sposobem na dłuższą metę. A moderowanie waszych wypowiedzi nie może być cenzurą, a przynajmniej ja cenzorem nie będę, ba nawet nie interesuje mnie udział w cenzurowanym forum.

Zauważcie, że tu panuje stosunkowo duża swoboda wypowiedzi. Można sobie na wiele pozwolić, jeśli intencje nie są złe.
To dobrze, ale ze swojej strony też starajcie się to uszanować.
Znaczy na dobry początek chociaż nie gnoić tego tematu....

Banana Coctail 27.07.2011 22:15

Obywatelu grzeniu, wracamy do punktu wyjścia. Jeszcze z czasów ogłoszenia polaka1981 jako prowokacji mającej na celu ujawnienie toczących to forum dolegliwości.

Patrix 27.07.2011 22:17

Punkt wyjścia zależy od punktu wejścia. Branoc.

grzeniu 27.07.2011 22:20

Nie bardzo wiem, gdzie jest ten punkt wyjścia...ale chyba im dalej, tym lepiej.
No to wracajcie.

maskotka 27.07.2011 22:25

Szczerze?

To ja całą tę awanturę rozpętałem.

Jaką rolę odegrał Banan? Byłoby kłamstwem, gdybym powiedział że to ja go namówiłem. Banan jest ode mnie bystrzejszy, ma większą wiedzę etc. Ale jednak gdyby nie ja, Banan byłby grzecznym forumowiczem.

No a dlaczego ja rozpętałem awanturę. Przez kobietę. Złą kobietę.

Kobieta jest zawsze tą pierwszą przyczyną. Ewa, Helena i tak dalej.

Dlaczego twój niepokój tak obraca się wokół wyrazów:

niepodległość - wolność - równość - braterstwo - Polska

od morza do morza - bezrobocie - podatki - Gazeta Wyborcza?

Czy nie wiedziałeś, że są to małe wyrazy?

Czy nie wiedziałeś, że są to wyrazy najmniejsze?

Dlaczego właśnie o nie zahacza twój język?

Czy nie wiedziałeś, że tym wszystkim rządzi ta szczupła ******,

ta którą kochasz a raczej masz na nią ochotę?

która wybiera sobie tego, którego akurat ty nienawidzisz?

Który znęca się nad nią i wbija w nią gwoździe?

Przez nią siedzisz w więzieniu! Przez nią jesteś głodny!

Przez nią!

maskotka 27.07.2011 22:27

Oddaję się do dyspozycji Grzenia i Reetou.

Bartez 28.07.2011 14:24

Tak na szybko odniosę się, skoro zostałem wywołany.

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1173583)
Kolejny przykład jak z dyskusji o czymś konkretnym robi się offtop. Poziom forum spada już od jakiegoś czasu, i nie jest to wina tematu o polityce. Ten temat jest tylko tego uwieńczeniem. Kilka osób w tym temacie powinny dostać bana. Może nawet permanentnego - niestety na to nie ma odwagi.

Na podanie nazwisk zabrakło odwagi? I co te bany niby zmienią? Nagla atmosfera zrobi się sielankowa bez tych kilku użytkowników? Nie sądzę.

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1173583)
Zresztą, wystarczy spojrzeć na zaangażowanie administracji w forum. Nowy skrypt miał być wgrany parę miesięcy temu, były propozycje innych zmian, które mogły forum pomóc, mogły przyciągnąć nowe dusze...Ale nic się w tym kierunku nie robi.

Masz na myśli vB4 przeładowany różnymi funkcjonalnościami ala społecznościowymi? A pamiętasz, co było, jak przez pomyłkę włączyliśmy głupie "lajki"? Straszne larum, że to straszne gówno, że forum schodzi na psy itp. Nie chcę myśleć, co by było, jakbyśmy to wszystko zostawili włączone, co jest w vB4. No i jakie to te "propozycje innych zmian", bo może coś przegapiłem?

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1173583)
P.S. Osobiście jestem za jego zamknięciem jednak wątpię, że to coś naprawi. Tutaj trzeba o wiele głębszych zmian..

Jakieś konkrety, czy tylko puste gadanie w przestrzeń?

Odnośnie zamknięcia tematu Polityka była już sonda - jak się zakończyła można sobie zobaczyć w stosownym temacie i poczytać komentarze. Temat jest w śmietniku, więc nikt nie każe tam zaglądać, poza zainteresowanymi. Cóż więcej możemy zrobić, żeby poprawić sytuację?

Zetoxa 28.07.2011 15:49

Bartezu drogi,
poradzimy sobie z palim i bananem,
naprawdę damy radę :spoko:

andy 30.07.2011 09:50

Cytat:

Napisany przez Bartez
Na podanie nazwisk zabrakło odwagi? I co te bany niby zmienią? Nagla atmosfera zrobi się sielankowa bez tych kilku użytkowników? Nie sądzę.

Nie chodzi o to że zabrakło odwagi. Wypunktowanie po nickach niczego nie zmieni, ba pewnie spowoduje jeszcze gorszą atmosferę na forum.

Teraz to już raczej po ptokach. Takie zmiany trzeba było przeprowadzić ze 2-3 lata temu.

Cytat:

Masz na myśli vB4 przeładowany różnymi funkcjonalnościami ala społecznościowymi? A pamiętasz, co było, jak przez pomyłkę włączyliśmy głupie "lajki"? Straszne larum, że to straszne gówno, że forum schodzi na psy itp. Nie chcę myśleć, co by było, jakbyśmy to wszystko zostawili włączone, co jest w vB4. No i jakie to te "propozycje innych zmian", bo może coś przegapiłem?
Przecież forum to jest portal społecznościowy. Co do lajków to mi osobiście pasowały, wiele osób też nie miało nic przeciwko. Dlaczego w sondzie wyszło inaczej? Bo sporo głosów było oddanych z multikont. Zresztą wystarczy zobaczyć na komentarze :)

Dla mnie odpowiednie wprowadzenie nowych funkcji tylko by podniosło poziom, no chyba, że niektóre osoby by zaczęło reagować jak użytkownicy NK na śledzika...

Cytat:

Jakieś konkrety, czy tylko puste gadanie w przestrzeń?
Na pewno silniejsza moderacja w tematach technicznych i konkretnie o czymś. Tutaj masz przykład jak z początkowego "poważnego" tematu zrobił się offtop.

Cytat:

Odnośnie zamknięcia tematu Polityka była już sonda - jak się zakończyła można sobie zobaczyć w stosownym temacie i poczytać komentarze.
Nie dość, że tych głosów było bardzo mało w stosunku do wszystkich zabierających głos na forum to połowa z nich była przez multikonta.

Cytat:

Temat jest w śmietniku, więc nikt nie każe tam zaglądać, poza zainteresowanymi. Cóż więcej możemy zrobić, żeby poprawić sytuację?
Ale dalej użytkownicy mają tam wgląd. Każdy może przeczytać ten temat...
O ile dobrze pamiętam kiedyś sam zamknąłem podobny temat bo zrobiło się nieciekawie. Później został otworzony i miało już do takich sytuacji nie dochodzić.
Temat imho powinien zostać nie tyle zamknięty co wykasowany. Za dużo brudu tam się zebrało..

rycho 30.07.2011 09:57

Tak. Wypowiem się.
Krótko.
Tematy zahaczające o politykę i religię powinny być od razu...
I nie ma zmiłuj.

M@X 30.07.2011 12:19

No i skonczylo sie pitolenie, uzywanie wulgaryzmow i prowokacje...

Dzis sciete reka administratorska reka zostaly wszystkie konta paliego.

Zazalenia prosze meldowac koniowi...


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone 4 przy u***380;yciu Tapatalk

Patrix 30.07.2011 12:25

Czuję ulgę...

Banana Coctail 30.07.2011 12:38

Też się cieszę. Nic się nie zmieniło.

ed hunter 30.07.2011 14:18

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1174319)
No i skonczylo sie pitolenie, uzywanie wulgaryzmow i prowokacje...

Dzis sciete reka administratorska reka zostaly wszystkie konta paliego.

Zazalenia prosze meldowac koniowi...


Wiadomość wysłana z ***63743; iPhone 4 przy użyciu Tapatalk

Masz starszą siostrę? Bo bym ją pokochał na śmierć. :rotfl:

M@X 30.07.2011 14:27

Nie posiadam ;-]...

ed hunter 30.07.2011 14:43

Amstaff mnie dręczy, jest zazdrosny. ;)

Kris 30.07.2011 15:15

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1173632)
a ja demka i krisa ! :D

Ja powiadam, zbananujcie 8 fundamentalnych osób i forum dozna agonii :D

Wiśnia! :sciana:
Ty pingwinie!
Z niemadagaskaru!
Nielocie! ||

Patrix 30.07.2011 15:19

Cytat:

Napisany przez Kris (Post 1174370)
Wiśnia! :sciana:
Ty pingwinie!
Z niemadagaskaru!
Nielocie! ||

- Masz plan?
- więcej, mam urok osobisty!

Kris 30.07.2011 15:27

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1174371)
- Masz plan?
- więcej, mam urok osobisty!

Cytat:

Napisany przez Król Julian
Tak śmierdzą tylko pingwiny i niektóre zakonnice

A ja to słyszałem 'we filmie'... :P

Gregg 30.07.2011 15:55

Rzadko, bardzo rzadko się udzielam. Ale skoro już tu trafiłem, to podzielę się refleksją, że skoro dzieci nie potrafią bawić się w piaskownicy, to należy tę piaskownicę zamknąć. Tego domaga się społeczeństwo! Proponuję więc, by każdy zainteresowany podpisał oświadczenie-petycję, np. takiej treści:

Nikt mnie nie zmusi do pisania z sensem, na temat i kulturalnie, bo byłby to zamach na wolność słowa i inne wolności. Z tego względu należy wszystkim uniemożliwić pisanie. Tym bardziej, że ich pisanina mnie denerwuje, bo piszący nie podzielają moich słusznych poglądów, a to jest nie tylko niewybaczalne i chamskie, ale i głupie. Postuluję więc zamknąć, skasować, zbanować! Wszystkich z wyjątkiem mnie!
[miejsce na podpis]

yahol 30.07.2011 19:44

Cytat:

Napisany przez Gregg (Post 1174387)
Rzadko, bardzo rzadko się udzielam. Ale skoro już tu trafiłem, to podzielę się refleksją, że skoro dzieci nie potrafią bawić się w piaskownicy, to należy tę piaskownicę zamknąć. Tego domaga się społeczeństwo! Proponuję więc, by każdy zainteresowany podpisał oświadczenie-petycję, np. takiej treści:

Nikt mnie nie zmusi do pisania z sensem, na temat i kulturalnie, bo byłby to zamach na wolność słowa i inne wolności. Z tego względu należy wszystkim uniemożliwić pisanie. Tym bardziej, że ich pisanina mnie denerwuje, bo piszący nie podzielają moich słusznych poglądów, a to jest nie tylko niewybaczalne i chamskie, ale i głupie. Postuluję więc zamknąć, skasować, zbanować! Wszystkich z wyjątkiem mnie!
[miejsce na podpis]

Hmmm, nareszcie głos z sensem. :) a nawet :D

IMHO - nie ma najmniejszego sensu jakakolwiek ingerencja w to co jest pisane na forum.
Grasuje to, stara, od lat znana banda zboków i pijaków i próba wpłynięcia na nich, aby napisali coś z sensem, gramatycznie, oraz bez błędów ortograficznych, jest z góry skazana na porażkę.
Należy wiec uzbroić się w cierpliwość i założyć, ze kiedyś im się znudzi (albo nie) z wyjątkiem oczywiście Pierwszego Prowodyra i Podżegacza - Rycha.
Ten z cala pewnością będzie się za to smażył w piekle.
Czego i wam wszystkim życzę, oraz naszej kochanej Administracji, ze słowami uznania i podziękowaniami.

Patrix 30.07.2011 19:49

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 1174436)
Grasuje to, stara, od lat znana banda zboków i pijaków i próba wpłynięcia na nich, aby napisali coś z sensem, gramatycznie, oraz bez błędów ortograficznych, jest z góry skazana na porażkę.

Jeśli jeszcze w ogóle będą mieli okazję coś napisać, bo jak widzisz...
od godziny jakoś 15 uspokoiło się, ktoś grabki i wiaderka pozabierał. :D

edit.
Krisu drogi, z tych emocji aż spotniałem pod pachom ;)

rycho 31.07.2011 09:00

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 1174436)
....
Należy wiec uzbroić się w cierpliwość i założyć, ze kiedyś im się znudzi (albo nie) z wyjątkiem oczywiście Pierwszego Prowodyra i Podżegacza - Rycha.
Ten z cala pewnością będzie się za to smażył w piekle.
Czego i wam wszystkim życzę, oraz naszej kochanej Administracji, ze słowami uznania i podziękowaniami.

Mnie masz za te 3P?
Mnie?
Biednego bezrobotnego?

Zetoxa 31.07.2011 09:23

Cytat:

Napisany przez Gregg (Post 1174387)
Rzadko, bardzo rzadko się udzielam. Ale skoro już tu trafiłem, to podzielę się refleksją, że skoro dzieci nie potrafią bawić się w piaskownicy, to należy tę piaskownicę zamknąć. Tego domaga się społeczeństwo! Proponuję więc, by każdy zainteresowany podpisał oświadczenie-petycję, np. takiej treści:

Nikt mnie nie zmusi do pisania z sensem, na temat i kulturalnie, bo byłby to zamach na wolność słowa i inne wolności. Z tego względu należy wszystkim uniemożliwić pisanie. Tym bardziej, że ich pisanina mnie denerwuje, bo piszący nie podzielają moich słusznych poglądów, a to jest nie tylko niewybaczalne i chamskie, ale i głupie. Postuluję więc zamknąć, skasować, zbanować! Wszystkich z wyjątkiem mnie!
[miejsce na podpis]

gdyby to ode mnie zależało,
zostawiłbym na forum tylko i wyłącznie naszego Yaśka drogiego,
zwanego Yaholem :spoko:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.