Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Porządek na Forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/porzadek-forum-89278/)

ynsiwy 22.07.2011 18:35

Porządek na Forum
 
W związku z narastającym napięciem, oraz coraz bardziej nieprzyjemną atmosferą na naszym forum, chciałbym zaproponować sondę, która ostatecznie rozstrzygnęła by ostatecznie dwie kwestie, które przyczyniają się do całej tej nieprzyjemnej sytuacji.

- zamknięcie tematu "POLITYKA"
- wprowadzenie zmian w "REGULAMINIE"

Odnośnie pierwszej mojej propozycji, chcę zauważyć, iż jak to było często wspominane, temat nie jest związany z dziedziną jaką zajmuje się forum, a znacznie ją przewyższył.
Temat ten zdecydowanie psuje relacje między użytkownikami, a dodatkowo wg. mnie negatywnie wpływa na Nowych użytkowników, których praktycznie nie przybywa.
Dyskusję można zamknąć tymczasowo, bądź bezterminowo.

W związku z drugą propozycją, chciałbym, aby administracja forum wprowadziła zmiany dotyczące posiadania wielu kont, dotyczy się to powtarzającego się min. IP (w przypadku stałego IP wymagany kontakt z administracją).
Mile widziana była by też ściślejsza moderacja tematyki politycznej, lub ewidentnej określone w regulaminie granice, które ten temat by ograniczały.

Jeżeli ktoś ma dodatkowe sugestię do tych dwóch moich propozycji, proszę pisać w temacie.
Jeśli Ktoś uważa, że proponowane przeze mnie zmiany są zamachem na wolność słowa, niech zachowa to dla siebie.

Jestem już długo członkiem forum i chciał bym, aby panowała tu miła atmosfera i wszystko było "tak jak powinno być"

Proszę Administrację aby poważnie potraktowali ten wątek.


SONDA ZAMKNIĘTA, 30 DNI

Proszę o ścisłą Moderację tamatu, aby nie pojawiła się zbędna dyskusja.

yahol 22.07.2011 21:53

Jako osoba (tu wstawić dowolne określenie, jakie wam pasuje), ale spolegliwa, mila, przystojna, uczciwa, mądra, wykształcona, mająca powodzenie u kobiet i dziewczyn, wyrażam swój pogląd na temat:
-wiec, wydaje mi się, ze jednak jestem zdecydowanie, chyba, bynajmniej, jednak, z pewna dozą wątpliwości, - przeciw restrykcjom.
Jednakowoż zaznaczam, ze przy określonych korzyściach, jestem skłonny negocjować, i być może, z lekka nutka obrzydzenia, ale jednak, jest prawdopodobne, ze zmienię zdanie.
Mimo, ze to nic pewnego.

Banana Coctail 23.07.2011 11:33

Pytania następujące:
- granice jakie?
- kto ustala, tzn jaka opcja?
- żółtodzioby nie pisują tam, tylko zwykle w tematach ich nurtujących natury technicznej.

Zetoxa 23.07.2011 12:19

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 1172754)
Jako osoba (tu wstawić dowolne określenie, jakie wam pasuje), ale spolegliwa, mila, przystojna, uczciwa, mądra, wykształcona, mająca powodzenie u kobiet i dziewczyn, wyrażam swój pogląd na temat:
-wiec, wydaje mi się, ze jednak jestem zdecydowanie, chyba, bynajmniej, jednak, z pewna dozą wątpliwości, - przeciw restrykcjom.
Jednakowoż zaznaczam, ze przy określonych korzyściach, jestem skłonny negocjować, i być może, z lekka nutka obrzydzenia, ale jednak, jest prawdopodobne, ze zmienię zdanie.
Mimo, ze to nic pewnego.

Jasiek, przegiąłeś z tą przystojnością, brzydalu jeden :>

Banana Coctail 26.07.2011 20:37

Czy pan bożek egipski raczy się odnieść, czy zostawił i czeka aż janczarzy posprzątają wg jego uznania?

mgit 26.07.2011 21:12

Jeśli mają być takowe restrykcje, to może należy się zastanowić czy nie pójść o krok dalej.

A mianowicie wprowadzić konieczność akceptowania każdego postu (nie tylko tematu, ale postu i wiadomości PW) przed publikacją przez szanowną administrację.

Ponadto wprowadzić cenzurę i ograniczyć wolność swobodnej wypowiedzi :hmm:

Patrix 26.07.2011 21:16

O tak! Bo jednego racja drugiego w oko kole i nawzajem !!! k***a
Mamy tu doskonałą kalkę polskich relacji w wersji mini.


NIE :]

ynsiwy 27.07.2011 05:20

Cytat:

Napisany przez Banana Coctail (Post 1173288)
Czy pan bo***380;ek egipski raczy si***281; odnie***347;***263;, czy zostawi***322; i czeka a***380; janczarzy posprz***261;taj***261; wg jego uznania?

Napisa***322;em co uwa***380;a***322;em, nikt nie ma nic do dodania, sonda si***281; sko***324;czy, zadnych zmian nie b***281;dzie.
Jednym s***322;owem nie masz si***281; czego obawia***263; ;)

Kogoro 27.07.2011 06:05

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1173299)
Jeśli mają być takowe restrykcje, to może należy się zastanowić czy nie pójść o krok dalej.

A mianowicie wprowadzić konieczność akceptowania każdego postu (nie tylko tematu, ale postu i wiadomości PW) przed publikacją przez szanowną administrację.

Ponadto wprowadzić cenzurę i ograniczyć wolność swobodnej wypowiedzi :hmm:


:sciana:

maskotka 27.07.2011 08:30

Cytat:

Napisany przez ynsiwy (Post 1173349)
Napisałem co uważałem, nikt nie ma nic do dodania, sonda się skończy, zadnych zmian nie będzie.
Jednym słowem nie masz się czego obawiać ;)

Na drugi raz zaproponuj dyskusję, a nie żądanie poparcia.

ynsiwy 27.07.2011 09:28

Jako zb***281;dna dyskusja mia***322;em na my***347;li, posty nic nie wnosz***261;ce.
Je***347;li masz co***347; do dodania w tych dwóch kwestiach to nikt Ci nie broni.
Nie s***261; to moje ***380;***261;dania tylko propozycje. Klikasz na "nie" i to wszystko.

Banana Coctail 27.07.2011 13:04

Powiedz po prostu, że chcesz żeby było po Twojemu. Będzie klarowniej :)

ynsiwy 27.07.2011 13:10

To nie moje forum ***380;eby by***322;o po mojemu :)

Patrix 27.07.2011 13:33

Cytat:

Napisany przez ynsiwy (Post 1173447)
To nie moje forum żeby było po mojemu :)

Nasze też nie k***a To jest forum Barteza :taktak:

rycho 27.07.2011 13:40

Barteza?
No nie.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.