Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   Gry z PSN zlamane przez grupe DUPLEX ! (https://forum.cdrinfo.pl/f106/gry-psn-zlamane-przez-grupe-duplex-89729/)

frog 28.09.2011 19:02

Zlamano zabezpieczenia GIER z PSN (PSS) !
 
HOT NEWS ! : Grupa DUPLEX zmalamala zabezpieczenia gier z PSN !
Za tem w krotce powinny pojawic sie na sieci wszystkie gry dostepne z PSS :> Juz widac tytuly ktorych wczesniej nie dalo rady odpalic na CFW jak np. Earth Worm Jim HD :> Ciekaw jestem czy to oznacza rowniez crackowane DLC z PSS :> Bylo by cool. Zreszta, juz jest cool ! :>
Lista juz sprawdzonych i dzialajacych gier :

Alien.Breed.2.Assault.PSN.PS3-DUPLEX
Alien.Breed.3.Descent.PSN.PS3-DUPLEX
Alien.Breed.Impact.PSN.PS3-DUPLEX
Bejeweled.2.PSN.PS3-DUPLEX
Beyond.Good.and.Evil.HD.PSN.PS3-DUPLEX
Blast.Factor.PSN.PS3-DUPLEX
BloodRayne.Betrayal.PSN.PS3-DUPLEX
Bomberman.Ultra.PSN.PS3-DUPLEX
Castle.Crashers.PSN.PS3-DUPLEX
Costume.Quest.PSN.PS3-DUPLEX
Critter.Crunch.PSN.PS3-DUPLEX
Deadliest.Warrior.Legends.PSN.PS3-DUPLEX
Dream.Chronicles.PSN.PS3-DUPLEX
Earthworm.Jim.HD.PSN.PS3-DUPLEX
Galaga.Legions.DX.PSN.PS3-DUPLEX
Marvel.vs.Capcom.2.PSN.PS3-DUPLEX
PacMan.Championship.Edition.DX.PSN.PS3-DUPLEX
Plants.vs.Zombies.PSN.PS3-DUPLEX
Puzzelgeddon.PSN.PS3-DUPLEX
Ricochet.HD.PSN.PS3-DUPLEX
Savage.Moon.PSN.PS3-DUPLEX
Sonic.The.Hedgehog.4.Episode.1.PSN.PS3-DUPLEX
Spare.Parts.PSN.PS3-DUPLEX
Super.Stardust.HD.PSN.PS3-DUPLEX
UNO.PSN.PS3-DUPLEX
Watchmen.The.End.is.Nigh.Part.1.PSN.PS3-DUPLEX
Watchmen.The.End.is.Nigh.Part.2.PSN.PS3-DUPLEX

Diabolique 28.09.2011 21:21

Cytat:

Napisany przez frog (Post 1183464)
Deadliest.Warrior.Legends.PSN.PS3-DUPLEX

w innym spisie widzialem tez inna cześć
Cytat:

Deadliest Warrior The Game
obie dla mnie :szczerb:

szczuru 28.09.2011 21:50

Szkoda, że nie do końca złamali :/ Tzn działają gry, które działały wcześniej jako dema i wymagały tylko aktywacji (ja się pytam gdzie jest "Back to the Future"? :P). Nie działają natomiast te, które po instalacji wymagały od razu aktywacji na PSN.

Z ciekawych informacji DZIAŁAJĄ KOPIE Z PSX'a. Wystarczy wsadzić kopię na CDR do napędu konsoli i odpalić najnowszego MultiMana i wybrać ikonkę płytki. Jeśli nie widać ikonki (vide FF7) to po włożeniu płyty trzeba w MultiManie wybrać Menadżer plików przejść do dev_flash/ps1_emu i uruchomić plik ps1_emu.self :szczerb: :D

M@X 28.09.2011 21:50

Czyli bedzie jeszcze wiecej piractwa... :-/


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone 4 przy u***380;yciu Tapatalk

Berion 29.09.2011 07:35

Cytat:

Napisany przez szczuru (Post 1183479)
Szkoda, że nie do końca złamali :/ Tzn działają gry, które działały wcześniej jako dema i wymagały tylko aktywacji (ja się pytam gdzie jest "Back to the Future"? :P). Nie działają natomiast te, które po instalacji wymagały od razu aktywacji na PSN.

Wydaje mi się, że nie masz racji. Każda gra wymaga aktywacji i ta jest dokonywana od razu po kupnie. Później natomiast doszły jeszcze gry, które ściągały plik z kluczem (taki sam dla wszystkich klientów) i są to gry bardzo różne: Wipeout HD/Fury, obie Małpie Wyspy, Eartworm Jim HD, Worms 2 Armageddon i wszystkie nowe, obecnie sprzedawane.

Jak widzisz nie wszystkie są na ich liście. Za to z obu grup. Także Twój wniosek jest wg. mnie błędny.

Cytat:

Z ciekawych informacji DZIAŁAJĄ KOPIE Z PSX'a. Wystarczy wsadzić kopię na CDR do napędu konsoli i odpalić najnowszego MultiMana i wybrać ikonkę płytki. Jeśli nie widać ikonki (vide FF7) to po włożeniu płyty trzeba w MultiManie wybrać Menadżer plików przejść do dev_flash/ps1_emu i uruchomić plik ps1_emu.self :szczerb: :D
Gratsy dla Deana. W sieci natomiast widnieje jakiś "german developer", który tą kopię po prostu sobie włożył do napędu... To tak BTW.

Dziwne, że napęd zgadza się na odczyt. Niezłe niedopatrzenie, pewnie wkrótce 3.73. :P No i użyteczność tego raczej znikoma. Kto by specjalnie wypalał płyty CD z grami na PSX? Chyba tylko piraci.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.