Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Powszechna Służba Wojskowa (https://forum.cdrinfo.pl/f5/powszechna-sluzba-wojskowa-91363/)

pali 21.09.2012 23:25

Powszechna Służba Wojskowa
 
Urzekł mnie ten oto cudowny film:



I chciałbym zaproponować forumowiczom, abyśmy my tu na forum rozpoczęli kampanię na rzecz przywrócenia powszechnej i obowiązkowej Służby Wojskowej. Ale tym razem tylko dla kobiet. Żeby stare hasło "Za mundurem panny sznurem" nabrało nowego znaczenia. My tu wielkiej siły przebicia nie mamy, ale jak to się mówi: kropla drąży skałę i może dla naszych wnuków zdołamy, a my sami zostaniemy w podręcznikach historii.

Wad takiego rozwiązania nie widzę, a same zalety:
  • Wojsko kształtuje charaktery i przestaną być takie jędzowate.
  • Zajmą się czymś pożytecznym, a nie pracą na kasie w Biedronce, oszukiwaniem nas jako telemarkieterki Netii, Cyfra+, Play etc.
  • Będą jędrne, gibkie i śliczne - bo już im tyłki rosną jak Niemkom.
  • A te, które nie będą chciały do woja, to będą musiały szybciutko zajść w ciążę, dzięki czemu wzrośnie nam przyrost naturalny, za 15 lat będzie nas 100 milionów i wtedy to już z górki: dokonamy aneksji Czech i Moraw, zażądamy korytarza od Niemców, a i jakąś dymitriadę wykroi się i Putina defenestre.
  • Przestaną nam zabierać rynek pracy swoimi karierami i wtedy będziemy mogli "bez 10 kafli na rękę to mnie się panie nie opłaca zelówek zdzierać". I osiem godzin pracy ofkors, soboty wolne i wczasy w Batumi.
  • Będą cudowne parady na Marszałkowskiej, a nie te parady gejów 11.XI na zgniłym Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie. Z orkiestrą!

Pozostaje wybrać tylko takie szczegóły, jak np. kolorystyka mundurów.
Dla piechoty tradycyjnie te zgniłozielone, ale koniecznie trzeba znaleźć jakąś formację zbrojną dla tych białych botków i różowych gajerków.
Białe oczywiście dla Marynarki Wojennej.
Granatowe może dla lotnictwa albo Żandarmerii Wojskowej?

Chociaż tych formacji ciężkozbrojnych to nie należy zbytnio rozbudowywać, bo to koszta i jeszcze popsują coś. Najwięcej piechoty. W końcu chyba nikt nie będzie do kobiet strzelać, oprócz Jankesów, bo to chamidła są.

Długość służby: 3 lata proponuję, dla MW 5 lat.
Wiek poborowy: 18-45 lat.

Kadra dowódcza oczywiście męska, ale tylko generałowie, żeby się oficerowie po koszarach nie pętali, bo wtedy wiadomo co będzie, a nie wojsko.

No to co Wy na to, panowie? Mówię Wam, nikt nam z taką armią nie podskoczy, bo kobieta to jest zwierz, to prasiła życia, to demon walki!

Aha, moja przyjaciółka w wieku przedpoborowym mówi mi, że to świetny pomysł.

woitas 22.09.2012 05:30

Dobre zio***322;o PALIsz!

Wys***322;ane z mojego MT11i

prometeusz 22.09.2012 10:20

Tak i z takim spudniczkami wyslac je do okopow, nawet nie zdajecie sobei sprawe o ile spadla by smiertelnosc na wojnie :D. Co prawda wzroslby gwalt:haha:

- Deckard - 22.09.2012 10:45

popieram idee służby wojskowej tylko dla tego że szlag mnie trafi jak widzę metroseksualnych chłoptasiów

co nie potrafią podnieść 30kg i wkręcić żarówki a na huk petardy padaja na ziemie

Patrix 22.09.2012 10:51

Taak... te dziewuchy stamtąd to naprawdę, ten ich mundur to ich najcenniejsza garderoba,
i tu na prawdę nie chodzi o przekonanie.
Wklejenie tego filmu nasuwa mi tylko jedną odp. w ankiecie.

ed hunter 22.09.2012 10:57

Taką małpę w czerwonym łatwo ustrzelić. :D

Prezesik 22.09.2012 11:22

Nie popieram.
Nie uważam autora za idiotę.
Nie banować.
Dać klapsa.

gallus 22.09.2012 11:39

A dlaczego wybór pierwszej lub drugiej odpowiedzi wyklucza trzecią, toż to chyba jakiś błąd? :P

Zetoxa 22.09.2012 14:57

Cytat:

Napisany przez pali (Post 1223278)
zażądamy korytarza od Niemców,

ale dokąd ten korytarz ma prowadzić :ysz:

i za co wybudujemy autostradę eksterytorialną :kasa:

ed hunter 22.09.2012 15:01

Wybuduje się z samego piasku, bez dodatków.

pali 22.09.2012 15:04

Wiedziałem, że ktoś ze starszej, dobrej generacji o to zapyta :D

Do Paryża drogi Zetoxu, Paris!

Na resztę pytań później odpowiem.

M@X, zawiodłeś mnie...
A ja o Tobie myślałem, kreśląc projekt.
Chciałem Ciebie mianować Admirałem Floty Bałtyckiej.
Mógłbyś osobiście prowadzić ćwiczenia Kompanii Karnej im. Romana Polańskiego, złożonej z tych co się uczyć nie chciały... Ćwiczenia gdzieś na Pacyfiku, żeby nas jakaś La Strada albo inne Komisje UE nie dorwały.
Tylko nie wiedziałem jakie chcesz mundury, no ale skoro tak, to już nieistotne... Myślałem o białych i czarna bielizna ze złotym haftowanym orzełkiem.

andy 22.09.2012 15:11

Czy możesz zmienić typ sondy na taki aby można było zaznaczyć kilka odpowiedzi? Bo chciałem wybrać drugą, i trzecią ale nie mogę... ;( ||

A tak serio to nie jestem za takim przymusem. Moim zdaniem o wiele lepszym pomysłem by było rozszerzenie zajęć PO, na których można by uczyć wielu rzeczy które poznaje się w wojsku - oczywiście bez pozostałego syfu, który tam spotyka człowieka.


P.S. Ostatnio czytałem np., że w armii USA jest bardzo dużo gwałtów na kobietach.

pali 22.09.2012 15:27

Przecież napisałem! Z Jankesami nie będziemy wojować! Z NATO również występujemy ofkors.

Będziemy wojować z kulturalnymi narodami jak Germańce, Pepiki czy Duńczyki. A jak się któryś połasi, to go Policja złapie, do kozy na 25 lat i państwo duńskie będzie płacić alimenta! To się następnym odechce.

Generalicja polska będzie liczyć maks. 6 osób, więc to nie problem, nawet jak coś. Przecież całej armii nie dadzą rady...

Co do sondy, nie można tak zrobić, bo 1 i 2 muszą być albo albo. Pomyślałem o tym, a jakże.

pali 29.10.2012 18:13

Dobrze, że tego tematu nie przeniesiono do Śmietnika, bo dzięki temu może jakiś patriota go wygugla, przeczyta, napisze do mnie i w przyszłości zostanie generałem.

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1223312)
Taak... te dziewuchy stamtąd to naprawdę, ten ich mundur to ich najcenniejsza garderoba,
i tu na prawdę nie chodzi o przekonanie.
Wklejenie tego filmu nasuwa mi tylko jedną odp. w ankiecie.

W samo sedno Patrixu utrafiłeś.

Mundur to jest to, co żołnierz ma najcenniejszego i także jest to pierwsze porządne ubranie w życiu.

ed hunter 29.10.2012 18:22

Cholera, to moi przodkowie przebierając się z ubiorów wzorowanych na zachodniej modzie w mundury na tejże modzie wzorowane, to co robili?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.