Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Radary w Polsce (https://forum.cdrinfo.pl/f5/radary-polsce-91711/)

czary2mary 01.12.2012 10:23

Radary w Polsce
 
............tylko facet, który lata nad Polską Embraerem mógł nasr***8230; tyle fotoradarów w Polsce.||


http://auto.dziennik.pl/drogi/artyku...e-radarow.html

sobrus 01.12.2012 11:17

Przecież wiadomo ze chodzi kasę.
Nie ma dróg ale są radary.

woitas 02.12.2012 10:19

drogi są, ale płatne i cholernie drogie.
tak drogie, że doprowadziły lub w najbliższych miesiącach doprowadzą wiele firm transportowych do upadłości.
ale co tam, represyjny aparat urzędowy trzeba za coś utrzymać :P

demek 02.12.2012 21:57

Cytat:

Napisany przez sobrus (Post 1232452)
Przecież wiadomo ze chodzi kasę.
Nie ma dróg ale są radary.

ja bym nie dawal w ogole fotoradarow widocznych.

tylko i wylacznie ukryte w krzakach! dla *****i przekraczajacych 40+ mandat 2000zl+

w momencie by sie bezpieczniej zrobilo.

grzeniu 02.12.2012 22:16

Zabrać ludziom ałta i wszystko, co umożliwia prędkość większą niż 20km/h
Tobie rower też zabrać!
To wszystko są niebezpieczne narzędzia, które mogą być wykorzystane przez morderców drogowych.

Przeoczyliście najatrakcyjniejsze wydarzenie ostatnich dni
wybory miss bumbum 2012
:spoko:

demek 02.12.2012 22:33

nie o to chodzi. wiekszosc ludzi lamie przepisy nagminnie, predkosc szczegolnie. wszystkiego na brak i stan drog zwalic sie nie da

grzeniu 02.12.2012 22:46

Wszystkiego nie - to oczywiste.
Ale parcie na kasę jest ewidentne. W żadnym kraju nie ma tylu idiotycznych oznakowań na drogach, jak u nas, w tym ograniczeń prędkości. Ludzie do tego przywykli i często je lekceważą. Mało to jest przypadków, że nikt nie zdjął znaku ograniczenia do 30 podczas robót drogowych, gdy te dawno się skonczyły? Znak dalej sobie stoi, a kawałek za nim w krzakach misiaki z suszarką k***a

Niedawno czytałem o uniewinnieniu przez polski sąd pirata drogowego, który zasuwał 75 gdzieś na wylotowej drodze w Krakowie i bezczelnie odmówił przyjęcia mandatu (oczywiście dopuszczalne było 50). Nie wiem, czy znajdę, ale spróbuję...

demek 02.12.2012 22:58

bo jak zostaje znak po remoncie, ktory jest oficjalnie skonczony a chca wlepic mandat to sie go nie przyjmuje. powod? bo tego znaku ma tam nie byc i w sadzie sie wygrywa. dlaczego? bo kazda droga ma zatwierdzone znaki a pozostawione ograniczenia (czasami policja i straze miejskie zabraniaja scigac znakow a robotnicy sie boja i ich sluchaja) do nich nie naleza.

grzeniu 02.12.2012 23:05

A skąd masz wiedzieć w momencie zatrzymania, że remont jest oficjalnie skonczony?
To, że nic tam się nie dzieje, nie ma ludzi ani sprzętu nic nie znaczy.
Zwykły obywatel nie pofika.

Jarson 02.12.2012 23:15

Często o remontach i ich zakończeniu pisze lokalna prasa.

Większość patroli nie rusza kierowców przekraczających prędkość do ok. 20 km/h. Kilka razy zdarzyło mi się mieć lekko ponad limit i w ostatniej chwili zobaczyć skierowaną na mnie suszarkę - policjanci nawet nie reagowali, widać było że nie czekają na tych, którzy mają o 5 km/h za dużo. Dodam, że piszę tu o realnej prędkości, a nie wskazywanej przez licznik - co ciekawe mam w aucie funkcję wskazywania takiej na wyświetlaczu, niezależnie od licznika (jest o ok. 10% niższa niż podaje prędkościomierz).

grzeniu 02.12.2012 23:24

Skąd twoje auto zna prędkość realną?
W założeniu licznik powinien taka wskazywać, a że zawsze trochę zawyża, to wszyscy wiedzą.

ed hunter 02.12.2012 23:44

Jechałem ostatnio ze Skierniewic i w jakiejś wiosce jest tabliczka teren zabudowany w środku lasu, potem łagodny zakręt, taki na 110 spokojnie, za zakrętem piękne miejsce do ustawienia się z suszarką, potem jeszcze kilometr lasu i 3 chałupy.

demek 03.12.2012 00:00

teren zabudowany w srodku lasu jest niezgodny z niczym...chyba, ze za tym zakretem byly domy.

odnosze wrazenie, ze wszyscy kierowcy sa tak wspaniali, ze wszystko za co ich karaja to tylko proba wyciagniecia kasy. 150 na 70 - SZUKAJA TYLKO KASY!

za *****izm powinni brac prawo jazdy, za zlapanie na jezdzie bez prawka po czyms takim wyslac na 10 lat do pierdla.

grzeniu 03.12.2012 00:10

Zapisz się do drogówki.
Naprawisz świat.

ed hunter 03.12.2012 00:10

Dobre pół kilometra nic.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.