Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   Kopiowanie filmów Blue Ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/kopiowanie-filmow-blue-ray-92372/)

negatyw001 26.04.2013 18:22

Kopiowanie filmów Blue Ray
 
Witam
Googluję, czytam posty i mam coraz większy mętlik w głowie...

Proste pytanie:
Chcę skopiować film z br na br. Nie wiem czy to zmieści się na 25gb czy 50gb. Nieważne. Płytka się znajdzie :)
Chcę mieć kopię jak ORYGINAŁ (z menu itp).
Podobno na 90% filmy na BR (w tym i pewnie "Alien") są zabezpieczone?

Jaki prosty program polecacie?
DVD Fab czy Any dvd? Działająca wersja tego drugiego to koszmar... ;)

Pozdrawiam
N

- Deckard - 28.04.2013 12:29

DVD Fab da spokojnie rade, jest prosty w obsłudze i wykonuje kopie zarówno kompresowane jak i 1:1

czary2mary 28.04.2013 13:19

Oczywiście AnyDVD również spokojnie zgra film bądź do folderu bądź do ISO ale pod podstawowym warunkiem jest to że legalnie zarejestrowany program ponieważ wszystkie chałupniczo zarejestrowane wersje nie działają od wersji 6.8.1.0 --2011 06 17( Added new "Online Protection Database")ponieważ bazę z kluczami wyprowadzono z programu na serwer SlySoft i dostęp do niej mają jedynie zarejestrowani posiadacze tego programu :)-dlatego też w wersjach dzikich po wykryciu zabezpieczenia AnyDVD zostaje wyłączony!!! ponieważ działa w tym wypadku jak NERO czy ImgBurn czyli jest zupełnie bezużyteczny jak chcemy skopiować zabezpieczony BD;)

negatyw001 29.04.2013 06:07

Odp: Kopiowanie filmów Blue Ray
 
7.1.6.0 - z tej wersji Any DVD hd korzystam. Podobnie zresztą z DVD Fab, zmuszony byłem wybrać wersję starszą. Bronią się dzielnie, ale cracki zagadały :-)

Zrobiłem już kopię filmów przy użyciu obu programów. Jeden z nich kopiowałem Nero, z aktywnym Any w trayu. Gdy Any w trayu nie było - Nero się czepiał, że kopia może nie działać prawidłowo. Domyślam się, że chodziło mu o zabezpieczenia. Z Any stworzył obraz bez problemów, więc mu pewnie pomógł. Zresztą sam Any wczytał filmy, powiedział o typie zabezpieczenia i o jego usunięciu.

Póki co mój pecet nie potrafi odtworzyć filmu z br po włożeniu do napędu. Doczytałem, że ogarnia to np. Power DVD, który jest jednak sporą kobyłą dla kompa.

Czy obraz br (ważący blisko 50gb) mogę zamontować w Daemon Tools, aby sprawdzić poprawność kopii przed wypaleniem obrazu? Czy Daemon uciągnie tak ciężki obraz ISO?

ed hunter 29.04.2013 07:07

Wielkość obrazu nie ma znaczenia.

Darmowy program do odtwarzania BD: http://www.cdrinfo.pl/download/1650125729

joujoujou 29.04.2013 13:11

Cytat:

Napisany przez negatyw001 (Post 1249741)
7.1.6.0 - z tej wersji Any DVD hd korzystam. Podobnie zresztą z DVD Fab, zmuszony byłem wybrać wersję starszą. Bronią się dzielnie, ale cracki zagadały :-)

[...]

Hmm, kto cię zmusił żeby ukraść te programy?

negatyw001 29.04.2013 18:20

Odp: Kopiowanie filmów Blue Ray
 
Naturalna potrzeba poznania przed zakupem.
Wróćmy może do meritum wątku...

negatyw001 29.04.2013 21:03

Korzystam od dawna ze starszej wersji Pot Playera. Ale nawet wersja najnowsza sobie nie radzi z odtwarzaniem BR. To znaczy nie radzi sobie u mnie.

Po włożeniu (oczywiście oryginalnego) BR do napędu mam komunikat:
Cytat:

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.
Przy próbie otwarcia (tej samej zresztą) płyty BR:
Cytat:

Program Windows Media Player nie może odtworzyć nośnika.
Obecny plik nie jest plikiem audio lub wideo.

Czy macie jakieś sugestie? :)

rcobex 07.05.2013 13:41

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 1249784)
Hmm, kto cię zmusił żeby ukraść te programy?

Tam za wodą, na zielonej wyspie, wszystko macie oryginalne ??? :wow:
Jakoś nie daję wiary w takie cuda, chociażby dla samej satysfakcji człowiek próbuje. :taktak:

Edit: Jaki ładny tytuł tego posta, "BluE Ray". Szkoda że tak nie nazwali tej technologii, ładniej by było.

M@X 07.05.2013 13:43

Kopiowanie filmów Blue Ray
 
Wyobraz sobie, ze nie trzeba mieszkac na zielonej wyspie zeby korzystac z licencjonowanego oprogramowania...

- Deckard - 07.05.2013 14:06

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1250415)
Wyobraz sobie, ze nie trzeba mieszkac na zielonej wyspie zeby korzystac z licencjonowanego oprogramowania...

Maxiu a ty jeszcze u rodziców czy już na swoim ?

bo ja na prawde nie popieram piratowania ale jak człowiek dostaje kasę i wszystko opłaci ,
doliczy jedzenie to czasem woli kupić nowe spodnie i sweter niż program do kopiowania płyt..
nie mówiąc już o ludziach którzy maja rodziny na utrzymaniu wyżywieniu..

M@X 07.05.2013 14:21

Na swoim. Zaden to argument - nie stac mnie na wiele rzeczy. Uzywam darmowego iPhoto zamiast Lightroom/Aperture, a montuje w iMovie, bo Final Cut Studio jest dla mnie za drogie. Program nie jest artykulem pierwszej potrzeby i nie jest nikomu do zycia niezbedny - czesto wybieram wersje darmowe lub tansze odpowiednik. To tylko na forach technologicznych wszystkim sie uroilo ze sa profesjonalistami i niczego poza pakietami Adobe w najwyzszych wersjach uzywac nie beda...

czary2mary 07.05.2013 14:42

Rzeczywiście ceny nie rozpieszczają FabDVD -299$, AnyDVD-119Euro:ysz:

Ale powoli pojawiają się free;) programki

http://www.techspot.com/downloads/58...-ray-copy.html

- Deckard - 07.05.2013 15:56

tak darmowe programy to rozsądne myślenie, oby tylko się pojawiały:spoko:

bo jak dla mnie piratowanie to poczęci efekt zbyt wysokich cen ,fab 300dolców ...

joujoujou 07.05.2013 22:56

Cytat:

Napisany przez rcobex (Post 1250413)
Tam za wodą, na zielonej wyspie, wszystko macie oryginalne ??? :wow:
Jakoś nie daję wiary w takie cuda, chociażby dla samej satysfakcji człowiek próbuje. :taktak:

Edit: Jaki ładny tytuł tego posta, "BluE Ray". Szkoda że tak nie nazwali tej technologii, ładniej by było.

Do dania wiary cię nie zmuszam, obejdzie się. :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.