Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   Wstawki FMV w Finalu + Swap Magic (https://forum.cdrinfo.pl/f104/wstawki-fmv-finalu-swap-magic-92813/)

Traws 16.10.2013 20:54

Wstawki FMV w Finalu + Swap Magic
 
Witam mam problem ze wstawkami w grze Final Fantasy X wersja PAL
Odpalam to przez Swap Magic i wszystko idzie cacy tylko wstawki filmowe na początku się lekko cięły a teraz po 2h gry już praktycznie całkiem przeskakują.
Nagrywałem na Verbatim ale to nic nie dało więc nagrałem na Sony DVD- (tak samo dopiero tekken na tym podziałał)
Da radę coś z tym zrobić ? Nagrywałem oczywiście na x4 a nagrywarka to:
TSSTcorp CDDVDW SH-S222A
Nie patchowałem tego niczym bo wcześniej bawiłem się pierw ESR disc patcherem ale doczytałem że na Swapie to jest nie potrzebne.

Berion 16.10.2013 21:06

Nie jest, ale skoro już masz tę grę spatchowaną dla ESR to uruchom ją przez ESR (Swap Magic pozwala uruchamiać programy z karty bądź usb). SM to jedno z gorszych "soft modów".

M@X 16.10.2013 21:13

Przepraszam. Wpadlem bo myslalem ze chodzi o FinalCuta...

Traws 16.10.2013 21:30

akurat tego finala nie patchowałem xD
mam jeszcze jedną płytę więc najwyżej jutro zobaczę i spatchuje
dam później info czy dało to coś

loki7777 16.10.2013 21:52

Ja bym spytal czy oryginal tez tnie....to by wykluczylo wine konsoli ale nie spytam:)

szczuru 17.10.2013 00:41

Wywal Swap Shit Magica to przestanie ciąć :D A jeśli nadal będziesz chciał grać używając kopii zapasowych to zainwestuj w coś co nie zajeździ PS2 na śmierć (Chip/FMCB/FHDB).

Traws 17.10.2013 09:37

FMCB bym sam sobie zrobił gdyby była taka opcja (90004 0A, firmware 2.30)
o chipa pytałem trochę to powiedzieli że już nie montują bo nie mają a na allegro też nic nie było dlatego wypadło na Swap Magic
FHDB nie ogarniam ale widzę że coś z dyskiem a takiego nie posiadam

dobra dzięki wszystkim a w szczególności panu o nicku Berion
gra zpatchowana ESR Disc Patcher i odpalona przez ESR w karty pamięci smiga z@***iście ;D
znikam dalej grać :d

Berion 18.10.2013 22:10

FHDB też potrzebuje OSD Update, więc też odpada. Po za tym i tak nie masz jak podłączyć HDD.

Nie ma za co.
Polecam tak uruchamiać wszystkie gry. Znosi to też ograniczenia SM co do wielkości TOC.

Traws 19.10.2013 02:01

Niestety, pocieszyłem się na zapas ;D
Wczoraj Final działał jak ta lala przez 10h, na drugi dzień już zaczęły się sypać filmiki.
Wychodzi na to że po prostu laser już grubo zajechany bo czyścić czyściłem i starcza na jedną sesje aż nie wyłączę konsoli i spróbuje odpalić następnego dnia, wtedy zaczynają się problemy (tak samo z tekkenem było, reszta typu DBZ3, GTA SA, FFX-2 bez problemu łapie) i dławi się muzyką, filmikami ;p (tekken 5 cały się zacinał i gubił muzykę cały czas, obojętnie na co nagrałem czy pożyczyłem płytę od kumpla który żadnych problemów nie miał z nią)

Cóż zachciało się niby najnowszego modelu konsoli (teoretycznie najmniej zajechany laser xD)

Poradziłem sobie z Finalem na razie przez OPL i z pendrive'a lecę (zacina filmiki dalej no ale już sił brak do tych płyt) bo oryginały czyta bez problemu tylko ma problem z CD Swap Magiciem (krzyczy itd. -.^ jak by ta płyta miała centre tak jak w kole xD )

misiozol 19.10.2013 10:38

@Traws ale przeciez mozesz laser wymienic za smieszne pieniadze na ebay nowe lasery sa po 5$ z darmowa wysylka ;)

Traws 19.10.2013 13:48

no nad tym będzie się trzeba zastanowić ;p


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.