Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   Złe wieści BARDZO (DVDFab od wersji 9.1.3.6)) (https://forum.cdrinfo.pl/f11/zle-wiesci-bardzo-dvdfab-od-wersji-9-1-3-6-a-93310/)

czary2mary 22.03.2014 13:46

Złe wieści BARDZO (DVDFab od wersji 9.1.3.6))
 
Od aktualizacji do wersji 9.1.3.6 znika możliwość deszyfrowania zabezpieczeń płyt DVD i BluRay :ysz::(
Oczywiście jest to związane z pozwami i zakazami sądowymi sprzedaży oprogramowania łamiącego zabezpieczenia zwłaszcza AACS.:(:(

georg 22.03.2014 15:27

Cytat:

Napisany przez czary2mary (Post 1278525)
Od aktualizacji do wersji 9.1.3.6 znika możliwość deszyfrowania zabezpieczeń płyt DVD i BluRay :ysz::(
Oczywiście jest to związane z pozwami i zakazami sądowymi sprzedaży oprogramowania łamiącego zabezpieczenia zwłaszcza AACS.:(:(

Ja tam się nie przejmuję,:) funkcja deszyfrowania z tego co pamiętam nie była w programie od początku i stąd pewnie moje przyzwyczajenie do AnyDVD, którym zrzucam materiał na dysk i dopiero wtedy, w zależności od potrzeb wkracza do akcji Dvdfab.
Dziewiątka jakoś nie przypadła mi do gustu i cały czas używam ostatniej wersji ósemki, czyli dopóki uaktualniają liska, a nie zanosi się, że przestaną mogę spać spokojnie.:spoko:

superrrmario 22.03.2014 18:39

Potrzebuję konsultacji z użytkownikami tego programu.

DejaVu 23.03.2014 17:36

I dobrze Wam hakiery :jezyk:

chris996 21.04.2014 11:05

Cytat:

Napisany przez czary2mary (Post 1278525)
Od aktualizacji do wersji 9.1.3.6 znika możliwość deszyfrowania zabezpieczeń płyt DVD i BluRay

I kto to wtedy kupi? Na ich miejscu był udostępnił kod żródłowy programu,
osoby z odpowiednią wiedzą będą wydawać aktualizacje i wsparcie dla nowych zabezpieczeń.

czary2mary 21.04.2014 11:27

Ilość załączników: 1
Sytuacja jest bardzo dziwna i najwidoczniej wymuszona przez wielkie koncerny medialne.....

Program nadal jest rozwijany i aktualizowany w deszyfrowaniu zabezpieczeń płyt DVD i BluRay ale taka opcja dostępna jest jedynie dla tych którzy kupili program do wersji chyba 9.1.3.5 -po tym czasie dla tych co kupili nie ma już prawie nic do zaoferowania powyższy program;)Być może kiedyś sytuacja ulegnie zmianie i powrócą wyłączone funkcje>

Załącznik 65642

Patrix 21.04.2014 11:59

A mogli zmienić siedzibę...

czary2mary 21.04.2014 13:28

Do tej pory adresik wydawał się bezpieczny;)

Fengtao Software Inc.
No.38, Haidian Dajie,
Haidian Dist,
Beijing, China.

czary2mary 28.06.2014 04:52

Ilość załączników: 2
Tym razem dobre wieści;) Życie wypełniło próżnię jaka powstała po usunięciu deszyfracji DVD i BD w programie DVDFab:)

Pojawił się darmowy programik pozwalający utworzyć kopię bezpieczeństwa w DVDFab mediów BluRay zabezpieczonych AACS

WoooKao
http://www.woookao.cn/

Konfiguracja jest bardzo prosta - polega na zainstalowaniu programu i to wszystko i od tego momentu mamy możliwość pełnej owocnej pracy w DVDFab

Załącznik 66611

Załącznik 66612

misiozol 28.06.2014 08:17

hehe mnie ciekawi czy sami autorzy programu nie wypuscili tego softu :D

chris996 08.07.2014 22:22

Ten program działa na zasadzie "nakładki", czy jest to odzielny program, który działa niezależnie od dvdfab?

czary2mary 09.07.2014 08:31

Działa niezależnie -deszyfruje w systemie klucz AACS-bardzo podobne działanie jak AnyDVD tyle że za darmo i tylko zabezpieczenie AACS:)
Program również współpracuje z innymi tego typu programami do kopiowania np.123CopyDVDPlatinum , 1ClickCopyDVD

misiozol 09.07.2014 09:43

To w zasadzie majac zpatchowny FW w napedzie mozna powiedziec ze zabezpieczenie dogorywa ;) , z tym ze ciekawi mnie na jakiej zasadzie deszyfruje bo jesli uzywa klucza z jakiegos uzadzenia to przy nastepnej wersji aacs klucz pujdzie na blacklist i znowu update softu , no chyba ze sie ma naped z patchowanym fw :)

czary2mary 09.07.2014 11:42

Zasada działania jest identyczna jak w przypadku AnyDVD -pracuje to jako sterownik " deszyfrując wlocie"

Jeżeli jedynie oglądamy na PC to do odtwarzacza przychodzi sygnał z usuniętą informacją o ochronie treści -i tak jest traktowany-żaden klucz odtwarzacz nie pobiera ani nie zapisuje.

Przy kopi bezpieczeństwa identycznie -zapisywany na dysku czy iso itp itd materiał jest pozbawiony informacji i o ochronie treści i klucz nie ma żadnego znaczenia;)

Oczywiście nowe wersje AACS mogą jedynie banować program WoooKao ale pewnie tylko do jego aktualizacji;)

misiozol 09.07.2014 14:24

A to ja wiem jak dziala AACS , i jesli klucz jest zbanowany po aktualizacji to dupa albo update softu do deszyfrowania np. Woookao , i tu przychodzi z pomoca patchowany FW napedu mimo zbanowania klucza do deszyfrowania i tak naped wypluje swoje sekrety ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.