Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   High Definition (https://forum.cdrinfo.pl/f111/)
-   -   Problem ze zgraną płytą BluRay (https://forum.cdrinfo.pl/f111/problem-ze-zgrana-plyta-bluray-93315/)

smagal 24.03.2014 01:03

Problem ze zgraną płytą BluRay
 
Witajcie,

Mam problem z płytą bluray, którą skopiowałem na komputer.
Było to oryginalne wydanie filmu. Niestety to był chyba błąd - skopiowałem po prostu zawartość płyty na dysk twardy. 3 foldery, wiadomo BDMV, CERTIFICATE oraz trzeci AACS...

Po 1 nie mogę odpalić żadnego z plików m2ts jakimkolwiek programem.
Po 2 nie mogę ich konwertować
Po 3 gdy za pomocą programu ImgBurn zrobię obraz płyty, to żaden program jej nie może odtworzyć...
Po 4 nawet program BlueFab (dawny DVDFab) nie może nic zrobić z obrazem tej płyty

Czy mogę zrobić cokolwiek z tymi plikami aby nadawały się do odczytu?

Proszę o pomoc

czary2mary 24.03.2014 07:40

Cytat:

Napisany przez smagal (Post 1278611)
Witajcie,

Mam problem z płytą bluray, którą skopiowałem na komputer.
Było to oryginalne wydanie filmu. Niestety to był chyba błąd - skopiowałem po prostu zawartość płyty na dysk twardy. 3 foldery, wiadomo BDMV, CERTIFICATE oraz trzeci AACS...

Po 1 nie mogę odpalić żadnego z plików m2ts jakimkolwiek programem.
Po 2 nie mogę ich konwertować
Po 3 gdy za pomocą programu ImgBurn zrobię obraz płyty, to żaden program jej nie może odtworzyć...
Po 4 nawet program BlueFab (dawny DVDFab) nie może nic zrobić z obrazem tej płyty

Czy mogę zrobić cokolwiek z tymi plikami aby nadawały się do odczytu?

Proszę o pomoc

Płyta zabezpieczona przed kopiowaniem -do zgrania oryginału potrzebne oprogramowanie (np AnyDVD HD)

smagal 24.03.2014 11:45

BlueFab też jest do kopiowania filmów z zabezpieczeniami a jednak sobie rady nie dał... ale ok spróbuję z AnyDVD...

czary2mary 24.03.2014 12:56

Cytat:

Napisany przez smagal (Post 1278643)
BlueFab też jest do kopiowania filmów z zabezpieczeniami a jednak sobie rady nie dał... ale ok spróbuję z AnyDVD...

Nic dziwnego że DVDFab nie dał rady -wykonanie kopi zabezpieczonej płyty BD wykonuje się przy pomocy programów do tego przeznaczonych a nie przez skopiowanie folderów na dysk - późniejsze rozszyfrowanie klucza AACS jest w takim wypadku bardzo trudne:ysz:

misiozol 24.03.2014 14:31

Chyba ze jestesmy wybrancami i posiadamy odpowiedni naped BD od firmy LG z "naprawionym" FW :szczerb:

smagal 24.03.2014 15:08

ok AnyDVD dał sobie radę. dzięki ;)

teraz, żeby nie zakładać nowego tematu:
jak wyodrębnić sam plik z napisami z danego bluray?
do jednego filmu są 3 różne wersje napisów.
chciałbym dostać sam plik, żeby później wrzucić polskie napisy zamiast angielskich.

czy da się wyciągnąć same napisy?

misiozol 24.03.2014 15:50

mozesz uzyc makeMKV da rade ze wszystkim+wmuxowanie napisow w plik .

smagal 24.03.2014 16:00

nie chcę robić ripowania BR do mkv + oddzielny plik z napisami tylko same napisy. ten makeMKV może sam plik z napisami wyciągnąć?

ok problem rozwiązany:

forum.videohelp.com/threads/313620-How-to-extract-subtitles-from-a-Blu-ray-and-convert-to-srt-or-sub-idx

temat do zamknięcia.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.