Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Systemy operacyjne i aplikacje (https://forum.cdrinfo.pl/f124/)
-   -   Clockwork mod i Galaxy S3. (https://forum.cdrinfo.pl/f124/clockwork-mod-galaxy-s3-93957/)

Diabolique 17.11.2014 21:53

Clockwork mod i Galaxy S3.
 
I jak to połączyć? tutki różnią się od siebie, a ja nie chce uwalić tel.
jaki CWM zainstalować i jak :szczerb:
numerek XXUGND5 na 4.3. brandowany Play po root.

:piwo:

mgit 17.11.2014 22:25

A zależy ci by nie nabić flagi KNOX? Czy to bez różnicy?

Berion 17.11.2014 23:55

Jak zrootował to już ma zmienioną.

mgit 18.11.2014 07:05

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1301503)
Jak zrootował to już ma zmienioną.

Nie koniecznie, są sposoby by flagi nie nabić

Patrix 18.11.2014 14:53

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1301505)
Nie koniecznie, są sposoby by flagi nie nabić

ja u siebie w S2 zrobiłem przez odin i potem wyzerowałem licznik przez apke tringle away.

Diabolique 18.11.2014 16:18

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1301496)
A zależy ci by nie nabić flagi KNOX? Czy to bez różnicy?

w sumie to nie ma znaczenia. niby tel na gwarancji, ale jak znam życie to w jej okresie i tak sie nie zepsuje ;]
ważne, żeby zrobić clocka i mieć nadal sprawny tel.
flaga przy rootowaniu zapewne się nabiła.

mgit 18.11.2014 17:39

Cytat:

Napisany przez Diabolique (Post 1301536)
w sumie to nie ma znaczenia. niby tel na gwarancji, ale jak znam życie to w jej okresie i tak sie nie zepsuje ;]
ważne, żeby zrobić clocka i mieć nadal sprawny tel.
flaga przy rootowaniu zapewne się nabiła.

Polecę ci pewne forum - a mianowicie TO

Co do zepsucia w okresie gwarancji - HTC zepsuł się tydzień przed końcem gwarancji - naprawili - gwarancja się przydała
SE - padł joystick - naprawili - gwarancja się przydała
Nokia - padł głośnik rozmów, gwarancja się przydała, naprawili
Pentagram - zepsuty od nowości (wadliwy soft) - gwarancja się nie przydała, bo twierdzą, że telefon sprawny, a że się resetuje raz dziennie to można z tym żyć - aktualizacja softu nie jest planowana, po trzech miesiącach walki z telefonem, dałem za wygraną -> wymieniłem na S5 :haha:

Tak więc gwarancja, zazwyczaj się przydaje ;)

andy 18.11.2014 18:01

Flaga rootowania nie zapisuje się w miejscu gdzie tylko można zwiększać licznik o 1? :)

mgit 18.11.2014 18:03

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1301565)
Flaga rootowania nie zapisuje się w miejscu gdzie tylko można zwiększać licznik o 1? :)

Zapisuje się chyba na stałe, jak raz złapiesz, to już ją masz na zawsze :taktak:

Patrix 18.11.2014 19:32

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1301569)
Zapisuje się chyba na stałe, jak raz złapiesz, to już ją masz na zawsze :taktak:

Chodzi o to? Flash counter? To właśnie wyzerowałem w swoim S2. Ale przyznam ciekawi mnie jak to jest w S3.

http://rootgalaxys3iii.com/wp-conten...2012/11/04.jpg

M@X 18.11.2014 20:05

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1301546)
Polecę ci pewne forum - a mianowicie TO

Co do zepsucia w okresie gwarancji - HTC zepsuł się tydzień przed końcem gwarancji - naprawili - gwarancja się przydała
SE - padł joystick - naprawili - gwarancja się przydała
Nokia - padł głośnik rozmów, gwarancja się przydała, naprawili
Pentagram - zepsuty od nowości (wadliwy soft) - gwarancja się nie przydała, bo twierdzą, że telefon sprawny, a że się resetuje raz dziennie to można z tym żyć - aktualizacja softu nie jest planowana, po trzech miesiącach walki z telefonem, dałem za wygraną -> wymieniłem na S5 :haha:

Tak więc gwarancja, zazwyczaj się przydaje ;)

Mialem wadliwa serie baterii w iPhone 5 o czym sam nie wiedzialem. Po gwarancji.

Sami sie upomnieli ze zawalili, sami wymienili baterie (i aparat wraz z przyciskiem POWER) i sami odeslali bez placenia.

mgit 18.11.2014 20:11

@Patrix
Nie chodzi o Flash counter a o Knox Warranty Void

Cytat:

To, że zresetowanie stanu flagi 0x1 jest niemożliwe, wskazuje na zastosowanie eFUSE, czyli chipu w którym obwód może być trwale zmieniony na poziomie krzemu, np. przerwany za pomocą odpowiednio wysokiego napięcia.
Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1301598)
Mialem wadliwa serie baterii w iPhone 5 o czym sam nie wiedzialem. Po gwarancji.

Sami się upomnieli ze zawalili, sami wymienili baterie (i aparat wraz z przyciskiem POWER) i sami odeslali bez placenia.

Bo masz Apple -> pentagram mi napisał ładne pisemko na całą stronę A4
Z którego jasno można wywnioskować, że oni wiedzą, że ja wiem o wadliwym sofcie i wyciąganie baterii raz dziennie z telefonu jest wskazane i nie jest to wcale uciążliwe - a jak im będę zawracał gitarę kolejny raz z tym samym, to każą mi zapłacić za bezpodstawne zawracanie głowy. I Adnotacja, że skoro wiem, że jest wadliwy soft - to ponoć są nieoficjalne metody naprawy (wgranie bootloadera nie oficjalnego oraz softu jest możliwe, ale u mnie za cholerę działać nie chce - na forum androida, ze względu na 0 popularność tego modelu - nie specjalnie jest rozwijany jakikolwiek soft i metody rozwiązania problemu).

Patrix 18.11.2014 20:13

Acha... dzięki za info ;) Mi wsio ryba telefon po gwarancji już, baran bym był gdybym nie kombinował :)

Diabolique 19.11.2014 19:08

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1301546)
Polecę ci pewne forum - a mianowicie TO

po tych wszystkich linkach doszedłem do wgrania PhilZ Touch 6 Recovery.
teraz tylko custom rom :haha:
dzięki!

Berion 19.11.2014 21:08

Nie, teraz zrób kopię wszystkich partycji. Dopiero potem szukaj rom-ów. :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.