Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Załączniki - dodanie nowego dozwolonego typu (https://forum.cdrinfo.pl/f10/zalaczniki-dodanie-nowego-dozwolonego-typu-94120/)

andy 06.01.2015 14:57

Załączniki - dodanie nowego dozwolonego typu
 
Brakuje wśród dozwolonych typów plików WebP:

Cytat:

WebP - format kompresji statycznych i animowanych[3] obrazów rastrowych. Jest rozwijany przez Google w oparciu o technologie zdobyte przy zakupie On2 Technologies[4]. Został zaprezentowany 30 września 2010[2]. Siostrzanym projektem jest format wideo WebM. WebP ma dwa tryby kompresji: stratną i bezstratną.

mgit 06.01.2015 15:01

A po co jak nikt z tego nie korzysta

Wystarczy jpg, i png - to nie forum o grafice...

andy 06.01.2015 15:04

Cytat:

A po co jak nikt z tego nie korzysta
Po jajco. Skoro natknąłem się*na taki plik to znaczy, że jednak ktoś*używa...Co za durne myślenie.

Chciałem wrzucić na forum obrazek, który jest w tym formacie i nie mogłem. Dodanie tego to 5 minut, więc nie widzę problemu.

mgit 06.01.2015 15:32

To się wrzuca na serwer - kto będzie chciał to sobie pobierze
Kolejny durny pomysł tak jak ze stylem mobilnym

andy 06.01.2015 16:05

Chcę*aby obrazek był wrzucony na tym serwerze wtedy mam pewność, że plik będzie dostępny. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego tematu w FAQ i można zobaczyć efekt wrzucania załączników na inny serwer.

Co do mobilnego stylu to racja stoi po mojej stronie. To że Bartez go nie wrzucił wynika ze starego stylu.


Po co po raz kolejny toczysz pianę? Czy ta zmiana wpłynie negatywnie na Ciebie? NIE. No ale dzisiaj to modne protestować.
Dodanie kolejnego obsługiwanego typu załącznika kompletnie nie powoduje, żadnych negatywnych suktów dla użytkowników ani forum.

Rzucanie się w stylu mgita to zwykłe toczenie piany o nic.

Berion 06.01.2015 16:24

Tak samo brakuje zwiększenia limitu wielkości pliku dla np. 7z. Ale też znajdują się malkontenci, którzy nigdy żadnych plików nie załączają i wielkie zdziwienia "po co?". :P

andy 06.01.2015 16:34

Wyznaję*zasadę: jak dana zmiana nie ma na Ciebie wpływu to szat da fak ap i nie przeszkadzaj.

Berion 06.01.2015 16:38

Chociaż akurat *.webp to faktycznie koszmarek. Safari i IE chyba tego nie obsługuje nawet. ;]

mgit 06.01.2015 18:11

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1308876)
Chcę*aby obrazek był wrzucony na tym serwerze wtedy mam pewność, że plik będzie dostępny. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego tematu w FAQ i można zobaczyć efekt wrzucania załączników na inny serwer.

Co do mobilnego stylu to racja stoi po mojej stronie. To że Bartez go nie wrzucił wynika ze starego stylu.


Po co po raz kolejny toczysz pianę? Czy ta zmiana wpłynie negatywnie na Ciebie? NIE. No ale dzisiaj to modne protestować.
Dodanie kolejnego obsługiwanego typu załącznika kompletnie nie powoduje, żadnych negatywnych suktów dla użytkowników ani forum.

Rzucanie się w stylu mgita to zwykłe toczenie piany o nic.

To tylko stwierdzenie faktu o bezsensowności wprowadzania zmian tylko dla tego, że jednej osobie chce się wrzucić jeden plik.

Co innego jak by więcej osób chciało z tego korzystać w tedy to ma sens. A w tym wypadku jest to twoje widzimisie...

Tak samo jak mobilny styl jak byś nie mógł korzystać z taplatalk (starej wersji - nowa niestety jest skopana)

andy 06.01.2015 18:45

Cytat:

To tylko stwierdzenie faktu o bezsensowności wprowadzania zmian tylko dla tego, że jednej osobie chce się wrzucić jeden plik.

Co innego jak by więcej osób chciało z tego korzystać w tedy to ma sens. A w tym wypadku jest to twoje widzimisie...
Jaki to ma na Ciebie negatywny wpływ? ŻADEN. Tobie to każda zmiana przeszkadza jak widzę...

Cytat:

Tak samo jak mobilny styl jak byś nie mógł korzystać z taplatalk (starej wersji - nowa niestety jest skopana)
Już nie raz wspominałem, że od przeglądania strony są przeglądarki www a nie jakiejś protezy w stylu taptalka, które nie dają*Ci żadnej wartości dodanej w stosunku do przeglądarki www.
No ale Ty używasz taptalka i każdy ma. W przypadku stylu mobilnego też nie było by żadnego wpływu na Ciebie.

mgit 06.01.2015 18:51

Czy ja zabraniam wprowadzać zmiany?
Wyrażam tylko i wyłącznie swoją subiektywną opinię na ten temat - która nie koniecznie musi się podobać...
Ty byś tylko wszystko zmieniał i aktualizował... zero stosowania starych sprawdzonych rozwiązań...

andy 06.01.2015 19:03

Cytat:

Czy ja zabraniam wprowadzać zmiany?
Zabronić nie możesz ale robisz wszystko w kierunku aby te zmiany nie weszły.
Cytat:

A po co jak nikt z tego nie korzysta

Wystarczy jpg, i png - to nie forum o grafice...
Cytat:

Kolejny durny pomysł tak jak ze stylem mobilnym
Cytat:

Ty byś tylko wszystko zmieniał i aktualizował... zero stosowania starych sprawdzonych rozwiązań...
Czy styl mobilny zabierał Ci przeglądanie w taptalku? NIE. Czy zabierał Ci dostęp przez normalną*przeglądarkę? NIE.
Czy dodanie dodatkowego rozszerzenia do obsługiwanych plików zabierze Ci dostęp do innych? NIE.

Więc sorry ale twoja logika tutaj nie pasuje.

mgit 06.01.2015 19:22

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1308900)
Zabronić nie możesz ale robisz wszystko w kierunku aby te zmiany nie weszły.

A czyli wrażenie mojej opinii jest równoznaczne z nie wprowadzeniem twoich pomysłów. Nawet nie wiedziałem, że mam taką władzę na forum :taktak:
A nie pomyślałeś, że skoro dany twój pomysł nie jest wprowadzany w życie to akurat ja mam rację. I jest to nie potrzebne...

grzeniu 06.01.2015 19:26

Dajcie spokój.
Andy zgłosił propozycję i wystarczy. Dalsze gęganie nie jest potrzebne.
Bartez wprowadzi lub nie.

Berion 06.01.2015 19:29

Mobilny styl to są koszta, choćby czas. Ale dodanie tylko formatu do listy możliwych czy zmiana rozmiaru maksymalnego to jest 5mi. roboty.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.