Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Chamskie zachowanie moderatora (https://forum.cdrinfo.pl/f10/chamskie-zachowanie-moderatora-94167/)

chuckchimney 17.01.2015 11:35

Chamskie zachowanie moderatora
 
Tak tak, wiem. Moderator ma zawsze rację. Z tym się zgadzam, ale czy od ludzi którzy pełnią tą funkcję nie powinno wymagać się odrobiny kultury?

To forum z takimi moderatorami upada...

Otrzymałem słusznie ostrzeżenie. Co do tego nie mam wątpliwości.
Ale komentarze typu:
Cytat:

Jeżeli potrzebujesz skierowania do okulisty, to zasuwaj do przychodni.
lub

Cytat:

Sam się ogarnij.

Nie pozdrawiam.
.

joujoujou

joujoujou 17.01.2015 11:41

Zacytuj jeszcze co sam napisałeś.

chuckchimney 17.01.2015 11:47

OK.Mniej więcej było to coś takiego.

Cytat:

Dziękuję serdecznie.( //ostrzeżenie przyjmuję z pokorą//).Lepiej ogarnij/ogarnijcie?? forum. Pozdrawiam.
// - w jakim sensie to pisałem.
A co do ogarniania forum mam rację. czary2mary spec od napędów przestał się udzielać, czyli coś jest na rzeczy.

Poza tym to Ty pełnisz funkcję moderatora, nie ja.

joujoujou 17.01.2015 12:04

Cytat:

Serdecznie dziękuję. Za pracę się weźcie i ogarnijcie forum. Pozdrawiam.
Ani mniej ani więcej.

chuckchimney 17.01.2015 12:07

Ale czy tam jest coś chamskiego? Nie. To jest prawda. Bo dział DVD upada, to raz. A dwa zachowujesz się jakbyś się tłumaczył. Porównaj mój jeden komentarz do swoich chamskich słow.

Patrix 17.01.2015 12:34

Moderatorzy to też ludzie (więc też im możesz zagrać na nerwach), gdyby byli faktycznie cwelami to bym już dawno tutaj konta nie miał, a tak popatrz na mój staż na forum i dalej tu jestem, a też nieraz piszę co myślę. Więc moderatorów tutaj bym się nie czepiał bo podchodzą z dystansem co suma sumarum trzeba uznać za plus :P

chuckchimney 17.01.2015 12:36

No to jak nie potrafi opanować "emocji" to niech w ogóle się nie odzywa. Takie moje zdanie.

Patrix 17.01.2015 12:39

Widzisz... to polega trochę na tym, że nikt Cię tutaj nie zna, masz nowe konto i jak coś odpalasz to jesteś na cenzurowanym. Idź do klubu, w którym nigdy nie byłeś (nikt Cię nie zna) i zacznij ustawiać ludzi pod siebie jak taki mądry jesteś, zobaczymy co z Tobą zrobią... no właśnie. Z mojej strony to wszystko co chciałem napisać.

chuckchimney 17.01.2015 12:43

NIe rozumiesz sytuacji. Nawaliłem spoko, dostałem ostrzeżenie. Po co chamstwo przy tym? Wystarczyłoby napisać nawaliłeś, przeczytaj regulamin i tyle.

mgit 17.01.2015 13:09

Dobrze ci napisał... przyjmij z pokorą ostrzeżenie i nie wydziwiaj...

ed hunter 17.01.2015 13:13

Ten moderator jest wampirem, to już ustalone bezsprzecznie, wygląda też na wampira, łysy, chodzi w płaszczyku z czerwoną podszewką i szpiczastym, podniesionym kołnierzem, bez zjedzenia czosnku nie zaglądam na forum. :nieee:

chuckchimney 17.01.2015 13:22

Do zamknięcia. Administracja forum ma gdzieś, więc nie ma sensu.

grzeniu 17.01.2015 13:24

Kolego. Zacytowałeś wybiórczo tylko drugie zdanie z trzech z treści ostrzeżenia. To trochę wprowadza w błąd innych, po których tu spodziewasz się poparcia. Daj całość i wtedy pozwól osądzić innym.
Po drugie, to przy rejestracji potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem. Niby dlaczego mamy cię do niego odsyłać?
A po trzecie, trudno nawet to jedno zdanie uznać za chamskie, chyba że ktoś jest panienką z okienka. Mnie też zdarza się niedowidzieć i radę pójścia do okulisty potraktowałbym całkiem pozytywnie.

Poza tym, to chyba spotkały tu cię dosadniejsze określenia, które cię nie dotknęły. To o co chodzi?
Weź więc się chłopie ogarnij i nie marudź.

PS Może z góry przeproszę za użycie słowa "chłopie", bo już raz go użyłem i kogoś ono obraziło. Nie nawiązuje ono do średniowiecznego rolnika oprzątającego krowie ogony. Tu użyłem go w znaczenie chłop = mężczyzna, bez żadnych podtekstów.

Bartez 17.01.2015 13:43

No to ja sobie pozwolę zacytować całość ostrzeżenia.

Cytat:

Trzeci temat o aktualizacjach umieszczony w niewłaściwym dziale.

Jeżeli potrzebujesz skierowania do okulisty, to zasuwaj do przychodni.

Jeżeli nie, to polecam rozejrzeć się po forum, bo ma więcej działów niż jeden.
W tym kontekście to raczej mało obraźliwe. Nie wiem, co to za krucjata przeciwko joujoujou, ale moim zdaniem robi dobrą robotę. Ktoś dostał ostrzeżenie, trudno, zdarza się, ale nie robimy tego dla własnej satysfakcji, bo to wcale przyjemne nie jest. Ostrzeżenia są za ewidentne naruszenia i nie rozdajemy ich na prawo i lewo. Poza tym, to nie koniec świata i nie ma co płakać.

chuckchimney 17.01.2015 13:53

To proszę o zamknięcie.
Cytat:

Sam się ogarnij.
Nie pozdrawiam.
I życzę administracji rozwijania forum, bo aktualnie chyba zaprzestali.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.