Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Inne (https://forum.cdrinfo.pl/f36/)
-   -   Wypaliłem się jak świeczka. ;) (https://forum.cdrinfo.pl/f36/wypalilem-sie-jak-swieczka-94598/)

Berion 17.04.2015 12:47

Wypaliłem się jak świeczka. ;)
 
Ostatnio porządkuję swoje materiały, kopie artykułów w html przerzucam do czytelniejszych ODT/PDF (przy tej okazji część zaktualizuję). Taka trochę podróż sentymentalna do czasów kiedy kogokolwiek jeszcze scena interesowała. Odczuwam jakiegoś rodzaju znużenie, zmęczenie konsolami, nie mówiąc już o ich "ciemnej stronie mocy". ;] Postanowiłem to zostawić za sobą, choćby nawet i tylko dlatego że tych poradników prawie nikt nie czyta (w porównaniu do czasów PS2, ilości unikalnych wejść są dziesięciokrotnie, a nawet kilkuset krotnie mniejsze dla PS3). Cóż, kiedyś ten dzień musiał nadejść i właśnie nadszedł. Prawdopodobnie już nie napiszę żadnego poradnika traktującego o konsolach. Wycofuję się także z jakiejkolwiek scenowej działalności (GUI, hacki, tłumaczenia itp.). Zamykam ten etap swojego życia.

Nie oznacza to, że nie będę zajmować się forum czy nie pomagał. Po prostu nie dam rady już nic napisać "na głównej". Mam rozgrzebanych kilka poradników typowo PC-towych i pewnie tylko takie jeszcze spłodzę.

W każdym razie chciałem podziękować wszystkim za czytanie, uwagi, etc. i za przekazywanie tej wiedzy innym. Za granie w nasze modyfikacje gier i za wszystkie ciepłe słowa. Sprawiło mi to wiele radości i przyniosło równie dużo satysfakcji. Po części spełniło się jedno z dziecięcych marzeń "bycia po tej drugiej stronie", tej za kurtyną. :] Ufam, że kolejne 10 lat przyniesie mi spełnienie reszty.

Trilu 17.04.2015 12:59

Znajdź sobie kobite ,będziesz mniej marudził:P

Kupisz nową konsolkę to chęci do pisania wrócą ,nigdy nie mów nigdy .Bo coś Ci nie wierze ,że czegoś nie skrobniesz :P

czary2mary 17.04.2015 13:37

@Berion czasy się zmieniają \nowe technologie\zabezpieczenia \ smartfony i tablety..itp itd... zmieniły\zmieniają\zmienią świat\rynek multimediów.,,..wiele jeszcze się zmieni......
Zobacz jakie fora o konsolach przetrwały\czy rozwijają się ...........
np.xbox360iso.pl

Po prostu takie życie.........idzie nowe;)
Mam nadzieję że znajdziesz\odnajdziesz jeszcze radość w grzebaniach w konsolach.........;)

PS.Thx i szacun za wszystkie świetne artykuły\poradniki..itp itd...:spoko:

misiozol 17.04.2015 13:57

Berion nie badz depresyjny nam tutaj i nie siej defetyzmu :D , po prostu z tego sie wyrasta 20 lat temu za konsole dal bym sie pokroic , a teraz z wiekiem checi na granie nawet przechodza i mimo ze kupil bym ps4 to i tak wiem ze bym za wiele nie gral , wszystko inaczej teraz wyglada tak jak Trilu napisal znajdz se jakas fajna babke zluzujesz sie i pograsz juz bardziej rekreacyjnie ;)

superrrmario 17.04.2015 14:23

Berion, nigdy nie miałem konsoli, nigdy nie grałem, ale wielki szacun dla Ciebie za Twoją pracę.

A youkai of love 17.04.2015 14:26

Berion, technicznie wszystko co wiem na temat konsol $ony, wiem z twoich świetnych poradników, czytałem wiele ale gdy szukałem coś na temat sonego to zawsze zaczynałem z myślami 'pewno berion coś naskrobał'. I też, konsole trzymam ze względu że lubię kolekcjonować, choć gdy znajdę chwilę pogram sobie, to już nie to samo co parenaście lat temu gdzie o 15 nikogo na podwórku bo Dragon Ball leci. Wszystko się zmienia, my stajemy się starsi, nie coraz młodsi (nie dotyczy Ibisza xD). Także wielki szacun dla Ciebie i tobie podobnym.

ed hunter 17.04.2015 14:37

['] :>

Jarson 17.04.2015 14:51

Podobało mi się Berion, jak pisałeś i angażowałeś się, a teraz mi się podoba, że we właściwym momencie postanawiasz iść dalej :spoko:

Tę postawę dało się u Ciebie wyczuć już co najmniej od kilku miesięcy - tak że jakiegoś szczególnego szoku nie przeżyłem ;) I tak po prawdzie to wcale Ci się nie dziwię, patrząc na to, w którą stronę to wszystko poszło :taktak:

Zetoxa 17.04.2015 16:57

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 1321741)
['] :>

czy ktoś założył listę na wieniec, czy mam założyć :>

ed hunter 17.04.2015 17:22

A może sprzedamy nerkę Beriona, na co mu ona jak się wypalił? :>

mgit 17.04.2015 17:37

[*]
No to kto teraz będzie pisał poradniki do nowych konsol, jak już zostaną złamane...
Berion przeżuć się na XO i rozgrom te durne zabezpieczenia i wymogi płyt w trakcie grania - będziesz sławny :D

revolver0 17.04.2015 18:14

oj tam, oj tam sprzedaj konsole kup Mac'a to się nawrócisz xD

mgit 17.04.2015 19:06

MAC nie oferuje wydajności która jest wymagana przeze mnie

revolver0 17.04.2015 19:06

Ale ty się nie wypaliłeś konsolowo xD

mgit 17.04.2015 19:14

Ja dopiero zaczynam przygodę z konsolami a konkretnie z XO


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.