Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   Wiedźmin 3 (https://forum.cdrinfo.pl/f120/wiedzmin-3-a-94699/)

mgit 21.05.2015 20:43

Wiedźmin 3
 
Ilość załączników: 1
Czyżby nikt nie grał jeszcze z szanownego grona w nowego Wiedźmina? Nikt już nie wspiera polskich produkcji? Czy raczej wszyscy testują wersję legalną inaczej.

Opinia:
Wkrótce - za mało czasu spędzonego w grze.
Ale jeden minus jest - udało mi się zawiesić konsolę - przy mini grze -> ponoć na dniach ma wyjść patch to poprawiający.

Wersja - edycja cyfrowa - wyszło taniej niż wersja normalna na płycie jak i wersja bezpośrednio w sklepie Xbox która to wycenili na ponad 300 zł (nienormalni chyba) ;)

Berion 21.05.2015 21:11

Ja zagram dopiero w wersję kompletną, czyli popatchowaną i z DLC. Pewnie za rok/dwa. ;)
>> Enhanced Edition

mgit 21.05.2015 21:14

Patche to fakt są potrzebne - bo do ideału jej brakuje dużo - zawieszanie konsoli... to wręcz błąd krytyczny.
Co do DLC - to z tego co piszą wszyscy co kupili Wiedźmina DLC dostaną za free -> już dwa DLC wyszły (wprawdzie to tylko rynsztunek dla konia i brody ale jednak).

@Berion - cierpliwy jesteś - dwa lata czekać - ja aż takiej cierpliwości nie mam :szczerb:

Berion 21.05.2015 21:27

Ale to duperele, na pewno będą większe DLC, zwane niegdyś dodatkami. I ja bardzo nie lubię grać, a potem dokupywać lub dokradać pozostałe elementy puzzli. Gra to musi być jeden spójny produkt, skrajnie mnie irytuje to wodzenie za nos i w sztuczny sposób przypominanie o istnieniu gry (temu m.in służą "zbroje dla konia").

A goni mnie ktoś? Mam jeszcze sporo gier do ogrania na PS3, nie mam tyle czasu na to co kiedyś. Np. obecnie nowy Oddworld i Tales of Vesperia (EN). Po za tym, GOG zawsze wystawia Wieśki EE i to bez DRM (tylko cholera, z drugiej strony to po angielsku, a akurat ta gra w innym języku niż polski traci trochę uroku).

misiozol 21.05.2015 21:32

I tak nie pograsz chyba ze zafundujesz sobie next gena lub pc minium i5 i minimum hd7000 radeon :P

mgit 21.05.2015 21:33

Te dodatki jak zbroja to mogli sobie faktycznie darować - to powinno być w standardzie.

To samo jest w Forza Horizon 2 - chcesz dodatkowe zawody - płać 60 zł - chcesz lepszy samochód - płać - to wręcz irytujące.

EDIT
@misiozol do tego czasu next gena złamią, to berion sobie kupi - i zacznie działać na scenie PS4

Berion 21.05.2015 21:39

Wolę wydać 1500zł na kartę niż konsolę. O rany, co ja piszę! :D Ale tak to teraz wygląda.

W zasadzie, w pewnym sensie to już złamali. ;] Ale nie, to już koniec Beriona. Nie zajmuję się sceną, chyba że naprawdę byłby jakiś mega rozkwit (ale zapowiada się odwrotnie). Dokończę rozgrzebane projekty i artykuły. I koniec.

misiozol 21.05.2015 21:40

Witaj w klubie mam to samo , tylko ja szukam cuda takiego wygladem jak konsola ;)

M@X 21.05.2015 21:54

W temcie malych i ladnych komputerow PC niestety od dawna lezy i kwiczy. Jest szansa ze za pare lat producenci obudow naucza sie chocby podstawowych zasad smaku.

misiozol 21.05.2015 21:56

Ale tam , dell sie nauczyl i wyglada ladnie :P

http://forum.cdrinfo.pl/f105/nowa-ko...one-ps4-93560/

revolver0 21.05.2015 21:57

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1325245)
Ale to duperele, na pewno będą większe DLC, zwane niegdyś dodatkami. I ja bardzo nie lubię grać, a potem dokupywać lub dokradać pozostałe elementy puzzli. Gra to musi być jeden spójny produkt, skrajnie mnie irytuje to wodzenie za nos i w sztuczny sposób przypominanie o istnieniu gry (temu m.in służą "zbroje dla konia").

A goni mnie ktoś? Mam jeszcze sporo gier do ogrania na PS3, nie mam tyle czasu na to co kiedyś. Np. obecnie nowy Oddworld i Tales of Vesperia (EN). Po za tym, GOG zawsze wystawia Wieśki EE i to bez DRM (tylko cholera, z drugiej strony to po angielsku, a akurat ta gra w innym języku niż polski traci trochę uroku).

Wiedźmin na gogu jest w pl.

Trilu 21.05.2015 22:00

@Berion opamiętaj się ,karty Ci w głowie ,mam nadzieje ,że do czarnego Piotrusia.Ja mam uraz do Wieśka ,po serialu z Żebrowskim,normalnie nie mogę w to grać .

Ps: Ps4 złamane,kopie psn działają ,ale to piractwo,a piractwo jest blee.

Berion 21.05.2015 22:12

Jak PL to w takim razie na 100% czekam.

- - -

W pewnym sensie złamane. Działa to tylko z pierwszymi modelami i do tego trzeba żaglować HDD i inne czary voodoo. Za stary jestem na takie głupoty, rozleniwiłem się i rozbestwiłem. Włączam konsolę i ma mnie witać CFW z dostępem do moich danych. :D

Akurat Żebrowski się nadawał na Wiedźmina. Gorzej z resztą obsady, scenografią i w zasadzie z całą resztą. Szkoda, potencjał był. Zagrałem trochę w dwójkę u brata na klocku, ale bez sensu grać nie znając pierwszej części, a na tę mam jeszcze za słaby sprzęt. Ale to się kupi, będą pewnie promocje itd. Nie to co na... konsolach... :(

Trilu 21.05.2015 22:20

@Berion teraz jesteś anty konsolowy ? Trza nakręcić nie do wiary ,akta Beriona opętanego :P

Żebrowski to zło,a serial czy film ,już nie pamiętam co to było ,lecz było porażką totalną,jak dla mnie ;)

Berion 21.05.2015 22:27

To nie o to chodzi, po prostu nie widzę sensu w kupowaniu zamkniętej platformy która ma starczyć na 5+ lat, a w środku siedzi... laptop. I ja mam za to dać półtorej kafla? To ja naprawdę wolę dać tyle za kartę graficzną do komputera. PS3 już nadwyrężyła moje zaufanie, ale teraz przegięli po całości.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.