Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Filmy 3D warte obejrzenia (https://forum.cdrinfo.pl/f26/filmy-3d-warte-obejrzenia-94926/)

misiozol 14.08.2015 13:53

Filmy 3D warte obejrzenia
 
Tak jak w temacie, jest watek o filmach zwyklych ale sa filmy ktore warto obejrzec w 3D chociaz by ze wzgledu na efekty dostepne poprzez glebie obrazu a nie fabule i takie tam inne bztety co krytycy uwielbiaja , w/g mnie do filmow zaliczaja sie :

Jupiter ascending
Transformers
Pacific Rim
Avatar
Iron man
Piranha 3DD :D
Man of steel
Teenage mutant ninja turtles
Xmen
Tron legacy
Fast and furious

Jeszcze pare sie by znalazlo , no i pomijam bajki dla dzieci be jest ich dosc sporo i bardzo przyjaznie sie prezentuja w 3D zwlacza te od Pixar czy Disney-a ;)

M@X 14.08.2015 14:14

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1333386)
ze wzgledu na efekty dostepne poprzez glebie obrazu a nie fabule i takie tam inne bztety

Dzieki - zrobiles zatem liste filmow ktorych nie zamierzam obejrzec ;-)!

mgit 14.08.2015 14:55

To 3D jest o kant rozbić

misiozol 14.08.2015 15:31

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1333389)
Dzieki - zrobiles zatem liste filmow ktorych nie zamierzam obejrzec ;-)!

Niekoniecznie , sa warte zobaczenia nie we wszystkich fabula kuleje i nie kazdy film musi byc ojcem chrzesnym aby byl warty obejrzenia ;)

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1333399)
To 3D jest o kant rozbić

Niby dlaczego ?

mgit 14.08.2015 15:42

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1333406)
Niekoniecznie , sa warte zobaczenia nie we wszystkich fabula kuleje i nie kazdy film musi byc ojcem chrzesnym aby byl warty obejrzenia ;)



Niby dlaczego ?

Tylko kilka filmów jest naradę 3D - za wzór można tu podać AWATARA, większość to ma tych efektów jak na lekarstwo....

Mam TV w domu z 3D - które zostało użyte ile 4-5 razy?
Wnerwiają mnie te okulary 3D... (może to, że noszę normalne okulary przyczynia się do niechęci zmieniania ich na wersję do 3D) na satelicie nie ma praktycznie programów 3D po za jednym i to marnym... na szczęście z satelitą pożegnam się już w tym miesiącu i tak w niej nic kompletnie ma... - ostatnio zauważyłem, że TV robi za monitor do konsoli tylko i wyłącznie...

Nie znam osoby, która mając TV z 3D stwierdziła, że używa ten funkcji na co dzień i nie wyobraża sobie TV bez tej funkcji... każdy żałuje, że dopłacił do ten funkcji...

Wracając do filmów przez ciebie wymienionych - widziałem wszystkie, i nie były warte oglądania... w szczególności te żółwie ninja... dno totalne jedynie AWATAR i ten Pacific Rim mi się podobał... Man of steel to już dno dna... na samym dnie...

Patrix 14.08.2015 15:44

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1333389)
Dzieki - zrobiles zatem liste filmow ktorych nie zamierzam obejrzec ;-)!

Kilka warto ale 2D ;)

misiozol 14.08.2015 16:09

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1333410)

Wracając do filmów przez ciebie wymienionych - widziałem wszystkie, i nie były warte oglądania... w szczególności te żółwie ninja... dno totalne jedynie AWATAR i ten Pacific Rim mi się podobał... Man of steel to już dno dna... na samym dnie...

Ja nie pisze o fabule tylko o jakosci efektow w 3d i przez to sa warte chociaz poswiecenia czasu na nie , i ja nie zaluje ze doplacilem za 3d na co dzien nie uzywam ale ogladam regularnie w 3d i lubie filmy w 3d i tak samo w kinie wole isc na 3d ;)

AdamGrabo 03.02.2016 10:33

najnowszy film transformers dawał radę w 3d. Polecam

Ale ogólnie 3d to dziadostwo psuje wzrok i moim zdaniem lepiej oglądać wszystko w 2d


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.