![]() |
Soundbar a może kino domowe albo...
W tym miesiącu zamierzam sprawić sobie telewizor SAMSUNG UE48JU7500 i jest taka promocja, iż mogę taniej mieć do niego SAMSUNG HW-J6000 w cenie 1 154,30 zł zamiast 1679. O ile kwestia wyboru TV już załatwiona i nie muszę się głębiej nad tym zastanawiać (po przeczytaniu multum recenzji i testów) o tyle kwestia soundbar powoduje dylemat. Nigdy nie miałem takiego urządzenia i nie wiem czy nie lepiej kupić zestaw kina domowego (cena zbliżona) a może lepiej nie kombinować i dokupić kolejny zestaw głośników Logitech Z906 - z racji iż obecny zestaw głośników jest w innym pokoju tak więc muszę się na coś zdecydować.
I teraz kilka pytań, miał już ktoś takiego sundbar'a? Jak się sprawuje, czy jakoś takiego wynalazku daje efekty zbliżone do głośników Z906 czy może lepiej pchać się w jakiś zestaw kina domowego za 1 000 - 1 500 zł Wiem, że w tej cenie do 1500 to kino szału robić nie będzie... więc dla tego dylemat głośniki czy soundbar, czy kino będzie lepszym wyborem. Mile widziane opinie osób co mają takowy wynalazek lub podobny ;) |
Wez Z906 i nue kombinuj - jezeli tylko masz jak puscic kable, to poziome brzekadelko nie zastapi Ci nigdy zestawu 5.1.
|
Ja mam kino domowe sony jakies tam nie pamietam , kolega ma soundbar i jest to glosne i dziala, ale nie zastapi to dodatkowych glosnikow , konkluzja: nawet najlepszy soundbar nie zastapi sredniej jakosci kina domowego ;)
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.