Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) (https://forum.cdrinfo.pl/f108/)
-   -   wart tej ceny? --> Samsung BD-H6500 (odtwarzacz B-ray) (https://forum.cdrinfo.pl/f108/wart-tej-ceny-samsung-bd-h6500-odtwarzacz-b-ray-95306/)

covo 12.01.2016 09:20

wart tej ceny? --> Samsung BD-H6500 (odtwarzacz B-ray)
 
czy taki odtwarzacz b-ray (patrz: poniższe linki) wart jest tej ceny? to jest ta skala, która w PL teraz działa? nie możne byc tańszy?
pytam, bo moze ktos po prostu zna tansze odtwarzacze, o (prawie) identyczne specyfikacji...

(ważne np. to: odtwarza dvd, dosyć dużo formatów video, audio, napisy,....)
tutaj dają za 599zl:
http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-b...500.bhtml#opis
a tutaj za 490:
http://www.ceneo.pl/Sprzet_RTV;szuka...BD-H6500+&src=

misiozol 12.01.2016 09:25

Mozesz poszukac ps3 z cfw i wgranym movian , praktycznie obsluguje wszystkie formaty jakie sa znane , regiony sa pousuwane i masa innych bajerow ;)

covo 12.01.2016 15:47

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1348409)
Mozesz poszukac ps3 z cfw i wgranym movian , praktycznie obsluguje wszystkie formaty jakie sa znane , regiony sa pousuwane i masa innych bajerow ;)

KOMPLETNIE nie znam sie na konsolach. Pustynia. Musialbym miec wstepnie, dla rozbiegowki myslowej, paluchem pokazany sprzet (ps3), ktory zagra to, co ten odtwarzacz b-ray, a poza tym da sie podpiac do:
- tv
- wzmacniacza (poprzez wejscie aux) w miniwiezy (dla grania plyt audio)
A jeszcze innym problemem jest jak podpiac do aux wzmacniacza - poprzez konwerter? A moze to enigmatyczne dla mnie ps3 ma wyjscie analogowe audio i bez konwertera da sie podpiac?
Nic w tej sprawie nie wiem.
Pytalem o obszar na ktorym jakos tam wiem, o czym do mnie mowi sie. Chetnie zmienie opcję, ale musze to niestety miec podane (troche?) na tacy, bo mam to komus kupic w tym tyg.

misiozol 12.01.2016 16:27

Ps3 ma wyjscie optyczne, analogowe , hdmi i mozna ich uzywac jednoczesnie , musisz sie rozgladac za konsola z CFW bo dzieki niemu mozna wgrac aplikacje nalepszy odtwazacz na rynku jak movian , zyskujesz w zasadzie odtwazacz ktory jest region free to tak na szybko , najlepiej konsole CECH-25xx z wgranym juz CFW do tego masz fajny pilot wiec w zasadzie dziala jak uniwersalny sprzet multimedialny ;)

covo 12.01.2016 17:36

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1348460)
Ps3 ma wyjscie optyczne, analogowe , hdmi i mozna ich uzywac jednoczesnie , musisz sie rozgladac za konsola z CFW bo dzieki niemu mozna wgrac aplikacje nalepszy odtwazacz na rynku jak movian , zyskujesz w zasadzie odtwazacz ktory jest region free to tak na szybko , najlepiej konsole CECH-25xx z wgranym juz CFW do tego masz fajny pilot wiec w zasadzie dziala jak uniwersalny sprzet multimedialny ;)

namolnie powtorze: jakis konkretny przyklad, pls. (cenowo <, badz = wspomnianemu samsungowi)

misiozol 12.01.2016 17:59

A jaki mam ci przyklad podac nie za bardzo rozumiem , masz normalna konsole ps3 ktora posiada naped BD/DVD do tego dogrywasz CFW i aplikacje movian i cieszczesz sie wolnoscia i zyciem kazdy stacjonarny player jest rozlozony na lopatki , jak szukasz ofert to poszukaj na portalach aukcyjnych/ogloszeniach

covo 12.01.2016 23:40

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1348487)
A jaki mam ci przyklad podac nie za bardzo rozumiem , masz normalna konsole ps3 ktora posiada naped BD/DVD do tego dogrywasz CFW i aplikacje movian i cieszczesz sie wolnoscia i zyciem kazdy stacjonarny player jest rozlozony na lopatki , jak szukasz ofert to poszukaj na portalach aukcyjnych/ogloszeniach

masz na mysli cos takiego? --> http://www.ceneo.pl/Konsole_do_gier/...n_3;0112-0.htm

misiozol 13.01.2016 10:54

Na tych nie zainstalujesz CFW , poczytaj w dziale o konsolach to ci wyjasni sprawe ;)

M@X 13.01.2016 11:28

Zaczalbym od tego, ze propozycja misiozola dotyczy tylko i wylacznie na dzien dzisiejszy sprzetu uzywanego. Ja bym sie nie pchal w cos takiego.

covo 13.01.2016 11:59

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1348581)
Zaczalbym od tego, ze propozycja misiozola dotyczy tylko i wylacznie......

... tego, o co nie pytalem :) trudno jest jak widac przyjac pytanie takim, jakie jest. Zazwyczaj oczekuje sie na tego typu pytania odpowiedzi w stylu: nic tanszego w tych sprawach, o tych parametrach - nie znajdziesz (raczej...). Albo: tu masz link gdzie cos podobnego,a tanszego jest. Kropka.

misiozol 13.01.2016 12:39

Wszystko kwestia na czym ci zalezy , ja staram sie pogodzic wszystkie aspekty ktore zaznaczyles, zaden ze stacjonarnych odtwazaczy nie podejdzie do uniwersalnosci konsoli ps3 z cfw , ale musi byc kupiona jako uzywana no chyba ze ci starczy obsluga formatow wspieranych natywnie to mozna nowa ze sklepu . Kwestia ile masz na to kasy przeznaczone . Ja osobiscie znajac mozliwosci ps3 z cfw nie zdecydowal bym sie na zaden inny odtwazacz BD ;)

covo 13.01.2016 12:58

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1348589)
Wszystko kwestia na czym ci zalezy

zalezy mi na maszynce o funkacjach w/w odtwarzacza (podstawa: dvd, pliki video/audio w max wielu formatach, plyty audio, podpiecie do miniwiezy - do jej wzmacniacza, bo miniwieza ma zepsuty czytnik; to tak z grubsza),a czy to sie nazywa odtwarzacz, czy konsola, czy mlynek jakowys - nie jest wazne; ma robic to, co wyzej wymienione.
Ten odtwarzacz ma tez oczywisty plus: wifi, wiec i upgrade dla firmware prosty.
Chodzilo mi tylko o ewentualny glos opamietania dla mnie, że np. przeplacam w swiecie odtwarzaczy i jest cos tanszego, byc moze naprawde tylko troche mniej funkcjonalnego (chocby bez DLNA, ktorego za licho nie potrzebuje).
Z tego co wyklikalem w tym czasie: raczej nie przeplacam...

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1348589)
staram sie pogodzic wszystkie aspekty ktore zaznaczyles, zaden ze stacjonarnych odtwazaczy nie podejdzie do uniwersalnosci konsoli ps3

pisalem o konsoli?? :) wrecz przeciwnie: piszac o kosztach jednoznacznie dalem do zrozumienia w jakim swiecie nalezy sie poruszac --> odtwarzacze. Niczego wiecej nie chce.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.