Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Zanim wstawisz reklamę... (https://forum.cdrinfo.pl/f5/zanim-wstawisz-reklame-95381/)

Berion 08.02.2016 13:15

Zanim wstawisz reklamę...
 
Ilość załączników: 1
Zastanów się czy jest sens! Tym samym oszczędzisz czasu sobie i nam. Nasze SEO może kusić, ale:

1. Mamy sprawnie działający system zgłoszeń i moderację, która naprzemiennie zagląda kilka razy w ciągu dnia na forum.

2. Żaden post się nie ukryje dzięki magicznej i szalenie popularnej opcji przeglądania forum: "pokaż nowe posty".

3. Ludzie nie są tak tępi jak zakładasz. Typowego reklamiarza, który na niczym się nie zna i dopisuje bezsensowne, nic niewnoszące, a często zwyczajnie głupie posty można zdemaskować zaraz po przeczytaniu pierwszych kilku jego postów...

4. Wszystkie informacje przemycające reklamę są kasowane. Możesz sobie darować posty w stylu: "czy ty też używasz [url]wybielacza[/ url]?", a nawet "przypadkową rozmowę" kilku "jednopostowiczów". Możesz sobie także odpuścić reklamy w podpisach, opisie profilu i wiadomościach w profilu.


Widzimy to...

revolver0 08.02.2016 13:29

Ten temat powinien się pojawiać każdej osobie co się rejestruje, po kliknięciu zgadzam się z regulaminem...

misiozol 08.02.2016 18:14

A to znowu dzisiaj sie jakis trafil , chyba faktycznie wiosna idzie lol2

grzeniu 08.02.2016 19:29

Za kolejne posty nie na temat będę sadził :>
Temat nie jest w śmietniku i dotyczy istotnego problemu.

Trilu 08.02.2016 20:47

Ja do dzisiaj nie wiem o co lata z tymi reklamami:) Niby jestem tu długo,ale i tak nie wiem gdzie te holiki wstawiają reklamy,żadnej reklamy nie widziałem tu na forum.Dają linki do jakiegoś badziewia,czy jak to wygląda?
Nabijaczy widzę,ale reklamy nie widziałem,pewnie przez sprawnych modów;P
Tylko mnie nie banować ;P

Jarson 08.02.2016 20:53

Bo tu się żadna reklama nie ostała dłużej niż 0,212 sekundy. A ta niechlubna opieszałość to było wtedy, cośmy się na zlocie gorzały opili i dopiero Rycho musiał interweniować, że jest reklamiszcze, a my nic z nim nie robimy...

Trilu 08.02.2016 21:07

Ach takie to cwane bestie,chcą wmanewrować nie wtajemniczone grono w kryptoreklamę :(
Na szafot drani,przez reklamy nie oglądam seriali,filmów w tv ;)

ed hunter 08.02.2016 21:18

Najlepsze jest to, że ci reklamiarze mają się za cwanych. :rotfl:

Trilu 08.02.2016 21:22

Te ich denne posty, śmierdzą na kilometr spamem,strasznie nachalne,na dodatek w martwych tematach,cwani inaczej :)

misiozol 08.02.2016 22:50

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1351561)
Za kolejne posty nie na temat będę sadził :>
Temat nie jest w śmietniku i dotyczy istotnego problemu.

Kwiatki ,drzewa czy inna flora ? lol2 Ten temat wyjatkowo nadaje sie do smietnika :P

Berion 08.02.2016 22:57

Cytat:

Napisany przez Trilu (Post 1351566)
JNabijaczy widzę, ale reklamy nie widziałem

To właśnie są Ci reklamiarze. 10 postów i zaraz potem leci reklama. Jak któryś myśli, że jest taki cwany to nabija więcej, ale nabija bezsensowną treścią, więc traci tylko zdrowie i czas. ;]

misiozol 08.02.2016 23:08

A ja jestem za tym zeby im wydzielic temat w smietniku i niech wstawiaja co chca , tylko ciii... ze tam wujek gugiel nie indeksuje ale bedzie zwala lol2 , no i Trilu w koncu zobaczy co oni tam wklejaja ;)

grzeniu 08.02.2016 23:26

Im nie chodzi o gugla. Mają strony domowe/firmowe które gugiel znajdzie.
Rejestrują się na różnych forach i wrzucają chłam 'punktowo'. Niekasowanie tego i przenoszenie do np. śmietnika powoduje, że osiągają swój cel.
To nie są gówniarze, co to klikają dla jaj. Z reguły - podkreślam z reguły - po wrzuceniu reklamy wiecej się nie logują i nic nie piszą. Wiedzą dobrze, jak takie wrzutki są traktowane.

Chcecie oglądać reklamy, to włączcie telewizor. Płacicie abonament w końcu lol2

misiozol 09.02.2016 08:37

A jak by im :bartez: wyslal rachunek za usluge reklamowa i postraszyl ich jakas lipna agencja do sciagania dlugow :> lol2 .

icemac 09.02.2016 08:50

sprzedam chomika


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.