Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry (https://forum.cdrinfo.pl/f25/)
-   -   The Elder Scrolls V Skyrim Specjal Edition (https://forum.cdrinfo.pl/f25/elder-scrolls-v-skyrim-specjal-edition-95970/)

mgit 27.10.2016 18:11

The Elder Scrolls V Skyrim Specjal Edition
 
Już jutro premiera The Elder Scrolls V Skyrim Specjal Edition

Dla posiadaczy poprzedniej wersji ze wszystkimi DLC gra już została dodana do biblioteki STEAM za free

Zapowiada się powrót do świata Elder Scrolls :fiu:

Nowością w wersji na konsole będzie obsługa MODÓW

Jarson 27.10.2016 19:09

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1370349)
Dla posiadaczy poprzedniej wersji ze wszystkimi DLC gra już została dodana do biblioteki STEAM za free

Oj tak:

Załącznik 82769

:spoko:

Berion 28.10.2016 23:39

Znowu 200 godzin to ja na to nie poświęcę. W ogóle żenada... wystarczy porównać ten "remaster" ze zmodowanymi Skyrimami społeczności...

Jarson 29.10.2016 22:02

Nie poświęcisz, bo już raz to zrobiłeś - jeśli ktoś nie miał tej gry, to wiadomo, że będzie wolał zagrać w zremasterowaną wersję zamiast w już nieco leciwy oryginał. A że już takiego boomu na grę nie będzie jak w dniu premiery - to i wiadomo, że wydawca fortuny przeznaczyć na zmiany nie mógł ;)

Berion 30.10.2016 09:38

Nie mógł czy nie chciał? ;)

Ano. Jak ktoś nie grał to warto. Choć Morrowind i tak niedościgniony.

mgit 31.10.2016 14:35

Nawet jak ktoś już grał, to fajnie sobie ten tytuł odświeżyć...

Berion 01.11.2016 15:23

Szkoda czasu, są inne gry w kolejce. ;p Można by zagrać gdyby podciągnięto grafikę pod obecne standardy, atak to kij im w oko.

Jarson 01.11.2016 16:15

No właśnie ostatnio tych gier to trochę jak na lekarstwo. Wiesz, skoro mam mało czasu grać, to wydawało mi się, że starczy czasu na najlepsze tytuły i będzie z tego sama dobra zabawa. Tymczasem nie bardzo - poznałem już w życiu tyle fabuł, że ciężko mnie zaskoczyć nową. A już sama mechanika gier i przebieg zadań/misji - dzięki z jednej strony arcadowości, z drugiej po prostu braku ciekawych pomysłów - zwyczajnie mnie potrafią nieźle znudzić.

GTA V od paru tygodni z zadowoleniem przechodzę. Potrafili zrobić fajny scenariusz, ogólnie postarali się chłopacy. Kilka rzeczy mi się nie podoba, ale niech tam. Przez kilka tygodni ponad 50% przeszedłem, a ja naprawdę mogę pograć jedynie kosztem snu lub z rzadka tak po prostu.

Ubolewam w dzisiejszych grach nad poziomem trudności. Kiedyś były wiele gier, które mimo bardzo prostego sterowania przecież potrafiły stać się prawdziwym zagrożeniem dla klawiatury i myszy - ze względu na ilość podejść to raz, a dwa - ze względu na ryzyko, że za którąś nieudaną próbą mysz wyląduje na ścianie :szczerb: Były takie, że bez kodów nie szło. A dziś? Nie wiem, po co w ogóle produkuje się kody do niektórych tytułów, praktycznie stały się dla mnie takim samym przeżytkiem jak cracki - pamiętam tylko, że kiedyś coś takiego było :P

mgit 01.11.2016 16:53

To tak jak z piratami...

Kiedyś owszem, szukało się sposobu na pozyskanie kopi zapasowej.... a teraz? Zakup na steam lub w innym sklepie i nawet o piraceniu się nie myśli :)

A jak się poczyta, ile to zachodu trzeba włożyć by pograć w pirata... to się odechciewa... :szczerb:

- Deckard - 01.11.2016 18:43

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1370751)
To tak jak z piratami...

Kiedyś owszem, szukało się sposobu na pozyskanie kopi zapasowej.... a teraz? Zakup na steam lub w innym sklepie i nawet o piraceniu się nie myśli :)

A jak się poczyta, ile to zachodu trzeba włożyć by pograć w pirata... to się odechciewa... :szczerb:

:> większość tradycyjnie instal + cuksa , a kto sie bawi w piraty ?

każdy kto nie chce pochopnie wydać ciężko zarobione pieniądze na szit robiony dla nastolatków sponsorowanych przez rodziców.

Tak jak z muzyka ,ściągam sprawdzam, jak jest ok to kupuje ori, jak nie to delete

I żeby nie było mam grubo ori muzyki i może z 20-30 ważnych dla mnie gier

mgit 01.11.2016 19:02

Cytat:

Napisany przez - Deckard - (Post 1370752)
:> większość tradycyjnie instal + cuksa , a kto sie bawi w piraty ?

każdy kto nie chce pochopnie wydać ciężko zarobione pieniądze na szit robiony dla nastolatków sponsorowanych przez rodziców.

Tak jak z muzyka ,ściągam sprawdzam, jak jest ok to kupuje ori, jak nie to delete

I żeby nie było mam grubo ori muzyki i może z 20-30 ważnych dla mnie gier

Jest coś takiego jak YT, na którym to można obejrzeć co dana gra oferuje... zupełnie za free :taktak:

I nie ma żadnego usprawiedliwienia, na okradanie producenta, tylko po to - bo chcemy przetestować... jak się kupi można testować do woli... a bez kupowania jest YT i dedykowane temu kanały... które sprawdzają się w zupełności...

- Deckard - 01.11.2016 19:11

YT nie przemawia do mnie,co innego zobaczyć a co innego zagrać, wszystko zalezy jaki sie ma komp - na YT moze wygladac bajka a u kogos jak kupa poza tym np. w moim przypadku Dead Space genialnie wyglądał,miał klimat ale jak zagrałem to sie do tego widoku i interfejsu nie umiałem przekonać, zresztą jak w ciągu roku zagram w 3 gry to jest dużo .

Przestań mi tu herezje siać o okradaniu producentów, tak się dobrze gada jak się u mamusi mieszka bez zobowiązań , jak pisałem mam dużo ori muzyki i kilkanaście gier, sprawdzę coś jest ok kupuje ori, jest szit to kasuje.

Berion 01.11.2016 20:11

@mgit Jesteś casual jak tak piszesz. :P Film nie oddaje tego co samo granie. To temat rzeka. I znowu mylisz piractwo z kradzieżą. Kiedy Ty się w końcu nauczysz, że to są dwie różne rzeczy?

Wiesz, kiedyś były wersje demo... Ciekawe czemu ich już nie ma i czemu wydawca zastrzega sobie prawo w różnych redakcjach za gruby hajs żeby przez np. tydzień nie recenzować gry...

A co do piracenia to mam ochotę na piractwo, ale nie mam jak piracić bo nikt nie chce skopiować gry Afrika, a dwóch stów w ciemno nie wydam na jebejach i innych takich gdzie i tak pojawiają się w częstotliwości niedźwiedzi polarnych na Saharze. To dopiero się porobiło!

mgit 01.11.2016 20:58

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1370762)
@mgit Jesteś casual jak tak piszesz. :P Film nie oddaje tego co samo granie. To temat rzeka. I znowu mylisz piractwo z kradzieżą. Kiedy Ty się w końcu nauczysz, że to są dwie różne rzeczy?

(...)

W tedy - kiedy ty przekonasz się do chmur :fiu:

Jarson 01.11.2016 22:46

Kiedyś były dema, dziś rzeczywiście w tej roli nieźle sprawdzają się gameplaye. W wielu grach - wszystkich co bardziej popularnych - mamy kompletne game-walkthrough, tak że można nawet sprawdzić, czy nam zakończenie odpowiada ;)

W zasadzie nie dziwię się producentom - obecnie, kiedy wiele gier ma otwarty świat i często sandboxowy tryb rozgrywki, trudno jest zrobić demo "w starym stylu". Jednak jak dodamy do siebie gameplay'e, recenzje i wideorecenzje, okazuje się że jest na podstawie czego decydować.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.