Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   Odczyt Danych z Płyt DVD XBOX360 (https://forum.cdrinfo.pl/f104/odczyt-danych-plyt-dvd-xbox360-96158/)

Stefan_25 23.01.2017 15:29

Odczyt Danych z Płyt DVD XBOX360
 
Witam serdecznie szanowne grono.

Mam malutki problem z obrazem płyty DVD, problem polega na tym iż po zamontowaniu obrazu w wirtualnym napędzie widzę tylko dwa katalogi
Audio_Ts i Viedo_Ts a gdzie są pliki z grą i jak się do nich dobrać :)
Żeby nie było poco i tak dalej więc powiem w skrócie że chcę podmienić plik językowy z grze i to wszystko.
Jak edytować taki obraz a może jak go rozpakować i potem ponownie złożyć w całość by działał na konsoli jak nagram płytę.

Konsola to XBOX 360 slim.

Obraz to dwa pliki:
*.dvd - 4 KB
*.000 - 7.29 GB


Dziękuję za zainteresowanie.

Prime 23.01.2017 16:37

Ilość załączników: 1
Tym programem wypakujesz zawartość płyty :) w zakładce "Create ISO" będziesz mógł stworzyć z tych plików obraz gry, ale czy po takim zabiegu gra będzie działać z płyty? musi się wypowiedzieć ktoś kto ma o tym większe pojęcie :)

Berion 23.01.2017 17:12

Cytat:

Napisany przez Stefan_25 (Post 1376733)
po zamontowaniu obrazu w wirtualnym napędzie widzę tylko dwa katalogi Audio_Ts i Viedo_Ts a gdzie są pliki z grą i jak się do nich dobrać :)

Ponieważ obszar (umownie można nazwać go sesją lub równie umownie partycją), który jest widoczny to w istocie DVD-Video leżący na znanym Twojemu systemowi operacyjnemu systemie plików. Nawet gdyby owy system operacyjny rozumiał system plików używany w drugim obszarze, to i tak ich byś nie zobaczył ponieważ oprogramowanie wewnętrzne napędu nie rozumie takiej struktury (a także te emulujące), więc nie da się nawet zrobić obrazu płyty bez modyfikacji owego firmware.

Wszystkie gry na wszystkie konsole mają takie zagadki, odczytywane wyłącznie przez swoje własne napędy.

misiozol 23.01.2017 20:21

Cytat:

Napisany przez Stefan_25 (Post 1376733)
Witam serdecznie szanowne grono.

Mam malutki problem z obrazem płyty DVD, problem polega na tym iż po zamontowaniu obrazu w wirtualnym napędzie widzę tylko dwa katalogi
Audio_Ts i Viedo_Ts a gdzie są pliki z grą i jak się do nich dobrać :)
Żeby nie było poco i tak dalej więc powiem w skrócie że chcę podmienić plik językowy z grze i to wszystko.
Jak edytować taki obraz a może jak go rozpakować i potem ponownie złożyć w całość by działał na konsoli jak nagram płytę.

Konsola to XBOX 360 slim.

Obraz to dwa pliki:
*.dvd - 4 KB
*.000 - 7.29 GB


Dziękuję za zainteresowanie.

To co chcesz osiagnoc da sie zrobic przy pomocy abgx + xbox backup creator , z tym ze szybciej bedzie ci zrobic RGH bo faja ci zmieknie po wypaleniu ntej plyty z jakims bublem ;)

qrdziel 21.10.2019 11:15

wiem, że to odgrzewanie kotleta - ale chciałbym zrobić kopie gry fable 2 aby pograć na emulatorze
pobrałem: Xbox Backup Creator 2.9 Build 0350, ale wyskakuje błąd - brak jakieś biblioteki visual basic - a nie moge zainstalowac bo brakuje net framework 1.1
jest może jakieś lepsze oprogramowanie dla windows 10

misiozol 21.10.2019 13:06

Nie ma nic lepszego

Meanthord 22.04.2020 20:40

Cytat:

Napisany przez qrdziel (Post 1428515)
chciałbym zrobić kopie gry fable 2 aby pograć na emulatorze

Przecież w dzisiejszych czasach tysiąc razy szybciej ściągniesz ISO z neta, niż mozolnie i łaskawie (jeśli czytnik pozwoli i nie wywali po drodze miliona błędów) zrobisz kopię z płyty. Nawet na LTE kilka GB ściągniesz w kilka minut. Że też komuś chce się jeszcze bawić w napędy optyczne ;).


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.