Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   High Definition (https://forum.cdrinfo.pl/f111/)
-   -   Brak możliwości odtworzenia nagranego filmu w Blu Ray (https://forum.cdrinfo.pl/f111/brak-mozliwosci-odtworzenia-nagranego-filmu-blu-ray-96468/)

WODZU1972 25.05.2017 02:52

Brak możliwości odtworzenia nagranego filmu w Blu Ray
 
Witam, mam taki problem otóż po stworzeniu jakiegoś filmu w programie do montażu którym jest to TMPGEnc Authoring Works 6 od firmy Pegasys nie mogę odtworzyć na sprzęcie stacjonarnym nagranego potem projektu.
Cały czas po nagraniu na płytę DVD9 (8,5 GB) za nic nie chce płyta odtworzyć.
Po stworzeniu projektu i wyeksportowaniu go do folderu gdzie mieści się on na płytę DVD 9 oraz nagraniu go programem CloneBD wersja 1.1.5.1 i próbie odtworzenia niestety nic z tego jak wyżej wspomniałem.
Na komputerze stacjonarnym po włożeniu do napędu Blu Ray bezproblemowo odtwarza tak nagrany film.
W końcu doszedłem do wniosku że coś musi być z plikami nie tak w folderach po eksporcie i zacząłem je sprawdzać.
Wziąłem płytę nagraną poprzez program CloneBD oraz taką którą wcześniej nagrywałem poprzez ten program i da się ją odtworzyć bezproblemowo.
Co się okazało, po porównaniu zawartości folderów w obydwóch ta co nie działa nie jest nagrana w formacie UDF stąd tak sądzę wynikłe problemy z odtworzeniem jej na kinie domowym.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak taki folder z plikami który nie zawiera tego formatu nagrać i jakim programem aby stworzyć ten format i móc odtworzyć potem bezproblemowo taką płytę na stacjonarnym odtwarzaczu Blu Ray, hmmm.....???
Pozdrawiam i liczę na pomoc i rychłe rozwiązanie wyżej opisanego problemu.

misiozol 25.05.2017 15:21

utwozyc book type na dvd-rom , stacjonarne odtwazacze nie lubia innego booktype ;)

WODZU1972 25.05.2017 17:57

Witaj, możesz mi podpowiedzieć jak mam tego dokonać bo nie bardzo rozumiem ???

Arepo 25.05.2017 20:08

jaki to sprzęt stacjonarny ?

misiozol 25.05.2017 20:50

Cytat:

Napisany przez WODZU1972 (Post 1384479)
Witaj, możesz mi podpowiedzieć jak mam tego dokonać bo nie bardzo rozumiem ???

Ty tak na powaznie czy jaja robisz :szczerb: szukaczka forumowa sie chyba nie popsula bylo to tyle razy ze licznik sie zaciol lol2

mgit 25.05.2017 21:23

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1384490)
Ty tak na powaznie czy jaja robisz :szczerb: szukaczka forumowa sie chyba nie popsula bylo to tyle razy ze licznik sie zaciol lol2

A skąd ta pewność?

Może to taki sam problem jak z logiem 4k (który GTW zlało) :czytaj:

A jak ma 8K to i szukajkę mogło wyciąć :taktak:

misiozol 25.05.2017 21:35

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1384495)
A skąd ta pewność?

Może to taki sam problem jak z logiem 4k (który GTW zlało) :czytaj:

A jak ma 8K to i szukajkę mogło wyciąć :taktak:

A masz za marudzenie :rozga: , chciales 4k to masz :taktak:

WODZU1972 25.05.2017 23:06

Odtwarzacz stacjonarny jest firmy ONKYO a model jego to BD-SP353
Link do opisu produktu poniżej:


Onkyo BD-SP353

Arepo 26.05.2017 00:25

Ilość załączników: 2
To nie jest kwestia zmiany book type, sprzęt jest nowoczesny i nie ma problemu z nagrywanymi płytami. Każda kompilacja DVD Video jest nagrywana w trybie UDF/ISO, stawiam więc na problem z zamknięciem sesji - wtedy właśnie odtwarzacz nie widzi nagranej zawartości. Instrukcja mówi o tym jasno:

Załącznik 94757

Spróbuj znaleźć opcję zamykania sesji w CloneBD, jeśli jej nie ma sprawdź w innym programie np.: Nero, sesja powinna być zamykana automatycznie jak na obrazku:

Załącznik 94759

Kiedyś miałem przypadek, że Ashampoo Burning Studio nie finalizował nagrania i tak nagrane płyty z filmami nie działały.

kulek564 06.08.2017 08:12

a dlaczego tak jest

__________________________________________________ _______
Pozdrawiam Piotr


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.