Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Forum strasznie zwolniło !!! (https://forum.cdrinfo.pl/f10/forum-strasznie-zwolnilo-9650/)

Zetoxa 14.08.2002 20:44

Forum strasznie zwolniło !!!
 
nie macie wrażenia, że od kilku dni bardzo wolno wczytują się topiki, stare forum chodziło wolno, ale teraz na nowym jest chyba jeszcze wolniej, a taka była na początku rakieta :( (( :'(

Taz40 14.08.2002 20:58

To fakt ! Wyraznie wolniej trybi.

Laser 14.08.2002 21:06

Witam !

Niestety ludzi przybywa postów tesh a serwer i łacza nie przyspieszają !

Adik 15.08.2002 20:25

Cytat:

Laser napisa***322;(a)
Witam !

Niestety ludzi przybywa postów tesh a serwer i łacza nie przyspieszają !
jeżeli to jest przyczyną "zwolnienia" forum, to dlaczegoby nie usunąć kont "nieaktywnych" (0 postów) urzytkowników???, z moich obliczeń wynika8), że na forum jest zarejestrowanych ok. 2427 userów nie piszących postów, a po co nam tzw. czytacze...??, nic nie wnoszą do forum, a ich konta tylko zajmują miejsce na serwerze...

tomgoo 15.08.2002 20:59

Wiecie co qrde nigdy nie prubowałem sie logować jako gość choić czasami jest to mi potrzebne nie wiecie jak to można zrobić?
Adik zgadzam sie z tobą .

grzeniu 15.08.2002 21:03

Cytat:

Adik napisa***322;(a)


jeżeli to jest przyczyną "zwolnienia" forum, to dlaczegoby nie usunąć kont "nieaktywnych" (0 postów) urzytkowników???, z moich obliczeń wynika8), że na forum jest zarejestrowanych ok. 2427 userów nie piszących postów, a po co nam tzw. czytacze...??, nic nie wnoszą do forum, a ich konta tylko zajmują miejsce na serwerze...

Ano tak sie stalo po wprowadzeniu obowiazku rejestracji (jakos w lutym), kiedys mozna bylo pisac topic'i bez rejestracji. Ludzie pozakladali konta po to zeby zadac jedno pytanie, albo i wcale i teraz tylko stanowia statystyke. Moze warto sie zastanowic czy to bylo szczesliwe rozwiazanie.

ZiP 15.08.2002 22:09

Sądzę, że powinny być usuwane konta użytkowników, którzy nie odwiedzali forum przez np. trzy miesiące. Przypuszczam, że aktywnych userów (przynajmniej 50 postów, ostatni post napisany nie wcześniej niż 2 tygodnie temu) jest w tej chwili max 100, a reszta to ludzie, którzy się zarejestrowali, aby napisać 1 posta albo wcale (wystarczy spojrzeć na listę użytkowników).

Fantomas 16.08.2002 07:35

Zip, w stopce możesz dopisać jeszcze taki adres:
www.serials2000.info dość bogaty zbiorek aktualizowany co 2 tygodnie (jak dotąd chyba z 50000 wpisów - nieźle).
Miłego dnia

BD 16.08.2002 09:47

Re: Forum strasznie zwolniło !!!
 
Cytat:

Zetoxa napisa***322;(a)
nie macie wrażenia, że od kilku dni bardzo wolno wczytują się topiki, stare forum chodziło wolno, ale teraz na nowym jest chyba jeszcze wolniej, a taka była na początku rakieta :( (( :'(
z moich obserwacji wynika, ze calos dziala dobrze
na mojej neo 512 nie mam poroblemow i za dlugo nie czekam

Laser 16.08.2002 10:16

Re: Re: Forum strasznie zwolniło !!!
 
Cytat:

BD napisa***322;(a)


z moich obserwacji wynika, ze calos dziala dobrze
na mojej neo 512 nie mam poroblemow i za dlugo nie czekam



Witam !

Na zwykłym modemie główna strona po wyczyszczeniu TIF ładuje się gdzieś z 5-8 sec nie powiem dokładnie bo to tesh zależy ale zeczywiście ładowanie się postów zwolniło i to denerwująco !


PS: Pod koniec wakacji będę miał radiolinię więc i tak nie będzie mi zalezało ale przez dwa lata męczę się z TPSA i DialUp przez modem i wiem co to znaczy ! Warto by było więc coś zrobić !

murt 23.08.2002 12:17

Moim skromnym zdaniem powinna byc zrobiona opcja dla gosci ktorzy mogliby tylko czytac posty, a nie musieli by sie rejestrowac.

mapsajm 24.08.2002 19:23

Cytat:

ZiP napisa***322;(a)
Sądzę, że powinny być usuwane konta użytkowników, którzy nie odwiedzali forum przez np. trzy miesiące.
wydaje mi się, że ta propozycja jest całkiem sensowna. można by tylko po tych 3 miesiącach wysyłać informację na maila, a kasować po 4-5 miesiącach. w taki sposób mielibyście sami lepszy obraz popularności serwisu.

ThanatoS 24.08.2002 23:55

Cytat:

mapsajm napisa***322;(a)


wydaje mi się, że ta propozycja jest całkiem sensowna. można by tylko po tych 3 miesiącach wysyłać informację na maila, a kasować po 4-5 miesiącach. w taki sposób mielibyście sami lepszy obraz popularności serwisu.

Tak, tylko jak byś powiedzmy nie miał dostępu do netu przez te kilka miesięcy z różnych przyczyn, i nagle po tym czasie chciałbyś zobaczyć co się dzieje, a tu Zonk. Już cię wywalili. I mogłoby się okazać że już ktoś siedzi na twoim nicku. Drugi Zonk.

mapsajm 25.08.2002 01:38

Cytat:

ThanatoS napisa***322;(a)


Tak, tylko jak byś powiedzmy nie miał dostępu do netu przez te kilka miesięcy z różnych przyczyn, i nagle po tym czasie chciałbyś zobaczyć co się dzieje, a tu Zonk. Już cię wywalili. I mogłoby się okazać że już ktoś siedzi na twoim nicku. Drugi Zonk.

ok, spoko. a powiedz mi, jak często ci się trafia półroczny brak dostępu do netu?

Weron 25.08.2002 08:49

Nie mozna tak wyrzucac ludzi, ktorzy powiedzmy nie wchodza od kilku miesiecy na forum.
Jak slusznie zauwazyl ThanatoS. Nieraz trzeba gdzies wyjechac za granice, nie bedzie cie jakis czas, przyjedziesz i co?
Nie ma cie.
Najpierw mozna wyrzucic wszystkich, ktorzy nie maja zadnego postu.
Bo jak ktos zauwazyl nic nie wnosza na forum. I zrobic zeby goscie mogli sobie tylko czytac posty.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.