Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   DATA NAGRANIA PŁYTY POMÓŻCIE! (https://forum.cdrinfo.pl/f28/data-nagrania-plyty-pomozcie-96512/)

thewolf10 26.06.2017 01:04

DATA NAGRANIA PŁYTY POMÓŻCIE!
 
Witam, mam poważny problem, potrzebuje znaleźć dokładną datę nagrania płyty DVD. Przeglądałem wiele już wątków na ten temat już od tygodnia. Ściągnęłem i wypróbowałem masę programów, jednak prawie każdy z nich działa w ten sam sposób tzn. datę modyfikacji traktuje jak datę nagrania <co nie do końca jest prawdą jak sam sprawdziłem na jednym nośniku którego jestem pewien daty nagrania, a w programach pokazuje datę modyfikacji>. Jest to dla mnie mega ważne. POMÓŻCIE PROSZĘ!

Ps: jestem nowy na tym forum i nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem mój post. Z góry przepraszam.

czary2mary 26.06.2017 03:53

Czy to płyta nagrana w multi- sesji ? Dogrywane były sesje wielokrotnie czy nagrana jednorazowo ?

thewolf10 26.06.2017 09:12

@czary2mary to znaczy? :) hm... to była płyta nagrywana raz, nie było nic do niej dogrywane <jeżeli o to Ci chodziło> ;) Z góry dzięki za pomoc.

czary2mary 26.06.2017 09:44

Ilość załączników: 2
To gdzie i jak Tobie pokazuje datę modyfikacji ?

Jeżeli był włączony w programie nagrywającym kalendarz to program np. Nero Speed Disc pokaże datę nagrania .

Załącznik 96455

Załącznik 96456

thewolf10 26.06.2017 10:22

@czary2mary no właśnie tu pojawia się problem, bo zarówno w tym programie, jak i w informacji o folderze data modyfikacji jest równoznaczna z datą utworzenia i nagrania, co jednak nie jest zgodne z prawdą, ponieważ płyta była nagrana w czerwcu ;(. Płyta była nagrana przez program do nagrywania windows 10 (tzn nie program, tylko to co już system oferuje) z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc ;) Mam nadzieję, że da się jakoś dojść do prawdy :D

czary2mary 26.06.2017 15:28

Powiem szczerze to nie pamietam kiedy "windowsowskim " systemowym programem coś nagrałem . Jeżeli zapisuje on datę utworzenia katalogu\pliku jako kalendarz zapisu to wydaje mi się że ciężki temat do ugryzienia .

thewolf10 26.06.2017 16:48

@czary2mary wiem właśnie już nigdy nie będę nagrywał tym szmelcem. Wiem właśnie. Jednak liczę na pomoc, to dla mnie mega ważne. Sprawdzałem sektor 16 w nero, jednak tam data modyfikacji jest również zapisana, a nie faktyczna data zapisu. Z góry dziękuję.

thewolf10 26.06.2017 16:50

I jeszcze w dodatku trochę zależy mi na czasie ;( a już tydzień w tym siedzę. Kurcze to dla mnie mega ważne, będę bardzo wdzięczny za rozwiązanie mojego probelmu.

misiozol 26.06.2017 17:53

Cytat:

Napisany przez thewolf10 (Post 1385982)
Witam, mam poważny problem, potrzebuje znaleźć dokładną datę nagrania płyty DVD. Przeglądałem wiele już wątków na ten temat już od tygodnia. Ściągnęłem i wypróbowałem masę programów, jednak prawie każdy z nich działa w ten sam sposób tzn. datę modyfikacji traktuje jak datę nagrania <co nie do końca jest prawdą jak sam sprawdziłem na jednym nośniku którego jestem pewien daty nagrania, a w programach pokazuje datę modyfikacji>. Jest to dla mnie mega ważne. POMÓŻCIE PROSZĘ!

Ps: jestem nowy na tym forum i nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem mój post. Z góry przepraszam.

Zmien date systemowa ;)

thewolf10 26.06.2017 18:13

@misiozol co to da? możesz rozwinąć? Datę systemową podczas nagrania miałem prawidłową.

misiozol 26.06.2017 18:19

no wlasnie zmien ja na taka jak chcesz, nastepnie zapisz/zmodyfikuj pliki i data mdyfikacji bedzie pokrywac z data utwozenia , nagrywasz kompilacje i masz to co chcesz z data jaka chcesz ;)

thewolf10 26.06.2017 18:23

@misiozol hm... tylko problem w tym, że ja potrzebuję się dowiedzieć jaka była data nagrania pewnej płyty, a nie nagrać płytę z datą którą bym chciał. ;)

misiozol 26.06.2017 19:50

:szczerb: heh zmeczenie materialu u mnie, sprubuj tego ale potrzebujesz linux ;) https://superuser.com/questions/5590...written-burned ewentualnie uzyc byle jakiego narzedzia do zrzucenia dvd/cd w formie RAW i odczytanie go winddowsie w/g wskazowek ;)

thewolf10 26.06.2017 19:51

kurcze nie ogarnę tego raczej ;( za bardzo zielony jestem w temacie.. ;( Tym bardziej w Linuxie

okej a wiesz mniej wiecej jak to zrobic? :>

misiozol 26.06.2017 20:04

w wielkim skrocie: zrobic obraz plyty w formie raw i zobaczyc po bajtach w hexedytorze jaka jest data nagrania linux jest zbedny do tego ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.