Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry (https://forum.cdrinfo.pl/f25/)
-   -   Assassin's Creed Origins (https://forum.cdrinfo.pl/f25/assassins-creed-origins-96779/)

mgit 25.10.2017 17:47

Assassin's Creed Origins
 
Ilość załączników: 1
No to zapowiada się ciekawie :)

Tym razem przygoda w EGIPCIE - mój egzemplarz już dotarł...

Przyszłe DLC zapowiada się ciekawie:



A tutaj krótki gameplay:

M@X 25.10.2017 18:15

Ilość załączników: 1
Bardzo ciekawie to wygląda :spoko:

mgit 25.10.2017 18:35

Ilość załączników: 2
Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1392969)
Bardzo ciekawie to wygląda :spoko:

Jest ok to znany problem forum... wróć... to nie problem, a zabezpieczenie dla dobra użytkowników! Ponadto zachęta by nie korzystać z forum z wynalazków pokroju TABLET / TELEFON, a klasycznie z PC :taktak:

Więcej info TUTAJ gdzie opisane jak to obejść :)

Berion 25.10.2017 18:46

Jak obgrasz to pochwal się czy to nie jest przypadkiem "BlackFlag-o-Unity w Egipcie". I czy można wejść w piramidę jak w galeon (jeśli wiesz co mam na myśli :D).

Ale nawet to i tak spora odmiana po *tych samych* dachówkach i domkach.

M@X 25.10.2017 18:48

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1392970)
Jest ok to znany problem forum... wróć... to nie problem, a zabezpieczenie dla dobra użytkowników! Ponadto zachęta by nie korzystać z forum z wynalazków pokroju TABLET / TELEFON, a klasycznie z PC :taktak:

Więcej info TUTAJ gdzie opisane jak to obejść :)

Jak tak dalej pójdzie to już nic nie poczytam i nie pooglądam, bo w sumie poza iPadem nie przeglądam :ysz:

mgit 25.10.2017 18:58

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1392971)
Jak obgrasz to pochwal się czy to nie jest przypadkiem "BlackFlag-o-Unity w Egipcie". I czy można wejść w piramidę jak w galeon (jeśli wiesz co mam na myśli :D).

Ale nawet to i tak spora odmiana po *tych samych* dachówkach i domkach.

Oczywiście, że wiem co masz na myśli... pamiętam, czego dokonałeś w BlackFlag...

Z tego co czytałem, mają być elementy z FarCry Primal czyli np. SOWA itd. Mapa ponoć ogromna... ech... jeszcze dwa dni czekania... ale po materiałach na YT zapowiada się nie najgorzej...

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1392972)
Jak tak dalej pójdzie to już nic nie poczytam i nie pooglądam, bo w sumie poza iPadem nie przeglądam :ysz:

Jako moderator powinieneś wiedzieć, że nic się z tym zrobić nie da... To nawet nie jest wina GTW (czyt. Barteza), że tak to działa jak działa. Winny jest nieaktualizowany skrypt VB... a ten nie może być zaktualizowany z wielu powodów m.in:
- Poszedł w złą stronę jak sam Bartez o tym mówił (czyt. media społecznościowe itd).
- Problemy ze stylami... za pewne nie ma już osób co je by dostosowały
- Nowe wersje vb są płatne, co też się na to przekłada... ale na pewno w mniejszym stopniu niż pozostałe czynniki...

Więc jedyne wyjście to rezygnacja z iPAD'a... pociesze cię, że na moim tablecie od SAMSUNGA jest to samo co u ciebie na iPAD...

mgit 28.10.2017 20:52

Ilość załączników: 1
Po 6 godzinach gry... można powiedzieć:
- Świat gry jest ogromny
- Są elementy z Wiedźmina 3 / FarCry Primal
- Nie ma możliwości wyboru odpowiedzi w rozmowach... a szkoda... były drugi Wiedźmin 3 ale w EGIPCIE
- Nie zauważyłem większych bugów... może i się jakieś znajdą ale w przeciągu pierwszej kolacji ich nie ma...
- Ładne widoki...

Ale żeby nie było tak kolorowo:
- FPS skacze 51 - 58 przy dwóch GTX 1080 - ustawienia ultra - 4k - monitor 100 Hz
- Mam wrażenie, że gra nie wykorzystuje SLI

misiozol 28.10.2017 22:33

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1393164)

Ale żeby nie było tak kolorowo:
- FPS skacze 51 - 58 przy dwóch GTX 1080 - ustawienia ultra - 4k - monitor 100 Hz
- Mam wrażenie, że gra nie wykorzystuje SLI

To ja poczekam z pol roku az ta wersje beta zoptymalizuja lol2

mgit 28.10.2017 22:36

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1393166)
To ja poczekam z pol roku az ta wersje beta zoptymalizuja lol2

Oj tam... za pół roku to będzie inna gra... :P

Berion 28.10.2017 22:54

Jak się gra na takiej gąsienicy? Chyba lepiej niż na 16:9, nie? Ale czy nie lepsza była by wygięta do obserwatora?

Unity i ten po nim to już pełne sandbox'y czy dopiero teraz jest pełna swoboda? Z tego co kojarzę, AC4:BF i AC:R już takie były.

mgit 29.10.2017 18:38

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1393168)
Jak się gra na takiej gąsienicy? Chyba lepiej niż na 16:9, nie? Ale czy nie lepsza była by wygięta do obserwatora?

Unity i ten po nim to już pełne sandbox'y czy dopiero teraz jest pełna swoboda? Z tego co kojarzę, AC4:BF i AC:R już takie były.

Gra na takim monitorze nie ma porównania. Nie tylko lepszy do gier, ale i lepszy do programów. Ogromna przestrzeń robocza - kto nigdy nie pracował na takich proporcjach - niech żałuje... nie wie co traci...

Nie do końca wiem o co chodzi ci w kwestii wygięcia - monitor jest wygięty standardowo - jak karzdy zakrzywiony monitor czy tv... nie ma tu nic nadzwyczajnego akurat w tej kwestii :taktak:

Żeby nie było... zakrzywiony monitor nie nadaje się dla osób pracujących z DTP... wprawdzie można to obejść... ale prosty jednak do DTP lepszy...

Berion 29.10.2017 20:30

Programów to akurat nie, dla mnie to niewygodne. To znaczy jest niewygodne dlatego, że mam na jednym ekranie jedną aplikację i nie mam potrzeb jego dzielenia z innymi. Podejrzewam, że np. programiści takie preferują (o ile GUI IDE jest dostosowane).

Standardowy monitor nie jest w ogóle wygięty, a na zdjęciu nie widzę aby ten był. ;] Stąd pytanie bo z tego co kojarzę to większość ekranów w tych proporcjach jest zakrzywiona.

Nie wiem czym się zajmujesz, więc opieram się na SAMYM graniu skoro mowa o haszaszynach egipskich, którzy nie istnieli. ;) Do grafiki to ja też bym nie chciał wygiętego.

mgit 29.10.2017 21:00

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1393239)
Programów to akurat nie, dla mnie to niewygodne. To znaczy jest niewygodne dlatego, że mam na jednym ekranie jedną aplikację i nie mam potrzeb jego dzielenia z innymi. Podejrzewam, że np. programiści takie preferują (o ile GUI IDE jest dostosowane).

Standardowy monitor nie jest w ogóle wygięty, a na zdjęciu nie widzę aby ten był. ;] Stąd pytanie bo z tego co kojarzę to większość ekranów w tych proporcjach jest zakrzywiona.

Nie wiem czym się zajmujesz, więc opieram się na SAMYM graniu skoro mowa o haszaszynach egipskich, którzy nie istnieli. ;) Do grafiki to ja też bym nie chciał wygiętego.

Hmm jeśli chodzi czym zawodowstwo się zajmuję, to żadna tajemnica - jestem projektantem CAD 3D - czyli projektuję technologię obiektów przemysłowych (sektor spożywczy - silosy - projekty z zakresu technologii i mechaniki - konstrukcyjne) - w programie CAD 3D typu SolidWorks / Inventor / CATIA / SOLIDEDGE itp... gdzie wymagana jest znajomość mechaniki / sektor konstrukcji specjalnych i urządzeń oraz tematów mechanicznych - konstruktor... technolog - CAM (SOLIDCAM / MASTERCAM / JETCAM) jak i po godzinach informatyk - prywatnie... pasjonat technologii i gier.. od niedawna programowania C++/C# i pasjonat gry na gitarze klasycznej :)

Czyli cały mgit lubiący hejtować - i będący zawsze na "nie" - w skrócie mgr projektant - konstruktor :P

Berion 29.10.2017 23:42

No i jak szanowny konstruktor widzi te gui na tej gąsienicy? Dopasowane czy samemu trzeba kafelkować okna, wygodniej czy nie, wymaga przyzwyczajenia czy nie? ;]

mgit 30.10.2017 08:15

Kwestia jednego dnia co by się przestawić

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.