Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Tablety (https://forum.cdrinfo.pl/f123/)
-   -   Netflix na Ipad Mini (https://forum.cdrinfo.pl/f123/netflix-ipad-mini-97200/)

andrzejj9 01.04.2018 15:13

Netflix na Ipad Mini
 
Może ktoś coś podpowie. Bo nie ma cierpliwości do tego sprzętu..

Uruchomiłem stary tablet. Głównie do zdjęć, ale pomyślałem, żeby też Netflixa uruchomić. Pierwsza próba (jak już udało się, po niemłych trudnościach połączyć z internetem) nieudana - aplikacja wymaga nowego systemu.

Ok, niechętnie (bo to nigdy nic dobrego u Appla nie przynosi..) dałem, żeby się zaktualizował. Jak już to zrobił, dałem jeszcze raz ściąganie aplikacji.. Pojawiło się, że potrzebuje innej wersji systemu...

Machnąłem ręką, wszedłem na internet, żeby uruchomić z poziomu przeglądarki, nie da się...


Podsumowując - w przeglądarce Netflix nie działa, bo chce, żeby ściągnąć aplikację. Aplikacji ściągnąć nie mogę, bo potrzebuje wersji systemu min. 10. Tej wersji ściągnąć nie mogę, bo maksymalną ściąga 9 coś i pokazuje, że jest aktualna...

Da się coś z tym zrobić? (zanim wyrzucę tablet za okno..)

mgit 01.04.2018 15:35

Cytat:

Napisany przez andrzejj9 (Post 1402925)
Może ktoś coś podpowie. Bo nie ma cierpliwości do tego sprzętu..

Uruchomiłem stary tablet. Głównie do zdjęć, ale pomyślałem, żeby też Netflixa uruchomić. Pierwsza próba (jak już udało się, po niemłych trudnościach połączyć z internetem) nieudana - aplikacja wymaga nowego systemu.

Ok, niechętnie (bo to nigdy nic dobrego u Appla nie przynosi..) dałem, żeby się zaktualizował. Jak już to zrobił, dałem jeszcze raz ściąganie aplikacji.. Pojawiło się, że potrzebuje innej wersji systemu...

Machnąłem ręką, wszedłem na internet, żeby uruchomić z poziomu przeglądarki, nie da się...


Podsumowując - w przeglądarce Netflix nie działa, bo chce, żeby ściągnąć aplikację. Aplikacji ściągnąć nie mogę, bo potrzebuje wersji systemu min. 10. Tej wersji ściągnąć nie mogę, bo maksymalną ściąga 9 coś i pokazuje, że jest aktualna...

Da się coś z tym zrobić? (zanim wyrzucę tablet za okno..)

Zmień tablet na jakiegoś badziewnego androida... tam takich cyrków nie ma...

Jak chcesz Apple to marsz do ispot po nowy tablet :taktak:

andrzejj9 01.04.2018 15:39

Taa.. przyszło mi to do głowy..

Ale nie.. do zdjęć się w miarę nadaje (przeglądania), chociaż.. już mi kilka minut zajęło, żeby znaleźć przycisk Wstecz (nie ma), a potem, żeby móc zapisać zdjęcie z google drive (opcji w menu nie ma) : ) Teraz.. teraz przy przeglądaniu rozszerza mi zdjęcie na szerokość ekranu, mimo że w ten sposób staje się niewyraźne (powinno być dopasowane do wysokości - bo to pionowy portret). Tego na razie nie udało mi się znaleźć..

M@X 01.04.2018 22:29

Które mini?

mgit 01.04.2018 23:04

Może to głupie... ale nie możesz zrobić jailbreaking'a - i wgrać nieoficjalną apke spoza sklepu? Obejdziesz problem po kosztach... i będzie śmigać...

Pomijał kwestię, iż nie powinieneś robić jailbreaking'a bo łamiesz licencje apple... zgodnie z licencją to nieautoryzowana modyfikacja...

misiozol 02.04.2018 00:24

Ich regulamin jest malo wazny prawo w europie na to zezwala ;)

andrzejj9 02.04.2018 09:20

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1402953)
Które mini?

O ile dobrze pamiętam, to pierwsze wersja.

M@X 02.04.2018 11:20

Mini pierwszej generacji debiutowało w 2012 roku, ostatnią wersją iOS dla niego jest 9.3 wydany w 2016. 4 lata to okres wsparcia jakim nie wiem czy może poszczycić się jakikolwiek inny producent tabletów i trudno mieć do Apple pretensje, że sześcioletni sprzęt nie dostał aktualizacji do najnowszej wersji iOS. Pretensje jeśli już można mieć co najwyżej do Netfliksa, że ich aplikacja nie wspiera niższych wersji iOS, ale nie można też hamować rozwoju w nieskończoność kurczowo dbając o legacy. Moim zdaniem masz prawo się złościć, że Ci nie działa Netflix, ale nie jest to wina ani Netfliksa ani Apple - iPad mini 1 to stary produkt i okres jego wsparcia dawno się zakończył zarówno po stronie producenta sprzętu jak i aplikacji.

andrzejj9 02.04.2018 13:21

W zasadzie to w tym wypadku jest to trochę wina Netflixa (zgadzam się że nie Apple). Jest teraz z x milionów (czy set milionów) aplikacji. Faktycznie znanych i używanych powszechnie pewnie kilkaset - fajnie, jakby działały nie tylko na najnowszych urządzeniach, ale także tych sprzed kilku lat, które spokojnie są w stanie aplikacje obsłużyć (i w zasadzie zrobić wszysttko inne, nie licząc gier).

A jesli już nie, to niech będzie możliwość uruchomienia z poziomu przeglądarki, jak na komputerze.

Dzieki za informację - przynajmniej wiem, że tego tematu nie ma co ciągnąć.

misiozol 02.04.2018 19:47

zrob mu JB i ciesz sie zyciem ;)

andrzejj9 02.04.2018 20:19

Trochę minęły czas, kiedy miałem czas i ochotę bawić się przy tego typu rzeczach - obecnie urządzenie ma po prostu działać. Ale jak mnie naprawdę weźmie, to sprawdzę z czym to się je. Może akurat warto spróbować..

misiozol 02.04.2018 21:10

Warto, warto ;) . Ja tez jestem na tym etapie ma dzialac ale to trzeba zrobic :D

mgit 02.04.2018 22:02

No patrz a mój stary tablet Samsung S2 - jak działał po wyjęciu z pudełka - tak działa nadal i to bez root'a kombinacji.

misiozol 03.04.2018 11:10

Bo nie ma logo japka na obudowie lol2

loki7777 03.04.2018 12:01

Jailbreak to wlasciwie Impactor i phoenix(sa pewnie i inne tez, mi przez przegladarke nie dzialalo, ipad nie wiem ktory ale z iOS 9.3.5 bo nowszego brak rowniez) i po sprawie - oczywiscie to hen i po rozladowaniu baterii trzeba wgrac ponownie chyba ze w przypadku twojego ipada da sie na stale.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.