Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Odzyskiwanie danych (https://forum.cdrinfo.pl/f109/)
-   -   Odzysk plików RTF (https://forum.cdrinfo.pl/f109/odzysk-plikow-rtf-97296/)

DejaVu 22.05.2018 19:31

Odzysk plików RTF
 
Ilość załączników: 3
Od 7 lat prowadzę na PC taki dziennik/pamiętnik wędkarski :D gdzie notuję różne przydatne rzeczy , są też focie , robię to w WordPadzie no i z tego ni owego coś się spieprzyło , w sobotę , zapisałem kolejną wyprawę na rybki , po południu kolejny wypad , chciałem dopisać , a tu doopa wyskakuje że nie można otworzyć dokumentu k***a Zainstalowałem więc WordViewer ale tu też doopa :sciana: Co tu robić ani spać ani się położyć , cały czas doopa :ysz:

dalmashin 23.05.2018 07:03

Jak najszybciej skopiuj plik na cokolwiek i spróbuj otworzyć na innym urządzeniu. To na początek.

misiozol 23.05.2018 08:23

z tego co pamietam office trzyma plik zapasowy w tym samym miejscu ale jest ukryty i tza wlaczyc pliki ukryty i systemowe zeby widzialo z tego co pamietam .

M@X 23.05.2018 10:31

Cytat:

Napisany przez DejaVu (Post 1405258)
Od 7 lat prowadzę na PC taki dziennik/pamiętnik wędkarski :D

„Mój stary to fanatyk wędkarstwa” k***a

DejaVu 23.05.2018 17:07

skopiowałem na pena , odpaliłem na notebooku gdzie jest word starter i tu też nie działa , pisze że jest możliwość odzyskania uszkodzonych plików konwerterem odzyskiwania ,ale nie wiem gdzie to jest k***a

MajsterPopsuj 25.05.2018 22:34

Siedem lat nie robiłeś kopii? :P

Podejrzyj... hex edytorem, przynajmniej część danych odzyskasz (w bardzo nieczytelnej dla normalnego człowieka :D formie). Radzę też sprawdzić S.M.A.R.T tego dysku... Poza tym Windows szpieguje i przechowuje mnóstwo kopii całych plików w tmp i różnych cache rozsianych po systemie jak gnój na polu.

DejaVu 31.05.2018 09:58

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1405375)
Siedem lat nie robiłeś kopii? :P

Podejrzyj... hex edytorem, przynajmniej część danych odzyskasz (w bardzo nieczytelnej dla normalnego człowieka :D formie). Radzę też sprawdzić S.M.A.R.T tego dysku... Poza tym Windows szpieguje i przechowuje mnóstwo kopii całych plików w tmp i różnych cache rozsianych po systemie jak gnój na polu.


A czego miał bym kopię robić i po co? Wydaje mi się że WordPad tego nie otwiera bo za duży plik jest , 4,20GB :ysz: jak ściągnąłem WordPad Office jakiś najnowszy to nawet nie otworzył zapisków z tamtego roku 3,09GB :sciana:

misiozol 31.05.2018 12:36

4gb w pliku word ? co ty tam upchnoles wszystkie starwars w divix :hahaha:

DejaVu 31.05.2018 15:56

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1405675)
4gb w pliku word ? co ty tam upchnoles wszystkie starwars w divix :hahaha:

Zdjęcia :spoko: te z cyckami też :>

MajsterPopsuj 01.06.2018 12:08

Cytat:

Napisany przez DejaVu (Post 1405660)
A czego miał bym kopię robić i po co?

Tego co chcesz teraz odzyskać i po to robić żeby nie zadawać potem głupich pytań... :|

Cytat:

Wydaje mi się że WordPad tego nie otwiera bo za duży plik jest
Napisałem już co powinieneś zrobić.

Cytat:

4,20GB :ysz: jak ściągnąłem WordPad Office jakiś najnowszy to nawet nie otworzył zapisków z tamtego roku 3,09GB :sciana:
Żaden edytor tekstowy nie służy do katalogowania takiej ilości zdjęć, szczególnie tak ubogi i wątpliwej jakości jak WordPad.

Tekst trzyma się osobno, zdjęcia osobno. Jeśli chcesz by zdjęcia były jakoś opakowane to zostaje Ci Picasa (martwa, chyba już skasowali z serwerów) lub DigiKam, lub cokolwiek komercyjnego do tego celu. Można tam tagować, tworzyć biblioteki i opisy.

mirabel 13.06.2018 14:58

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1405734)
Żaden edytor tekstowy nie służy do katalogowania takiej ilości zdjęć, szczególnie tak ubogi i wątpliwej jakości jak WordPad.

To i tak cud że, jak rozumiem, przetrwały sporo czasu otwierane i zamykane.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.