Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Kupię/Sprzedam/Zamienię (https://forum.cdrinfo.pl/f4/)
-   -   [Sprzedam] Różne konsole, od starszych po nowsze (https://forum.cdrinfo.pl/f4/rozne-konsole-od-starszych-po-nowsze-97541/)

A youkai of love 12.10.2018 14:28

Różne konsole, od starszych po nowsze
 
1. Sega Mega Drive z modami (przełącznikami) regionu PAL60(NTSC) i PAL a także 50/60Hz. 1 nieoryginalny sprawny pad, zasilacz z regioonu NTSC oryginalny, jak znajdę to i kabel composite. Konsolka w pełni sprawna, przełączniki z tyłu konsolki więc można podpiąć SegaCD. Konsolka nie ma problemu z dzwiękiem jak to mają nowsze modele. Obudowa w stanie dobrym. (60zł)



2. SNES PAL z jednym padem, bez zasilacza, z kablem RGB. Obudowa w stanie dostatecznym, pęknięta górna powłoka (jak się patrzy od frontu po prawej stronie trochę ukruszona), z dolną wszystko ok. Konsolka działa bez problemu. Zżółknięty jedynie panel padów. Płyta główna to coś z pierwszych rewizji. (50zł)



3. Super Famicom. (sprzedany)



4. Nintendo64 PAL. Konsola w pełni sprawna, z nieoryginalnym jumper pakiem (dla purystów, nie ma znaczenia czy oryginalny czy nie, to tylko terminator, znaczenie ma oryginalność expansion paka). Brak padów, jak znajdę to z kablem composite, bez zasilacza. (50zł)



5. Sega Dreamcast z przełącznikiem RGB-SCART/VGA i przełącznikiem na BIOS. Napęd w idealnym stanie. Wewnętrzny VGA/SD/CF mody. Jeden pad z kablem SVideo. (450zł)



6. Pegasus IQ-502 rev2 z dwoma padami od zestawu, brak zasilacza i kabli composite. W pełni sprawny famiclon. (350zł)



7. PS3 CECHC-04, sama konsola w dobrym stanie wizualnym, w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni sprawns. HDD 40GB z REBUG REX 4.82.2. (po 350zł, ma oryginalne pudełko z papierami, 2 sprzedane)



8. PS3 CECH-2504A, sama konsola, w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Z HDD na którym REBUG REX 4.82.2 (350zł)



9. PS3 CECH-2504B, sama konsola, w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Z HDD na którym REBUG REX 4.82.2 (350zł)



10. Famicom z modem AV, przylutowane kable composite do płyty głównej, oruginalny pierwszy model Famicoma. Oba pady w zestawie, brak zasilacza, kable audio-wideo w zestawie bo przylutowane do płyty głównej. (70zł)



11. PS2 70004 z zewnętrzym modem HDD i Modbo760. Konsola w pełni sprawna, 1 pad, 1 memorka, z zasilaczem plus kabel albo RGB albo composite. Modchip odpala wszystkie gry ps2 niezależnie od regionu i krztusi się z częścią gier NTSC ps1. (150zł)



12. PS2 90004 z Modbo760, konsola w pełni sprawna, 1 pad, 1 memorka, kabel zasilający i albo kabel composite albo RGB. Modchip odpala każdą grę ps1/ps2 niezależnie od regionu. (100zł)




13. Sega Master System model 2, konsola w pełni sprawna, brak zasilacza i padów, stary kabel RF odd tego modelu w zestawie. (30zł)



14. Sega Mega Drive model 2, konsola niesprawdzona, brak zasilacza, padów itd. sama konsola. (20zł)




Ceny do uzgodnienia, marudzenie 'a czemu nie ma zasilaczy i padów?' proszę sobie darować, wyprzedaję niepotrzebną mi część kolekcji, gdyby zasilacze były, to znalazłyby się w zestawach, tam gdzie nie ma, po prostu nie ma i nic na to nie poradzę, a kompletować mi się nie opłaca. XD

Jolek 12.10.2018 15:04

Nie wiem czy będę marudził ale...

Co do punktu 8 bądź 9, możliwe że też do 7.
W sensie sama konsola, bez:
- HDD
- kabla zasilającego
- pudełka
- pada
- kabla zasilającego\ładującego pada
- przewodów AV (composite lub HDMI)
- jakiś "papirów"

Konsole są na CFW (jakim) czy OFW (byleby nie na 4.83)?
Czy w ogóle da na nich radę zainstalować CFW (jakiś datacode)?

Na cenę pewnie później ponarzekam, jak i na brak zdjęć. ;)

MajsterPopsuj 12.10.2018 15:16

Przyznaj się, dziewczyna Ci kazała. Rzuć ją, nie sprzedawaj konsol! Nie bądź głupi! :czar:

Jolek 12.10.2018 15:23

Dziewczyna, dziewczyną, a jak zachciało mu się robić dzieci.
To nie będzie już miejsca dla konsol ani czasu na granie, ewentualnie ta godzinka w Niedzielne popołudnie.

misiozol 12.10.2018 15:47

Wiekszej bzdury nie slyszalem, dzieci rosna szybko, BARDZO szybko i jakos nie mialem problemu z graniem , ok moze pierwsze 3-5 lat troche czas ograniczony ale potem juz jest luz a nawet jest z kim grac !!

A youkai of love 12.10.2018 16:03

Wyedytowane, reszty nie komentuje. xD

Jolek 12.10.2018 16:20

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1411571)
Wiekszej bzdury nie slyszalem, dzieci rosna szybko, BARDZO szybko i jakos nie mialem problemu z graniem , ok moze pierwsze 3-5 lat troche czas ograniczony ale potem juz jest luz a nawet jest z kim grac !!

To była ironia, zapomniałem najwyraźniej dodać ";)". :P
Jak sobie zorganizujesz czas... to na nawet na granie będzie jakaś "chwila".
Pewnie czasem nawet organizację czasu szlak trafi..
ale wszystko jest do "dogrania". :)

Cytat:

Napisany przez A youkai of love (Post 1411573)
Wyedytowane, reszty nie komentuje. xD

Jakie te dyski (#8, #9), bo są chyba od 160 do 320 GB.

A youkai of love 12.10.2018 16:24

2 fatki mają HDD po 40GB.

Jolek 12.10.2018 16:26

Ale #8 i #9 to nie są grubasy tylko zdechlaki,
kolejno CECH-2504A, CECH-2504B.

A youkai of love 12.10.2018 17:06

Nie wiem co tam siedzi, ale wiem, że w pełni sprawne, na widoku miałem PHATy, najmniejszy ma 40GB, ten co ma pudło i spam ma oryginalny 60GB, a 3ci 240GB, chyba, samo ps3 pokazuje 236GB. xD

misiozol 13.10.2018 08:49

Cytat:

Napisany przez Jolek (Post 1411575)
To była ironia, zapomniałem najwyraźniej dodać ";)". :P
Jak sobie zorganizujesz czas... to na nawet na granie będzie jakaś "chwila".
Pewnie czasem nawet organizację czasu szlak trafi..
ale wszystko jest do "dogrania". :)

No zapomniales :P a jest tu pare takich osobnikow co twierdza ze dzieci to zuo i jakos padlo na ciebie z opowiedzia :D

KaiQ 14.12.2018 21:01

"Sega Dreamcast z przełącznikiem RGB-SCART/VGA i przełącznikiem na BIOS. Napęd w idealnym stanie. Wewnętrzny VGA/SD/CF mody. Jeden pad z kablem SVideo."

... a to co takiego... ? Dreamcast mi chodzi po głowie, ale na cenę ponarzekam później jak już dowiem się co w nim siedzi ;)

A youkai of love 15.12.2018 09:07

Po prostu wszyskie mody (z wyjątkiem GDEmu, USBEmu) już są upakowane w konsole.

Jolek 15.12.2018 10:00

Zrób w końcu te zdjęcia. :D
Może wtedy ktoś się przekona do tych sprzętów. ;)

A youkai of love 15.12.2018 10:17

Problemem jest ledwo działająca doors 10. Tyle tego jest, że mogę zrobić zainteresowanym konkretnie. Inaczej lazy mode on i nic mnie sie nie chce kurła. xD


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.