Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Telefony (Smartfony) (https://forum.cdrinfo.pl/f122/)
-   -   Wysylanie wiadomosci sms co minute jak zrobic ? (https://forum.cdrinfo.pl/f122/wysylanie-wiadomosci-sms-co-minute-jak-zrobic-97634/)

misiozol 17.12.2018 12:24

Wysylanie wiadomosci sms co minute jak zrobic ?
 
Panowie wqurwia mnie pewna osoba sle mi regularnie sms mimo ze juz prosilem kilkanascie razy aby przestala, dzieciaki chodzily na zajecia poza lekcyjne podalem numer w razie awaryjnego kontaktu i skonczylem na liscie z newsleterem a dzieciaki juz tam od roku nie chodza, jest to zwykly numer mniemam w telefonie , chce jej zasrac zycie sms-ami mam nielimitowane potrzebuje apke ktora bedzie co minute wysylac sms :> wiem ze moge zablokowac ale jestem msciwy i mnie ((:klnie::klnie:

mgit 17.12.2018 12:42

Napis sobie sam, nic trudnego - pomijając kwestie, że operator może ci za spam zablokować numer :D

grzeniu 17.12.2018 12:45

Przecież możesz się wypisać z tego newsletera (rodo itd.), w razie odmowy zgłaszasz nękanie gdzie trzeba.
Jeśli zrobisz, jak zamierzasz, to ciebie mogą zgłosić.... i po co ci to?
Zablokować nr też skuteczne, skoro już nie jest potrzebny.

misiozol 17.12.2018 15:16

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1415080)
Napis sobie sam, nic trudnego - pomijając kwestie, że operator może ci za spam zablokować numer :D

k***ak***ak***a najarales sie czegos ?

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1415082)
Przecież możesz się wypisać z tego newsletera (rodo itd.), w razie odmowy zgłaszasz nękanie gdzie trzeba.
Jeśli zrobisz, jak zamierzasz, to ciebie mogą zgłosić.... i po co ci to?
Zablokować nr też skuteczne, skoro już nie jest potrzebny.

Myslisz ze nie prubowalem namietnie pisalem zeby przestala nawet dzwonilem to nie odbiera :sciana:

grzeniu 17.12.2018 15:22

No to zgłaszaj jako stalking. Panowie zaproszą do siebie i niekoniecznie grzecznie przekonają do zaprzestania.
Jak nie chcesz za ostro, to wpierw wyślij pismo poleconym z żądaniem przestania, albo informujesz że zgłaszasz na policję. Na pewno zadziała.

joujoujou 17.12.2018 16:01

Zgłoś do ComReg'u i DPC.

Patrix 17.12.2018 18:13

Panowie z góry dobrze radzą, nie twórz automatycznej końcówki nadawczej bo w zasadzie każdym abo jest o tym wzmianka i jest to zabronione. Mogą zablokować numer rozwiązać umowę z Twojej winy i zapłacisz resztę zobowiązania z góry.

mgit 17.12.2018 21:49

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1415087)
k***ak***ak***a najarales sie czegos ?

Chyba, nie powiesz, że ciężko coś takiego napisać, jak olejesz ładny interfejs - można napisać na kolanie w jeden dzień :rotfl:

Pomijam - kwestie, prawne takiego rozwiązania problemu.

misiozol 17.12.2018 22:11

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1415096)
Panowie z góry dobrze radzą, nie twórz automatycznej końcówki nadawczej bo w zasadzie każdym abo jest o tym wzmianka i jest to zabronione. Mogą zablokować numer rozwiązać umowę z Twojej winy i zapłacisz resztę zobowiązania z góry.

Abo w irl to nie problem nic nie podpisujesz jedyne co chca to numer konta skad kase pobrac :D ale moze faktycznie zalatwie to inaczej , troche ochlonolem, ale zamysl jest. A co do wysylania sms to mnie moga w du.. pocalowac wysle 1000 i dynda mi to, ona mi wysyla kilka dziennie ja jej wysle 2 tysie :>

grzeniu 17.12.2018 22:33

Może ten numer służy tylko do wysyłania spamu (skoro nikt nie odbiera), a wtedy twoje tysiące sms nikogo nie ruszą. Myślisz że ktoś to będzie czytał i kasował? Nie tędy droga, ale rób jak chcesz.

ed hunter 18.12.2018 09:45

Dzisiaj o siódmej z minutami chciałem skręcić na lewy pas, bo stał na prawym autobus, a warwsiowiak na rejestracji WK (Ursus) w gaz i w klakson. Ja tylko migałem. Zrównał się i coś pyszczy. Otworzyłem okno i wydarłem się jak najgłośniej potrafię, a potwornie głośno potrafię, czego trąbisz kurvo? Strasznie szybko uciekł. Ja się jeszcze chwilę gotowałem, ale sobie pomyślałem, po co? Szkoda nerwów, żeby się napędzać, zło dobrem zwyciężaj, no i przez całą drogę do domu wpuszczałem wszystkich, którzy migali. :)

No dobra, pier...ę jak kaznodzieja. Zablokuj, olej i zapomnij. :D

misiozol 18.12.2018 09:48

Jak zablokuje to pisze z innego ona cfana jest :sciana:, ma jakas personalna vendette w stosunku do mnie nie wiem moze czegos nie zrobilem a powinienem :>

ed hunter 18.12.2018 09:50

Założymy się kto jest w stanie zablokować więcej numerów, a kto kupić kart sim? :D

A może Ty ją ten teges... i nie pokochałeś? :szczerb:

misiozol 18.12.2018 09:51

:hmm: sam nie wiem juz o co chodzi, moze ona ma jakies kuku w glowie :idea:

Patrix 18.12.2018 17:46

A co jest w tych sms, może marzy o wybolcowaniu.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.