Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   urodziny ma dziś... (https://forum.cdrinfo.pl/f5/urodziny-ma-dzis-98298/)

nimal 10.09.2020 21:08

urodziny ma dziś...
 
mgit
:piwo:

ynsiwy 10.09.2020 21:14

Najlepszego! :piwo:

nimal 10.09.2020 21:20

tak ostatnio coraz mniejszy ruch
coraz mniej nawet stalych bywalcow
kraluk mial urodziny przed dniami paroma
ale nie odewal sie od lat trzech...
q. zerwijmy z tym! :piwo: sie nalezy kazdemu bywalcowi teogz forum
w koncu to chyba ostatnie duze forum IT nie uzaleznione od jakijegos wydawcy tresci?
nikt oprocz CDRinfo nie przetrwal! :piwo:

a moze sie myle
a moze...

grzeniu 10.09.2020 21:50

Nie no, z mgitem napić się trza!
Zdrówka i pomyślności :spoko: :piwo:

Jarson 11.09.2020 00:49

Cytat:

Napisany przez nimal (Post 1439022)
mgit
:piwo:

Wszystkiego najlepszego! :piwo: :piwo:

Cytat:

Napisany przez nimal (Post 1439024)
tak ostatnio coraz mniejszy ruch
coraz mniej nawet stalych bywalcow
kraluk mial urodziny przed dniami paroma
ale nie odewal sie od lat trzech...
q. zerwijmy z tym! :piwo: sie nalezy kazdemu bywalcowi teogz forum
w koncu to chyba ostatnie duze forum IT nie uzaleznione od jakijegos wydawcy tresci?
nikt oprocz CDRinfo nie przetrwal! :piwo:

a moze sie myle
a moze...


Co do kwestii własnościowych to chyba masz rację. Kurczę, powinniśmy być dofinansowywani z Unii Europejskiej ;)

Frekwencja - cóż. Obecnie ludziska znaleźli parę miejsc, które wydają się odpowiadać potrzebom socjalnym... mniej więcej tak, jak mieszkania socjalne, ale na pierwszy rzut oka są absolutnie fantastyczne.

Niespełna półtorej dekady temu, kiedy Deżawu zastanawiał się, czy porzucić pieluchy, a Grzeniu, czy organizować pierwszy zlot w Antoninie, zastanawiałem się, czy rejestrować się na tym nowym czymś co to powoli zaczynało się stawać rozpoznawalne za oceanem, a u nas słyszał o tym co dwudziesty młody człowiek (to było jakoś tak chwilę przed tym, jak popularna u nas stała się Nasza Klasa, oczywiście wśród osób, które o Fejsbuku nawet nie miały pojęcia). Wówczas zdecydowałem, że nie jest szczególnie dobrym pomysłem angażować się w tego typu aktywność sieciową... i tak już zostało :>

Tak czy owak dziś jest kilka takich wspaniałych miejsc, które są Centrum Życia Społecznego i co prawda nic nie mam przeciwko temu (dość sprawne narzędzia), to jednak osobiście nie mam na to czasu. Każdy twór wymaga określonej ilości atencji (na przykład samochód trzeba w zimie odszronić, w dieslu po jeździe ostudzić turbinę; to niewiele roboty, ale trzeba dodać do czasu przejazdu z punktu A do B) i tak samo potrzebują czasu media społecznościowe. Tyle tylko, że nieporównanie więcej niż jestem skłonny im poświęcić ;)

Furumcio natomiast zajmuje nam tyle czasu, ile to my jesteśmy skłonni tu być :D Dlatego nie mam żadnych pretensji, że ten czy ów loguje się raz na miesiąc, czy na pół roku - bo to właśnie jest kwintesencja forum dającego całkowitą wolność użytkownikom :) Chcesz logować się codziennie i pisać po 15 postów? Super. Wolisz raz na kwartał i pisać wtedy trzy posty? OK... I to mi odpowiada :spoko:

icemac 11.09.2020 06:44

sto lat :sluze:

DarkSlide97 11.09.2020 06:45

Duużo :piwo:, sporo kasy i fajnej :cycki:
:spoko:

misiozol 11.09.2020 11:38

No sto latek :D

DarkSlide97 11.09.2020 12:49

@Jarson niestety jak jesteś w szkole/na uczelni to wszystkie materiały są przesyłane w grupach na twarzoksiążce. Na szczęście ten etap już za mną i na twarzoksiażkę zaglądam dosłownie raz w miesiącu bo potrzebuję dodać posta na grupę/spytać się o coś. Wychodzę z założenia że osoby dla mnie ważne mają mój numer telefonu i mogą się skontaktować bez problemu, skoro komuś nie dałem to znaczy że nie zależy mi na natychmiastowym kontakcie z takim osobnikiem. :>

Mam nadzieję że nie nadejdą czasy kiedy poważni ludzie będą gadać na fejsbuniu o sprawach biznesowych czy innych poważnych zamiast po ludzku zadzwonić na numer telefonu. Właściwie jedyne co tam się przydaje to grupy (taki odpowiednik for tylko że bardziej chaotyczny), Messenger to zamiennik SMSów tylko że "darmowy" i naładowany zbędnymi pierdołami a wall to zbiorowisko nic nie znaczących newsów, zdjęć jedzenia, selfie z wakacji i innych pierdół do życia nikomu nie potrzebnych.
Mam wrażenie że cała popularność tego portalu bierze się z potrzeby poczucia się celebrytą, świadomości że ludzie śledzą twoje życie bo jest tak strasznie ciekawe i musisz wrzucać nawet to co jadłeś na śniadanie :rotfl:
Czasami czuje się jak boomer bo dużo popularnych/modnych rzeczy wśród moich rówieśników uważam za niesamowite głupoty/robienie z siebie *****a/kompletną stratę czasu.

joujoujou 12.09.2020 20:40

666 lat! :piwo:

adax 12.09.2020 20:51

:piwo:

grzeniu 12.09.2020 21:05

A gdzież ten pijusozbok? By choć coś postawił :D
:piwo:

superrrmario 12.09.2020 21:10

Wszystkiego najlepszego :piwo: :piwo:

KaiQ 13.09.2020 19:20

Wszystkiego najlepszego i dla Was wszystkich kolejeczka...
Mordki wy moje :) :spoko:

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.