Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   LastPast - się kończy (https://forum.cdrinfo.pl/f5/lastpast-sie-konczy-98445/)

mgit 22.02.2021 20:58

LastPast - się kończy
 
No i stało się, już niedługo koniec jednego z najbardziej rozpoznawalnych menedżerów haseł w wersji darmowej - ŹRÓDŁO

misiozol 23.02.2021 05:19

Nie wiem, nie znam, nie potrzebuje :P , mi wystarczy kartka w domu :P:P

Jarson 23.02.2021 07:42

Analogowe cudeńko strzegące cyfrowych skarbów :taktak:

mgit 23.02.2021 16:13

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1443906)
Nie wiem, nie znam, nie potrzebuje :P , mi wystarczy kartka w domu :P:P

W sensie hasło 1234 do każdej stroni? :D

misiozol 23.02.2021 18:43

Nie :P w sensie alfanumeryczne zapisane na kartce/wydrukowane :taktak:

DarkSlide97 23.02.2021 19:21

Mam taką pamięć do haseł i kodów że nie potrzebne mi takie programy.

To dziwne, bo pamiętam właśnie różne kody i hasła a potrafiłem wyjść ze szkoły i nie pamiętać na jakich lekcjach byłem xD

mgit 23.02.2021 19:40

Cytat:

Napisany przez DarkSlide97 (Post 1443919)
Mam taką pamięć do haseł i kodów że nie potrzebne mi takie programy.

To dziwne, bo pamiętam właśnie różne kody i hasła a potrafiłem wyjść ze szkoły i nie pamiętać na jakich lekcjach byłem xD

Ja tam mam dla każdej strony z której korzystam inne hasło, gdzie możliwe włączoną weryfikacje dwuetapową. Nie wyobrażam sobie ogarnięcia tego bez menedżera haseł :>

Jarson 23.02.2021 22:26

Pół biedy, jeśli korzystamy z hasła w miarę regularnie. Gorzej, jeśli musimy dostać się gdzieś, gdzie nas nie było rok albo pięć lat... Mało to historii o ludziach, którzy zapomnieli hasła do portfela z kilkuset bitcoinami, który w momencie zakładania miał wartość kilku dolarów? W takim wypadku osoby, które mają choć elementarny instynkt samozachowawczy i używają unikalnych haseł, a nigdzie ich nie przechowują mogą mieć spory problem ;)

DarkSlide97 24.02.2021 06:00

Cytat:

Ja tam mam dla każdej strony z której korzystam inne hasło, gdzie możliwe włączoną weryfikacje dwuetapową. Nie wyobrażam sobie ogarnięcia tego bez menedżera haseł :>
Mam inny system:


1. Do mało ważnych rzeczy typu portale gdzie trzeba sie rejestrować żeby coś pobrać, strony z których korzystałem raz albo korzystam raz na rok - najprostsze hasło ever, bo i tak nic na tych kontach nie ma ani nie są ze mną powiązane więc mi ich nie żal.

2. Do ważniejszych rzeczy czyli fora internetowe, reddit, facebook itp. - hasła średnio skomplikowane, tzn. z literami i cyframi oraz czasem z jakimś wykrzyknikiem czy innym znakiem specjalnym.

3. Do bankowości, allegro, OLX i innych "ważnych" miejsc - ultraskomplikowane hasła z różnymi literami i cyframi które tylko ja pamiętam :]

Jakbym miał mieć osobne hasło do każdego konta na które się loguję to też musiałbym korzystać z managera.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.