Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie w Linuksie, Mac OS i innych alternatywnych OS-ach (https://forum.cdrinfo.pl/f31/)
-   -   nagrywanie na MAC OS (https://forum.cdrinfo.pl/f31/nagrywanie-mac-os-98511/)

setka 20.06.2021 17:12

nagrywanie na MAC OS
 
Witam
czy uzywa ktos sprawdzonego programu do nagrywania cd/dvd pod Mac os? Probowalem np burn i czesto sie wyklada przy dodawaniu plikow. Jakies inne alternatywy sprawdzone? Mac os Catalina.

misiozol 20.06.2021 18:08

Alternatyw nie brak, ale nie wiem czy chcesz o nich slyszec, tutaj to M@X by sie nadal bo "japko" jest malo popularne ale on jest spec i moze cos podpowie.

setka 20.06.2021 22:53

chetnie sie dowiem jakie to alternatywy sa?

misiozol 20.06.2021 23:38

Instalacja windowsa lub linuxa :P , posiadanie normalnego sprzetu na windowsie, wypalenie z androida itd :P

setka 21.06.2021 11:09

nie przesadzaj... normalny sprzet... dobre

joujoujou 21.06.2021 17:04

Na makówki dużego wyboru nie ma. Nie moje klimaty, więc o darmowych (jest w ogóle coś darmowego na japka?) się nie wypowiem. :mruga:

https://www.roxio.com/en/store/mac/

misiozol 21.06.2021 19:59

Cytat:

Napisany przez setka (Post 1446218)
nie przesadzaj... normalny sprzet... dobre


Eee... normalny to jest windows a szkoda bo moglby byc linux ale jest co jest, no japko to :aaa:

setka 25.06.2021 21:57

nie bede sie spieral o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkanoca ale widac ze nie mialem z tym systemem do czynienia ze tak mowisz:) dla przypomnienia windows wszystko sciaga z mac os jak leci wszystkie feutery ale tak jak mowie nie czas i miejsce na taka dyskusje.

misiozol 25.06.2021 23:06

Na win dziala na mac juz nie :P

mgit 30.06.2021 17:31

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1446207)
Instalacja windowsa lub linuxa :P , posiadanie normalnego sprzetu na windowsie, wypalenie z androida itd :P

Nie zainstalujesz Windows'a na MAC jeśli ten jest na procku M1 :spoko:

Zresztą po co nagrywać na MAC - tam wszędzie chmura :taktak:

misiozol 17.11.2021 12:18

Powroce do tematu bo mi umknol. Najprostrze rozwiazanie kupno laptopa na windzie jakiegos dziadka za 100-200zl z napedem DVD i nagrywanie plyt na tym proste i tanie. Bo bedzie to poniekad cena zakupu napedu a dostajemy kompletny sprzet ;) A japko no coz nie jest w stanie tego ogarnac bo ichnia filozofia sie w to nie wpisuje.

setka 29.12.2022 22:39

Ok Panowie minelo troche czasu od ostatniego postu a ja nadal uzywam Maca. Testowalem rozne programy do nagrywania na macu i wnioski sa takie(dla potonmych) stan na koncowke 2022 roku:D
Flac na audio idzie nagrac bez problemu za pomoca programow Burn(free) i ExpressBurn(platny). Nie ma zadnego problemu oba nagrywaja bez przerw po uprzednim ustawieniu itd itd Jedyne co zuwazylem to problemy z tym drugim. Mianowicie nagrywa plyte i raz na jakis czas bardzo dlugo finalizacje. Praktycznie tak kazda plyta cd ma z tym problem cd rw bez problemu. Cd r wyglada na nagrana do konca odtwarzacze ja widza ale da sie odtworzyc tylko 1 lub 2 utwory z calej plyty. Generalnie plyta do kosza. To samo nagrane Burn i zero problemu.

Flac + cue jest trudniej dlatego odpalilem za rada @misiozol starego laptopa zainstalowalem widne i tam nagrywam. Zycie stalo sie latwiejsze. dziekuje

misiozol 30.12.2022 12:06

No co poradzic, takie proste czynnosci jak nagranie CD nie wpisuje sie w polityke firmy ktorej glownym nurtem jest niemoznosc dzielenia sie i zamkniety ekosystem.

setka 30.12.2022 12:28

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1457512)
No co poradzic, takie proste czynnosci jak nagranie CD nie wpisuje sie w polityke firmy ktorej glownym nurtem jest niemoznosc dzielenia sie i zamkniety ekosystem.

to akurat ma swoje plusy. pelna integracja po prostu dziala na maximum wydajnosci czego nie mozna powiedziec o skladakach.

misiozol 30.12.2022 16:02

Ja tam za bardzo plusow nie widze, ale jak kto co woli ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.