Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Za dużo przyklejonych tematów (https://forum.cdrinfo.pl/f10/za-duzo-przyklejonych-tematow-98635/)

SEBAW 31.03.2022 21:18

Za dużo przyklejonych tematów
 
Za dużo tego bałaganu. Ja bym odkleił:

Wielka miotła - po co to komu?
Śmietnik Konsolowy
Ciekawe i przydatne programy do edycji zdj***281;***263; - same błędy w kodowaniu, nieaktualne
Miedzynarodowe zakupy - linki do sprawdzonych sklepow - brak aktualności, reklama
Przeczytaj: Przydatne linki - brak aktualności; kto będzie chciał coś znaleźć, to użyje google, albo zapyta na forum

Są to tematu niepotrzebne nikomu na pierwszy rzut wejścia. Niech spadną naturalnie. Zawierają nieaktualne informacje, błędy i w ogóle brzydko wyglądają na pierwszych stronach. Tam nic konkretnego nie ma. Szukam dalej... :czytaj:

Zanim powiesz NIE, to przeczytaj to - KLIK. Uporządkujmy zgredy nasze forum. :spoko:

grzeniu 31.03.2022 21:32

Czytasz forum przez 'nowe posty' i nie widzisz przyklejonych. A ile mniej klikania. Taki stary a nie wie.

KaiQ 31.03.2022 22:11

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1452095)
Czytasz forum przez 'nowe posty' i nie widzisz przyklejonych. A ile mniej klikania. Taki stary a nie wie.

zgadzam się, miałem ostatnio zapytać ale dałem sobie spokój jak przeglądnąłem wątek @andy'ego. Fajnie by było mieć coś na zasadzie swoich ulubionych tematów, które automatycznie przypinają się do naszego drzewa. Owszem pojawia się notka (ikona) że pojawiły się nowe komentarze w danym temacie, w którym się udzieliliśmy, ale wystarczy nie zaglądać kilka dni i znika w odmętach forum (ba ... trzeba się wypowiedzieć by pojawiał się na naszej głównej, a właściwie by dostać maila że coś tam się pojawiło). I znów znalezienie tematu wiąże się z Informatyką śledczą na zasadzie ... zerknij na swoje statystyki i wszystkie napisane przez siebie posty.

Owszem można sobie dopinać do zakładek w przeglądarce, ale wystarczy się gdzieś delegować lub chcieć się zalogować z pracy i nie mamy tak na prawdę nic.

Cytat:

Napisany przez SEBAW (Post 1452087)
... Zanim powiesz NIE, to przeczytaj to - KLIK. Uporządkujmy zgredy nasze forum. :spoko:

Heh nie widziałem że to tutaj podlinkowałeś, a to samo miałem na myśli.

grzeniu 31.03.2022 22:19

A chyba możesz zaprenumerować dyskusję która cię szczególnie interesuje, a akurat nic w niej nie napisałeś.

KaiQ 31.03.2022 22:22

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1452104)
A chyba możesz zaprenumerować dyskusję która cię szczególnie interesuje, a akurat nic w niej nie napisałeś.

Heh, jeszcze nie wiem czy Przyklejone tematy to jest dosłownie to, ale dzięki. A to faktycznie można grupować? bo opcji nie widzę a coś wspomina o przenoszeniu do folderów?

grzeniu 31.03.2022 22:29

Z folderami nigdy nie kombinowałem, to nie wiem. Niedawno gdzieś anulowałem prenumeraty, to pewnie idzie i w drugą stronę. Gdzieś tam poszukaj w ustawieniach konta (ja widzę więcej opcji, to nie pamietam jak na zwykłym koncie).
A przyklejone to nie zaprenumerowane.

- Deckard - 01.04.2022 08:48

:spie:

Patrix 02.04.2022 18:38

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1452095)
Czytasz forum przez 'nowe posty' i nie widzisz przyklejonych. A ile mniej klikania. Taki stary a nie wie.

Dokładnie, od zawsze tyko ten ficzer używam

grzeniu 02.04.2022 18:43

A można też przez 'przybornik'>dzisiejsze posty. Wtedy są widoczne również te przeczytane z 24h. Jeden klik więcej.

SEBAW 03.04.2022 06:51

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1452095)
Czytasz forum przez 'nowe posty' i nie widzisz przyklejonych. A ile mniej klikania. Taki stary a nie wie.

A wiesz, że nie używam takowej opcji. Nawet nie wiem gdzie ona jest

joujoujou 03.04.2022 07:50

U góry. Znajdziesz.

Też tylko tego od lat używam, mam nawet skrót na pasku przeglądarki który mnie w nowe od razu kieruje. :taktak:

SEBAW 03.04.2022 08:39

Już widzę. Na pasku, koło Szukaj. :D

KaiQ 03.04.2022 16:44

pytanie mam, czy istnieje jakaś szybsza metoda wywalenia ze strony NOWYCH POSTÓW tematy te które nas nie interesują bez wchodzenia w nie?
Normalnie jeśli chcę sobie przeczyścić "nowości" to muszę wejść w każdy który mnie nie interesuje i się cofnąć. Znika z nowych, jeśli chcę mieć w zapisanych wystarczy że dodam choćby kropkę jako komentarz i już widzę powiadomienia jeśli ktoś się też udzieli (... no nie jest to najszybsza metoda). Czy nie ma żadnej opcji zafajkowywania i odfajkowywania tematów z dodatkowym menu zarządzania? Na zasadzie zaznaczam kilka pozycji i "Oznacz jako przeczytane / Dodaj do ulubionych / Przestań Śledzić". Nawet jeśli to abstrakcja to myślę że dużo by dała w funkcjonalności.

joujoujou 03.04.2022 23:36

Przybornik --> zaznacz wszystkie jako przeczytane.

Co do drugiego: Opcje związane z dyskusją --> zaprenumeruj.

KaiQ 04.04.2022 09:15

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 1452235)
Przybornik --> zaznacz wszystkie jako przeczytane.

Co do drugiego: Opcje związane z dyskusją --> zaprenumeruj.

jeśli o pierwszą odpowiedź idzie, to ja to znam, ale czasami na 30 tematów interesujących jest 12 i chcesz tylko te widzieć, ustawiając wszystkie jako przeczytane czyścimy wszystko, a nie koniecznie mamy czas przeglądać od razu te ciekawe.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.