Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   Problem z odczytem cda (https://forum.cdrinfo.pl/f2/problem-odczytem-cda-9975/)

fraktal 27.08.2002 18:00

Problem z odczytem cda
 
Witam. Nagralem sobie teac'iem czworka plyte: dane+audio i na wieży i w discmanie nie ma problemu z odczytaniem zadnych piosenek, a na komputrze w ogole ich nie widać. O co tu chodzi, jak zrobic, zeby na komputrze moznabylo sluchac piosenek z tej plyty. Inne plyty tzn. czyste audio chodza na kompie bez problemow, nawet widac tracki.

zata 27.08.2002 18:08

po prostu uzyj systemowego odtwarzacz cd audio :) albo przełącz sesje na plycie, powinno pomóc :)

fraktal 27.08.2002 18:22

Cytat:

zata napisa***322;(a)
po prostu uzyj systemowego odtwarzacz cd audio :) albo przełącz sesje na plycie, powinno pomóc :)
jak uzywam systemowego odtwarzacza, to po wcisnieciu play zaczyna mi przeskakiwac do nastepnego utworu, sekunde potem do nastepnego itd. az do konca i nie odtwarza zadnej z piosenek.
A jak przełaczyc sesje na plycie ?(i co to w ogole jest ta sesja, bo nie bardzo wiem). A w ogole to jak nagrac plyte audio+dane tak zeby na kompie widac bylo tracki i zeby byly normalnie odtwarzane kazdym playerem???

cana 27.08.2002 18:53

poszukaj w faq
pozdro


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.