Powrót   Forum CDRinfo.pl > Przeszukaj fora



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Aktualnie wyświetlane wypowiedzi: od 1 do 2, wszystkich 2
Czas wyszukiwania 0.00 sekund(y).
Szukaj: Posty napisane przez: reynart
Forum: DVD-Video 02.10.2005, 15:47
Odpow.: 15
Odsłon: 3,324
Napisany przez reynart
Mam jeszcze jedno pytanie... Użyłem tego VSO...

Mam jeszcze jedno pytanie... Użyłem tego VSO DivxToDVD i powstały dwa katalogi ORIGINAL i VIDEO_TS... czy wystarczy nagrać sam VIDEO_TS i czy będzie to chodziło... na wszystkich płytach Dvd-Video...
Forum: DVD-Video 25.09.2005, 14:34
Odpow.: 15
Odsłon: 3,324
Napisany przez reynart
Unhappy DVD Video - jak to zrobić?

Witam, czy może ktoś wytłumaczyć takiemu LAIKOWI jak ja, jak stworzyć film Dvd-Video z np. filmu w formacie .avi
Jakich programów użyć, co i jak ustawić, jak dodać napisy itp.
Szukałem na ten...
Aktualnie wyświetlane wypowiedzi: od 1 do 2, wszystkich 2

 
Teleport

Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:34.


Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.