Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.02.2009, 12:47   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez wszychta Podgląd Wiadomości
...wypalil mi pierwszy zaplanowany utwor i skonczyl wypalac w na poczatku drugiego [otworzylem plytke sprawdzic do wypali z ciekawosci] ...
a to to niby co jest napisane? niejasno, wies sie dopytalem dalej i dostaje odpowiedz:

Cytat:
Napisany przez wszychta Podgląd Wiadomości
no ale zagadka moja powieksza sie bo ...
znowu malo konkretnie, ale tez zaprzeczenia nie ma - w normalnej rozmowie uszlo by to za potwierdzenie poprzedniego zdania

Cytat:
Napisany przez wszychta Podgląd Wiadomości
dziwny z Ciebie moderator nimal jakis taki zakrecony, bo nigdzie nie pisze o otwieraniu napedu. Wiec sa 2 mozliwosci albo ja nie wiem co pisze, a wiem albo Ty kolego masz jakies iluzje i omamy

dam Ci dobra rade na przyszlosc ... jak nie znasz sie, albo nie wiesz co napisac ... po prostu nic nie pisz, bo sie troche osmieszasz ... szczegolnie ze jestes moderatorem!!!!
wiec daruj sobie takie zarzuty i naucz sie pisac jasno i ze zrozumieniem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post