Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.02.2009, 11:34   #80
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
W pierwszym pytaniu Smartka, mamy typowy przykład recesji umysłowej w tym wieku. Najśmieszniejsze, że sam delikwent czuje, że zjadł wszystkie rozumy. Za kilka lat będzie wolał o tym nie pamiętać, bo głupio się robi na samo wspomnienie. A na razie, to wszyscy starzy, to *****e, nie mający pojęcia o życiu. Wiem, sam przez to przechodziłem. Przez odrę, ospę, różyczkę i świnkę też. (...)
Ja, Ed, odnoszę inne wrażenie. Sądzę, że to Ty masz się za człowieka "najmądrzejszego", który zawsze wie wszystko najlepiej. Takie ubliżanie mi, wypominanie mi mojego wieku mogą być tego przykładem.
To trochę wygląda na takie: "Oh, jestem ponad dwa razy starszy, napiszę mu coś pouczająco-mądrego, przy okazji wyśmieję, niech wie, gdzie jego miejsce"...

Mam szacunek do starszych osób, na pewno mają więcej "doświadczenia życiowego" ode mnie, ale z całą pewnością nie będę słuchał się Ciebie i Twoich rad. Mam większe autorytety niż ed_hunter ;-).
Poza tym - moja samoocena wcale nie jest taka wysoka jak Ci się wydaje, Ed.

BTW. Czyżby mój temat był największym tematem w tym dziale? ;-D
-edit-
Tak. Przegrywa tylko w odsłonach :-).

Ostatnio zmieniany przez Smartek : 07.02.2009 o godz. 11:37
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post