Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2009, 00:21   #5
klud
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.02.2009
Posty: 12
klud w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Długo walczyłem z tym menu, pierwsza metoda powodowała błędy, w sumie to softwerowe odtwarzacze w ogóle nie widziały menu. Druga metoda również nie dawała rezultatów, ze względu na to, iż dvd o lepszej jakości posiadał 1 vtst (tylko film), a dvd z menu 4 vtst. W końcu posłużyłem się Twoim szybkim sposobem Reetou, a mianowicie:

- wczytaj płytę z nowym audio do PGCEdit
- kliknij PPM na VTSM filmu i z menu wybierz 'Import menu' wskazując plik vts_01_0.ifo oryginału
- to samo dla VMGM -> wskazujesz plik video_ts.ifo
- z menu file Import VTST titles dodajesz dodatkowe tytuły (vts 2 i 3 i inne jeśli są na płycie)
- podobnie jak wyżej importujesz do tych tytułów menu wskazując odpowiednie ifosy.....

....i prawie menu działa, prawie, bo można przeglądać dodatki, a nie można np. uruchomić filmu. :/

Ps. Dla sprostowania dodam, że dvd o lepszej jakości zostało przekonwertowane z pliku mkv przy pomocy ConvertXtoDvd 3 (do pliku mkv został dodany lektor i napisy).
W wynikiem tej operacji otrzymałem film dvd bez menu, tzn. 5 vobów + VIDEO_TS,VIDEO_TS.BUP, VIDEO_TS.IFO, VTS_01_0, VTS_01_0.BUP ,VTS_01_0.IFO.

I tu pojawia się pytanie, jak dodać menu z oryginalnego dvd do tego stworzonego, w jakiś inny, sprawdzony sposób?
klud jest offline   Odpowiedz cytując ten post