Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.02.2009, 11:05   #61
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wczoraj próbowałem zrobić działająca kopie bezpieczeństwa płyty zabezpieczonej SecuRom 7.00.00.0013

wszystko robiłem zgodnie z instrukcjami w przewodniku i prawie wszystko sie udało do momentu

w którym trzeba modyfikować obraz w TwinCreator po załadowaniu plików mdf/mds i ustawieniu Twin Sector Step na 50 daje start po czym program się najnormalniej wyłącza i koniec zabawy

dodam ze po zrobieniu obrazu .iso ma rozmiar 684mb
a .mdf 818mb

obraz mdf robiłem na Pioneer 216 odczyt DPM z prędkością 12x jak i 1x
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online