Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.02.2009, 19:30   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pops Podgląd Wiadomości
Tutaj ograniczeniem nie jest infrastruktura sieci tylko możliwości hardware'u danego NASa.
Możliwe. Więc po co ten Gb?

Cytat:
Napisany przez pops Podgląd Wiadomości
BTW, naprawdę uważasz, że redakcja CDRinfo miałaby problemy z kabelkami ? ja tam im ufam
Nawet nie wiedziałem, że redakcja ma jakąś redakcję i kabelki. Sądziłem, że ktoś dostaje kawałek sprzętu, bierze pod pachę i testuje we własnym zakresie do artykułu

Swoją drogą męczyło mnie do kogo adresowany jest ten artykuł
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post