Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2009, 01:03   #2
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
na fw olega najnowszym net zasmigal blyskawicznie, ale router nie widzial w ogole PD robiacego u mnie za HDD
Dziwne, podłączałem ze trzy obudowy i z 6 penów i nigdy nie było problemu.

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
PD to w zasadzie czytnik kart z wlozona 16GB szybka SDHC
A, to już może być problem - zwłaszcza, jak to jakiś multiczytnik.

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
drukarka tak czy siak wymaga instalacji sterownikow na kompie - postepowalem zgodnie z manualem asusa - wiec mija sie z celem,
No właśnie o to się rozchodzi, żeby nie musiał chodzić komp.

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
1. (i najwazniejsze na ta chwile) - jak uruchomic sciaganie torrentow na PD podpiety do routera? w zasadzie jak zmusic router do zamontowania tego PD
Ja używam
1. Apgrejdniętego Olega
2. Head Start II Gotowiec opt z masą softu. Niestety, prawie wszystko się aktualizuje - paczuszka niezbyt aktualna, ale działa.
3. Transmission. To też nowa wersja która chodzi zupełnie inaczej niż do 1.3. Czyli jak zaktualizujesz tą z Head Start II to trzeba sporo poprzestawiać - looknij do tutoriali, jakbyś to robił.
4. Transmission Remote GUI. Można Transmission obsługiwać przez www, ale to jest IMO wygodniejsze i ma trochę więcej opcji.


Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
2. mniej wazne - jak podpiac urzadzenie HP PSC 1315 do tego routera, zeby bylo urzadzeniem prawdziwie sieciowym, udostepnialo druk i skanowanie
Ze skanowaniem to nie wiem, czy działa. Drukowanie bez problemu.

Printig how-to

Na większość pytań odpowiedzi znajdziesz na
oleg.wl500g.info
http://wl500g.info/forumdisplay.php?f=61

Jest nawet działka po naszemu
http://wl500g.info/forumdisplay.php?f=108
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post