Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2009, 07:39   #2932
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
''Zmierzch" jak dla mnie to jak jezioro marzeń w mrocznych klimatach z wampirami w tle i momentami [3/4 filmu] nudny jak flaki z olejem. Moja opinia.
zgodzę się z opinią - nuda i ...

Cytat:
Napisany przez woitas Podgląd Wiadomości
pomyśleć, że taki zaj*ty film bym przegapił
niektóre motywy rozłożyły mnie na łopatki...
świetna pozycja, naprawdę.
zaj... jak Snatch
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post