Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.02.2009, 19:45   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
probowwalem na "oficjalnym" olegu - fdisk (ani sam linux, komenda ld z poziomu katalogu dev) nie widzi w ogole dysku (o ile wiem, powienien byc stworzony katalog disks czy jakos tak i tam po kolei, kontrolerami, poukladane napedy - nie ma tego w ogole)
wiec nie mam co dalej robic - dopoki system nie zobaczy napedu to przeciez NIC nie mog zrobic - tu lezy pies pogrzebany

jak tylko znajde pare godzin wolnych, to sie zabiore wiec za update do tego olega, ktory mi podlinkowales mam nadzieje, ze pomoze (opisy swiadcza, ze to bedzie wiecej niz te 2h...)

w kazdym razie THX, jak tylko cokolwiek posprawdzam, dam znac
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post