Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.02.2009, 16:59   #6
bartosz1213
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.02.2009
Posty: 3
bartosz1213 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PILNE POMMOCY!!!WIELKI PROBLEM!!! Gry kopiowane na moim PS2 nie chodzą!!
witam! mam wielki problem. Mam PS2 Slim SCPH-75004 i nie chodzą na nim gry kopiowane. KOpiowałem gry(moje 2 pierwsze jedna na PS2 jedna na Ps1) według toutrala ze strony : http://www.pasjagsm.pl/link.php?url=...piowaniedvd%2F
ale coś mi tu nie pasi czytałem także porady innych użytkowników na innych forach... i nic z tego. co do płyt przegrałem gry na dobre płyty dobrej jakości i z dobrą prędkością(wszystko zgadzało sie z toutralem.) Mam też gry pożyczone od kolegi (przegrywane) jemu one chodziły mi nie. Nie wiem co jest z moim PS2 ale nie chodzi na nim żadna przegrywana gra ani FILMY(!!!ORGINALNE!!!) nie wiem co mam robić.. a ps2 jest nieprzerabiane. nie mam kasy na żadne tam jakieś przerobienie i programy itd. u kolegi normalnie skopiowany 'żywcem" z orginału chodziły bez problemu...kompletnie nie wiem co mam robic a te gry to strasznie drogie są . PROSZE POMÓŻCIE MI!! BĘDĘ WAM BARDZO WDZIĘCZNY ZA WSZELĄ POMOC!!!!!!!!!!! nie wiem czy to wada mojego PS2 czy nie.. to moje pierwsze gry przegrane ale zanim je przegrałem to wszystko dokładnie czytałęm sprawdzałem chodziłem po innych forach ... dziękuje wszystkim za pomoc(o iie ktoś mi pomoże (...)
Jakby co proszę o napisanie maila Mój mail to : bartosz1213@yahoo.com

Ostatnio zmieniany przez bartosz1213 : 27.02.2009 o godz. 17:21
bartosz1213 jest offline   Odpowiedz cytując ten post