Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2009, 12:26   #5
de6v6il6
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.03.2009
Posty: 4
de6v6il6 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Zależy od sterowników (modułów) do obsługi USB. To są scenowe aplikacje, pisane niemal od podstaw - niestety USBA to komercyjny program i m.in dlatego nie ma możliwości wczytania zewnętrznych. Stąd takie cuda i wianki. Na np. PC obsługą USB zajmuje się OS, a jego twórcy mają wsparcie producentów. W przypadku PS2 nie ma takiej komfortowej sytuacji.

Wiesz... nie wiem czy w ogóle warto się tym zajmować. To jest USB1.1. Gry, które są kompatybilne potrafią zgrzytnąć (w FMV to oczywiście norma). Swego czasu był pomysł aby napisać podobną aplikację, z tym że dla FireWire (400mb/s), w który było wyposażonych kilka modeli, a z tego co wiem to pomysł upadł.


Cóż jeżeli chodzi o odpalanie przez usb to przy grach na cd daje radę [alternatywa dla ludzi bez chipa, korzystających z pakietu Free Mc boot, którym nie chce się kombinować z konwersją cd na dvd] co do gier na dvd nie sprawdziłem jeżeli osiągnę jakieś rezultaty to dam znać, makai kingdom gierka na cd, chodziła bez zaciachów ;] płynnie dźwięk i animacje. Teoretycznie usb 1.1 wyciąga do 1.5 mb/s, przy czym wątpie żeby porty ps2 miały takie osiągi, ponieważ nie były tam montowane z tą myślą ale próbował będę dalej z czystej ciekawości ;]
de6v6il6 jest offline   Odpowiedz cytując ten post