Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.03.2009, 14:25   #304
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zainstalowałem sobie ostatnio Foobar'a na próbę i muszę przyznać, że jakość dźwięku przypadła mi do gustu. Chętnie wymieniłbym Winampa na niego, ale jednak póki co wygląd jest nieakceptowalny (dla mnie ten element również jest istotny). Stąd pytanie - czy jest już jakiś prosty sposób na wgrywanie tematów, bądź pobranie wersji programu, która to umożliwia (swego czasu wydaje mi się, że jedno pismo coś takiego umieściło i nawet miałem zgrane na dysku, ale na tym, który mi ostatnio padł)?

Znalazłem kilka instrukcji na internecie, ale były takiej długości, że nie chciało mi się nawet tego czytać, nie mówić o ściąganiu tego wszystkiego, co było tam wymienione i grzebaniu w tym. To już nie te czasy, kiedy coś takiego mnie bawiło - teraz ma być prosto i szybko


Interesowałoby mnie coś prostego - playlista, chętnie (choć niekoniecznie) okładka granego albumu, do tego może jakaś prosta wizualizacja, całość z możliwością zmiany kolorów. Nie pogardziłbym również, gdyby program dało się chować do tray'a.

Jest coś takiego?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post