Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.03.2009, 20:19   #313
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości

Mam jednak kilka pytań odnośnie opcji i funkcji, których być może jeszcze nie znalazłem:

1. Okładki - najpierw program nie wyświetał nic, potem ściągnąłem jedną z internetu i wrzuciłem do katalogu z albumem - zobaczył i wyświetlił. Za chwilę jednak zaczął wyświetlać i inne, zakładam że automatycznie ściąga z internetu (czemu dopiero teraz?). Dobrze działa i ok.

Nie wyświetlają się natomiast okładki w Cover Flow. Z tego, co widzę to jest tam podana inna ścieżka (Dane aplikacji/foobar/ compents...) i ja tam rzeczywiście nic nie kopiowałem. Z drugiej strony - jeśli wyświetla okładki podczas odtwarzania (czyli sam je ściąga), to czemu tu nie widzi? Trzeba coś pozmieniać w ustawieniach?


2. Lyrics - ustawiłem ściąganie z internetu (a przynajmniej tak sądzę), ale mimo to nic poza tytułem piosenki się nie wyświetla. Czemu?

Edit.. Teraz zaczęło mi się wyświetlać, ale.. co innego niż leci Jak posprawdzałem, to część się wyświetla, część nie, część źle. Co pozmieniać, żeby miało to ręce i nogi? (ewentualnie co pozmieniać w ustawieniach).
1. Do sciagania okladek - http://www.hydrogenaudio.org/forums/...howtopic=51896
Sprawdz czy w folderze z albumem nie ma juz jakiegos pliku graficznego, bo po sciagnieciu okladki moze wyswietlac tamten plik
2. Jesli sciaga zly tekst to wlacz utwor i wejdz w menu -> file -> search lyrics online i wybierz inny plik, a co do opcji to ja mam tak:

__________________


Ostatnio zmieniany przez DreamCrusher : 05.03.2009 o godz. 20:23
DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post