Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.03.2009, 22:13   #317
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k Podgląd Wiadomości
Ja jednak wierzę autorowi programu, bo to on napisał to FAQ
Nie słyszę żadnych różnic i tak powinno być Coś masz pomajstrowane przy Winampie skoro jakieś słyszysz. Inaczej jest to technicznie niemożliwe.

Proponuje zarejestrować się na foobar2000.pl i zadać odpowiednie pytania. Ewentualnie dobrze przeszukać forum, bo na każde z pytań padła już kiedyś odpowiedź Tu by było za dużo pisania.
Nie potrafię podać przyczyny tej różnicy, jednak zdecydowanie ona występuje. Jestem pewien, że gdybyś usiadł przy moim komputerze i puściłbym ci jakiś kawałek raz przez Winampa raz przez Foobar'a usłyszałbyś różnicę. Ale nie drążmy tematu, ważne że podoba mi się jak gra i w związku z tym chciałbym trochę rozgryźć program pod względem użyteczności.

Zacznę przeglądać ten temat, może znajdę odpowiedzi na swoje pytanie, ewentualnie dopytam później już bardziej konkretnie.


@ Smartek

Też mi raz taki błąd wyskoczył, ale po przeresetowaniu programu już wszystko było w porządku. Ale może trzeba też zrestartować komputer po instalacji tego dodatku do Cover Flow? Sam tego nie zrobiłem, ale te systemowe dodatki potrafią sprawiać problemy.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post