Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2009, 20:32   #5
kamkik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.03.2009
Posty: 9
kamkik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
To kup sobie telewizor, który obsługuje oba regiony. To nie wina ESR ani nawet Swapa. Jakby ESR nie obsługiwał gier w NTSC to byś ich wcale nie uruchomił.
fakt... moj telewizor nowy to nie jest.... ;P Ale wazne ze chodzi

Cytat:
FMCB nie uruchamia gier. Masz włączony auto-boot, a w ESR Path ścieżkę do ESR w wersji direct lub off. Te kolorki to debug screeny programu ESR.
chodziło mi o ogół... traktowałem FMCB jako ESR i traktuje bo w sumie bez FMCB nie mogl bym uzywac ESR ale to szczegóły ;P

Cytat:
Uporządkujmy: blokuje się = zawiesza się czy zatrzymuje na chwilę. I na której kompilacji: PS2DVDV z którąś z tych gier czy z multiloaderem i tymi grami.
Jak już pisalem w poprzednim poście... NA multi DVD ktore wypalilem wedlug swojego uznania odpala się multiloader i mam do wyboru dwie gry... z czego żadnej nie da się uruchomić!!! bo Tenis wiesza się jeszcze przed uruchomieniem (w czasie tych jak sam powiedziales "debug screenow") a tourist tropchy przechodzi przez debug screeny ale odrazu potem pojawiaja sie napisy (a w sumie ich screen) i rowniesz zwis.. w obu przypadkach nie moge nic zrobić czyli wiążą się z resetem konsoli..... (nie zwieszają sie na chwile tylko całkowicie... musze resetowac konsole)

A grać moge normalnie na grach(chociazby wlasnie tych:Hot Shot Tennis, czy tourist Trophy) jeżeli wypalam każdą z nich na osobnych płytkach...

Problem z ich odpaleniem następuje tylko i wyłącznie gdy staram sie je odpalic z plyty multi-dvd ktora przygotowalem... i na ktorej obie te gry sie znajduja ale wieszaja w trakcie proby ich wlaczenia.

Cytat:
SYSTEM.CNF ;]
literówki...

Cytat:
Nie dublowały się żadne pliki? Bo oczywiście nie możesz ich zastępować.

oczywiście że nie.. wszystkie pliki jakie kopiowałem były różne bo nie wystąpił monit o zastąpienie jednego pliku drugim ani żaden inny...

Cytat:
ISO9660+UDF
hmm czyżby mój błąd...? W toturialu bylo wyraznie podane "ISO9660 only" co widać nawet na screenie



Cytat:
Jeśli mam rację to nic nie zrobisz. Zapytam ffg czy to jest słuszna teoria.
więc jakim cudem możliwe jest wogóle wypalenie kilku gier...? na jednej płycie? ;| To możliwe jest wogóle tak żeby chodziło? czy to chodzi tylko i wyłącznie o mój przypadek i te dwie chore gry ktorych nie da sie wypalic na jednej płycie...? mam takze inne gry ktore chcialbym wypalic na jednej plycie i nie wiem czy wogole sie do tego zabierać.. :/ (konkretniej walki UFC oraz Shadow of The Collosus) ta kompilacja ktora zrobilem sluzy mi jako krolik doswiadczalny.. ale BD wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu
kamkik jest offline   Odpowiedz cytując ten post