Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.03.2009, 02:09   #7
kamkik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.03.2009
Posty: 9
kamkik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Exploit DVD-Playera jakim jest FMCB nie jest bez wad. Jak to każdy exploit. Multiloader został napisany dwa lata przed opracowaniem choćby samej koncepcji uruchamiania homebrew w ten sposób.

Nie możesz za to winić FMCB, ani tym bardziej ESR (na razie jeszcze nie wiem czy ML konfliktuje w jakiś sposób). Jak chcesz zawsze i wszystko móc uruchamiać to wlutuj po prostu modchip.

To możliwe jest wogóle tak żeby chodziło? Jakby było niemożliwe to nie byłoby tego programu, a tym bardziej tutorialu. Może być niemożliwe w przypadku FMCB+ESR/M32/M+, ale tego jeszcze nie wiem.

Na razie daj sobie na wstrzymanie, chyba że lubisz eksperymentowac i nie szkoda Ci pieniędzy na płyty. wczoraj 21:32
Hmm o to mi mniejwięcej chodziło... nie myślałem nad tym czy powinienem dawać pod wątpliwośći działanie FMCB + ESR... myślałem że skoro odpala piraty i to chyba w 100%... to nie powinien miec problemow z multiDVD...

Tak dla jasności.. chyba trafiłeś w sedno z tym konfliktowaniem.... Bo posiadam Swap Magic i postanowilem wypalic ten obraz normalnie bez patchowania... *wiec odpatchowalem obraz multiDVD (wlasnie ten z 2 grami ktory nie chodzil mi na FMCB) i wypalilem go normalnie tak zeby poszedł na Swapie... I odpala sie bezproblemowo.. Gry chodzą.. i to bardzo dobrze, więc problemem musi być konflikt pomiędzy MultiDVD(multiloaderem) a Memorka + FMCBOOT + ESR...

Dam sobie na to wstrzymanie chyba Szkoda troche pieniędzy na płyty... lubię eksperymentować i próbować rozwiązać problem ale w tym wypadku chyba lepiej będzie poprostu odpuścić i pojedyńczo wypalać gry na DVD jeśli mam zamiar w nie grać poprzez FCMB+ESR... (A zamiar taki mam bo moj Swap jest w opłakanym stanie :/ i szkoda mi lasera a na FMCB +ESR śmiga aż miło )

Cytat:
Jeśli Ci bardzo zależy to mogę pobrać demko Nero i sprawdzić.
Jednak mimo wszystko bylbym bardzo wdzięczny za próbe złamania tego problemu... Jeśli tylko masz czas i możliwości Berion.. to zobacz sam jak ma się sprawa.. I jeśli uda Ci się coś wskórać, to nie omieszkaj o tym tutaj napisać

Pzdr. Kamkik

Ostatnio zmieniany przez kamkik : 08.03.2009 o godz. 02:14
kamkik jest offline   Odpowiedz cytując ten post