Dyskusja: Proszę o pomoc
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.03.2009, 10:19   #9
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hmm, ale lepiej w jakim sensie? Bo jeśli chodzi o jakość zapisu, to tłumaczono mi, że zależy ona od palnika, użytej strategii zapisu i rodzaju nośnika, a nie od programu palącego. Natomiast Nero na pewno nie obsługuje ustawień LB, a czy zostawia 32K gap'a przy zapisie pomiędzy ifo i bup nie jestem przekonany. Zresztą - nie ja to wymyśliłem Powtarzam tylko, do czego mnie przekonywali inni...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post